0
clear
  • 3PCS Издувни Цевки Поправка Алатка Издувни Цевки Проширувач Издувни Цевки Проширување Алатка Опашка Цевка Проширувач
  • -20%
  • -20%
3PCS Издувни Цевки Поправка Алатка Издувни Цевки Проширувач Издувни Цевки Проширување Алатка Опашка Цевка Проширувач

3PCS Издувни Цевки Поправка Алатка Издувни Цевки Проширувач Издувни Цевки Проширување Алатка Опашка Цевка Проширувач

DEN 1344.00

Достапност
Производот е достапен


3 PCS Издувни Цевки Поправка Алатка Издувни Цевки Проширувач 28-88mm Издувни Цевки Проширување Алатка
3 Еез Опашка Цевка Проширувач
Мали проширувач : 1-1/8" да 1-3/4"
Медиум проширувач : 1-1/2" за да 2-1/2"
Голем проширувач : 2-1/8" да 3-1/2"

Кон својствата

Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки
Објектот Тежина:
3.5kg
Објектот Волумен:
1set
Специјални Функции:
Издувни Цевки Проширувач
Бренд Име:
OBRK
Материјал Тип:
Челик

Производи во категоријата

ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сноси овие трошоци Секоја зем

Fastener Шрафцигер Автомобил На Врата Завртување На Ноктите Puller Ентериер Панели Клип Алатки Пластични Попр

ASTMD36 Стандард Асфалт Прстен И Топка Апарати,Омекнување Точка МетарИнструментот е дизајниран и направен

Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере

Време На Испорака : 1.Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Ние одрж

Детали за производот : Голема Функции : 1 Управувачот Усогласување 2 Телото Мерење 3 Возилото Лифт Мерење

100mm три банда пластични Конкретни compressive strength коцка тест мувлаМатеријал : ABS пластикавнатре димензија : 10

HF150 Силна Моќ DC 12 V Автомобил Полирач Електрични Полирач Шанса Полирач Преносни возило за одржување на у

5,Ние само брод да се потврди цел адреси.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблеми

Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија Или изборот ЕМС или другите Или изборот ЕМС или другите...

Материјал : ABS + метал светла Боја : Црна Функција : Според искра боја и флеш текот на растојание за да се у

100x100x100mm пластични Конкретни пропустливост цилиндар тест мувлаМатеријал : ABS пластикавнатре димензија :

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Испорака : 1,

40x40x160mm Пластични три Банда Калап За ПризмиМатеријал : ABS Пластикатежина : 0.8 Kg

Карактеристики : 1 100% сосема нов и висок квалитет2 Може да се расклопуваат различни форми ореви завртки к

Ова е со Висок квалитет Цевки Вентили Погоден за автомобили, камиони и мотоцикл апликации со челик или а

* Лесно да се инсталира.Модел : 438942Спецификација : Материјал:Хром vanadium челикУтврдени Имајќи Внатрешен Д

Превозот И Предадете 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Подготовка на Време : ние треба 510 р

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Метал Боја : како што е прикажано на сл Дизајниран со

Детали за производот : ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сноси о

MANMAN бренд само вулканизирана гума печат Пакување : 50 / торба, мултифункција вентил главниот клуч Специф

QILEJVS Висок Квалитет Гуми Притисок Guage Дигитални Автомобил Велосипед Камион Авто Воздух PSI Метар Тестер н

Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да бро

Детали за производот : Rim дијаметар10"~24"(254610mm)Max тркала тежина70kgМаксимална тркала дијаметар960mmRim ширина1.5"

Голема Понуда На Акции Кол.100mm Висина 50mm Пластични Тест Мувла Монтажни Конкретни Пластични Цилиндри Тес

Please wait...