0
clear
  • skylarpu Оригинални 5 инчен заврши LCD екран за LMS500HF13 GPS LCD екран со екран на допир панел digitizer
  • -20%
  • -20%
skylarpu Оригинални 5 инчен заврши LCD екран за LMS500HF13 GPS LCD екран со екран на допир панел digitizer

skylarpu Оригинални 5 инчен заврши LCD екран за LMS500HF13 GPS LCD екран со екран на допир панел digitizer

DEN 1200.00
DEN 1080.00

Достапност
Производот е достапен


Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,Ltd
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

Екран Тип:
Отпор На Екранот
Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
skylarpu
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Број На Модел На:
LMS500HF13
Големина На Екранот:
5 инчен
кк:
Тест еден по еден
Интерфејс Број:
50 пина

Производи во категоријата

Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите сове

Нови 8 инчен LCD Екран на Допир Собранието Замена За AsMe MO Pad 8 ME581 ME581 C k01h LCD екран За AsME581 C

Новата Црна 10.1" Екран на Допир Digitizer Стакло За View Sonic View Pad i R10 Q Таблет КОМПЈУТЕРПакетот вклучува : 1 x екран

Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превоз

Новите 7" Таблет За Texet ТМ7849 3 G екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен ПревозотПакетот

Нови 10.1" инчен LED Екран N101 L6L0 D B101 AW06 V 1 N101 LGEL41 HSD101 PFW4 Екран За ACER СТРЕМАТ ЕДЕН D255 D260 D257 D270

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид под

Плаќањето се excpected во рок од 7 дена по аукција затворени ) Ние не сме одговорни за превозникот транзит вре

) Ние само acept Зачувам,за други начини на плаќање,pls контактирајте со продавачот пред вашиот предлог...

7" 7inch панел осетлив на допир екран digitizer стакло за Сите Победник A13 П8 Q88 Таблет КОМПЈУТЕР СРЕДИНАТА на BSR028

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид под

Повратни информации : Ако сте задоволни со нашите производи и услуги pls се земе една минута за да ни оста

Оригинални 7" инчен екран на допир панел digitizer за ONDA VI10 EXPLAY информатор 701 Таблет КОМПЈУТЕР 300N3400 BA00VER1.1 Бесп

Оригинални 7" инчен остриги T72 X 3g / Супра M72 KG Таблета екран на Допир Digitizer панел Стакло Сензор замена Бес

За мултиобјект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат д

,, кога ќе пополнување вашиот информации како купувачот, така што курир може испорака на вашите предмети

Бесплатен превозот е од Кина пост воздухопловната / HK Пост Пошта; Ние ќе се обезбеди следење не за сите п

9 инчен 211*126 екран на допир ракопис екран автомобил потпирачи за глава екран на допир 9 инчен at090tn10 12 HSD090 ID

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид под

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид под

Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.Јас ќе ви помогнат

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид под

Новите 7" Таблет PB70 A1407 екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен ПревозотПакетот вклучу

Тие не се вклучени во комплетот.* Ве молиме цел директно ако вашиот LCD број на моделот е иста како нашата

Neo Thinking За Huawei Чест Игра Mediapad Т1 701 U Т1701 U Екран на Допир + LCD Digitizer Собранието Бесплатен Превозот

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид под

Нови 8" инчен DXP2 J10552080 BFPC Екран на Допир Панел за Teclast X80 Плус Digitizer Сензор Замена Бесплатен превозот

Please wait...