0
clear
  • Половина Круг Купола Јасно Транспарентно Стакло Cabochons Накит Наоди за DIY Големина 6mm-30мм
  • -20%
  • -20%
Половина Круг Купола Јасно Транспарентно Стакло Cabochons Накит Наоди за DIY Големина 6mm-30мм

Половина Круг Купола Јасно Транспарентно Стакло Cabochons Накит Наоди за DIY Големина 6mm-30мм

DEN 239.52
DEN 180.00

Достапност
Производот е достапен


Јасно Транспарентно Стакло Cabochons, Половина Круг/Купола,
6mm Големина : околу 5.5~6mm во дијаметар, дебелина 3мм.
8мм Големина : за 7.5~8мм во дијаметар, дебелина 3мм.
10мм Големина : околу 9,5~10мм во дијаметар, 3.5 мм дебел.
12mm Големина : околу 11.5~12mm во дијаметар, 4mm дебели.
14mm Големина : за 13.5~14mm во дијаметар, 4mm дебели.
15mm Големина : за 14.5~15mm во дијаметар, 4mm дебели.
16mm Големина : околу 15.5~16mm во дијаметар, 4~5mm дебелина.
18mm Големина : за 17.5~18mm во дијаметар, 5mm дебелина.
20mm Димензии : за 19.5~20mm во дијаметар, 5.5 мм дебел.
25мм Големина : за 24.5~25мм во дијаметар, 6~7mm дебели.
30мм Големина : за 29.5~30мм во дијаметар, 7mm дебели.

Кон својствата

Големина:
6mm 200pcs, 8mm 200pcs, 10mm 200pcs, 12mm 200pcs, 14mm 200pcs, 15mm 200pcs, 16mm 200pcs, 18mm 200pcs, 20mm 200pcs, 25mm 100pcs, 30mm 100pcs
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
GGLA-R026-25мм
Објектот Тежина:
539g
Производ Карактеристики:
Половина Круг
Материјал:
Стакло
Накит Наоди Тип:
cabochons
боја:
Јасно
Обликот:
Половина Круг
Употреба:
cabochons
единица:
100pcs
Материјал:
Стакло

Производи во категоријата

druzy ахат,druzy drucy ,imperial од јаспис,плоча,ѓердан,pendant ,злато,заби,камен,монистра

10 Pcs Цвет и Лист Врежана Метал Правоаголник Спојки Рамка Бакнеж Clasps Токи Чанта Торба Чанта Справи со Дод

Expresss услуга може да предизвика данок, ве молиме проверете го, ако не ви се потребни, ве молиме оставете п

druzy ахат,druzy drucy ,imperial од јаспис,плоча,ѓердан,pendant ,злато,заби,камен,монистра

Добредојдовте На Убава Џек!Продажба 1 Pcs Природен Камен Arborization Опал Handcarved Волкот Главата Страна Drilled Ѓер

Корејски матирано чувствува монистраГолемина : 12mm*17mmЗабелешка : цената за цената.Едноставен и исклучит

1)Материјал : нерѓосувачки челик2)Големина : 18x19mm3)Боја : Челик4)Пакет : 50pc / многу / opp вреќа

шарм антички сребрен наоѓање,мозок,spacer и монистра.кристал монистра,круг,накит pendant

Бакар накит додатоциЗлато, сребро, злато се зголеми, gunblack метал шармHummer clasps34*16.5*6.5 ммЗа Ѓердан и нараквиц

30pcs Нерѓосувачки Челик Празно Earring База Cabochon Камео База одговара на Стакло 10x14mm Студ Earring Поставување Diy Н

druzy ахат,druzy drucy ,imperial од јаспис,плоча,ѓердан,pendant ,злато,заби,камен,монистра

0393 инченБојаЗлато / Сребрена / Розово Злато / БронзаКоличина4 M / МНОГУ1.4 mm или 1mm = 0.0 MM Секоја Боја на се

*♥*❤ *♥* .· : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥* · : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : · ♥❤ ♥★ Количество:13pcs / 1strand (како слика покаже)

ако изберете погрешно боја, откако ќе го поставите цел, треба да остави порака за бојата што сакатена мо

Златна Боја Рамен Капка Месинг Кристал Ноктот Прилагодувања, во Рамките на Грешка Спектар на 1mm,10x7x0.4mm; О

Please wait...