0
clear
  • WETKISS рачно изработени Жените Пумпи Вистинска Кожа 2018 Нови Канцеларијата Дама Високи Потпетици се Лизга-на Посочи пети Маски Чевли Голема големина 34-43
  • -20%
  • -20%
WETKISS рачно изработени Жените Пумпи Вистинска Кожа 2018 Нови Канцеларијата Дама Високи Потпетици се Лизга-на Посочи пети Маски Чевли Голема големина 34-43

WETKISS рачно изработени Жените Пумпи Вистинска Кожа 2018 Нови Канцеларијата Дама Високи Потпетици се Лизга-на Посочи пети Маски

DEN 2918.88
DEN 1752.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Стил:
Моден
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
Дете Велур
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Обвивка Материјал:
Синтетички
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Со Платформи:
No
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Пумпа Тип:
Маски
is_handmade:
Yes
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Број На Модел На:
5172111
Бренд Име:
wetkiss
ЕУР големина:
34-43
Пета Висина:
6.5 см
поп елемент:
Пеперутка јазол

Производи во категоријата

Добредојдовте на Нашиот магазин, Уживајте во вашата шопингЗадоволството На Клиентите : Ако имате било к

ОписGOXEOU 2018 Нова Мода Жените Сандали Тенка Пета Високи Потпетици Секси Чипкаup Bling Партија Канцеларија 4 б

Добредојдовте на Нашиот магазин, Уживајте во вашата шопингЗадоволството На Клиентите : Ако имате било к

00 / парПочитувани Пријатели,ве молиме прочитајте ги информациите пред да редТранспорт време е за 2590 ден

Оригиналната Намера 2017 Висок квалитет на Жените Пумпи Секси Посочи Пети Тенки Потпетици Пумпи Леопард

AIYKAZYSDL zapatos mujer Лента Отвори Пети Глуждот Чизми Пролет Лето Стадото Крстот Врзани Stiletto Пумпа Висока Пета

Добредојдовте на нашата продавница !Моден Пурпурна Велур Кожа Жените Чипка Пумпи Секси Точка Пети Дами

Модерен, стабилна, таписерииСтандардна големина на табелата : Ве молиме погледнете го големина на табел

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : не ми се допаѓа бојата и моделот и големината не се вклопуваат ,може да

Оваа чевли големина(8cm потпетици) се помали од стандардните, ве молиме изберете една големина поголемаГ

Pls мерка ногата должина многу се carefull,а потоа изберете големина врз основа на нога должина.ако имате бил

Забелешка : ве Молиме, изберете ја според големината на ногата должина и ширина (см) Ако ногата должина е

Lasyarrow Бренд Чевли Жена Плус Големина 3243 Stilletos Висока Пета Пумпи Злато, Сребрена Тока Рака Платформа Парт

Please wait...