0
clear
  • KaiNuEn луксузни 3d назад coque,маска,случај за iphone 5 5s se 5se s меки силиконски силикон телефон случаи додатоци за apple iphone5
  • -20%
  • -20%
KaiNuEn луксузни 3d назад coque,маска,случај за iphone 5 5s se 5se s меки силиконски силикон телефон случаи додатоци за apple iphone5

KaiNuEn луксузни 3d назад coque,маска,случај за iphone 5 5s se 5se s меки силиконски силикон телефон случаи додатоци за apple

DEN 239.52
DEN 192.00

Достапност
Производот е достапен

Зошто да го одберете нас?
1.
Неисправни предмети ќе бидат понудени на берза или продавница кредит. Ако бавно, тоа ќе пристигне во рок од два месец,Ова ќе зависи од поштата & царина Ефикасност во друга земја. 100% КК инспекција пред shippment. Ние сме Alibaba ЗЛАТО Снабдувач.
Kai Nu En луксузни 3d назад coque покрие случај за iphone 5 5s se 5se 5 s силикони силикон телефон случаи додатоци за apple iphone5 јас Она што е карактеристики на нашата силикони телефон случај За apple iphone 5/5s/5se
1.силиконски материјал,со мек, флексибилен,може да се заштити вашиот телефон и
2. Ако брзо, тоа ќе пристигне во рок од 15 дена. Значи, ако сакате да го направите превозот, ве молиме да ни даде на точка име и количеството што го сакате, и ние ќе се пресмета ќе вкупната цена вклучувајќи го и превозот.
Ние стоиме зад се што се продава и да го направи нашето за да се обезбеди на нашите клиенти задоволство. Превозот
Обично, тоа трае 15-60 дена преку Кина Пост Воздух Mail.
Иако, ние пак item многу внимателни со висок квалитет на пакување, материјали, има непредвидливи штета поради испорака од превозникот. Предмети мора да се врати во рок од 30 дена од денот примени цел. Ние НЕ се ОДГОВОРНИ за испорака штета на САМИОТ ПРЕДМЕТ. Сите не-примени предмети предизвикани од невалидна адреса не се во нашата целосна наплата или замена политика.
Ние обезбедуваме превозот, но, превозот цената зависи од тежината на предмети. Ние нудиме на нашите клиенти со голем клиент искуство додека нудат на сите производи по најниски цени на интернет. Ве молиме бидете сигурни дека плаќање адреса е точна. Ако мислите дека времето е премногу долг, може да изберете и други курир, но треба да ги сноси соодветните трошоци. Ве молиме ни e-mail, ако вие не го добивате нашиот e-mail по 5 дена од денот на уплатата испратени.4# Материјал силикони За Нас
Ние сме вистински продавачот понудата на квалитетни предмети во повеќето конкурентни цени. повеќе бои е достапен Производ Фотографии на силиконски телефон случај За apple iphone 5/5s/5s/se
Она што е деталите од нашите силикони телефон случај За apple iphone 5/5s/5se Точка име случај за apple iphone 5/5s/5se Бренд Kai Nu En Модел СЛУЧАЈ - 5/5s/5se Функција луксузни мека 3d силикони време на испорака 15-60days Тежина 455g Боја 1#.Треба да добиете објект во рок од 20-60 дена. Ако објектот е резултат да бидат погрешни, исто така, ние ќе рефундирање на поштенски трошоци назад на купувачот.
Известување за е-пошта/порака на испраќање ќе биде испратена до купувачот по ставката е поставена.
Ние исто така, обезбеди КАПКА ПРЕВОЗОТ услуги за вашите клиенти, ако треба. Ве молиме ни e-mail ако не прими предмети по 60 дена колку што е можно поскоро. Се Враќа Политика
Навистина Погрешна Стоки ќе бидат заменети или пари вратени во 30 дена се врати периоди.

Кон својствата

Материјал:
за iPhone 5 5S 5SE
дизајн:
Бизнис,Апстракт,Симпатична,Сјајна,Цветни,Гроздобер,Мат,Ткаеше,Егзотични
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 5s,iPhone 5,iPhone SE
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
3D моделот на силиконски
Бренд Име:
kainuen
Тип:
Половина завиткани Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Големина:
4.0
боја:
4 боја 1# .2# .3# .4#
Craftwork:
луксузна мек силикон силикони
Карактеристики:
мека 3d силикони
Одговараат на:
за iphone 5/5s/5se
Тежина:
45g
MOQ:
1 Парче
ОЕМ:
Yes
време на испорака:
15-60days
Материјал:
Силикони

Производи во категоријата

Добредојдовте во мојата ПродавницаAnswer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)1 Произво

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Транспарентен Јасен Случај За Apple i Phone 4 5 5 S 5 C SE 6 6 S 7 Плус Мека TPU Случај Силиконска Маска Ултра Тенок Моби

Answer : ___________________________ NOTE : ( ве молиме прочитајте го пред да го одржи редот!! благодарение)Време на испорака

Ние не нудат замена за оштетените објект поради испорака штета .Ве молиме контактирајте со вашиот локал

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Добредојдовте на нашата продавницаРуски Пријател Информации Ве молиме пополнете во примачот име и пре

Работи Камила Јасно Транспарентен Тешко Пред Назад Целосна Пластичен Капак на Школката Случај За Apple i Po

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

сметаме дека ова ќе биде најголема поддршка за нашите клиенти, ние сме сигурни дека ќе може да се прошир

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако изберете превозот нач

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Опис : Лесно да се инсталира брзо, едноставно и сигурно на било 31.8 mm бар површината., лесен Компатибилен с

Please wait...