0
clear
  • CATLESS FLEX ТУРБО DOWNPIPE НЕРЃОСУВАЧКИ ЗА 14-17 FORD FIESTA ST 1.6 L ECOBOOST
  • -20%
  • -20%
CATLESS FLEX ТУРБО DOWNPIPE НЕРЃОСУВАЧКИ ЗА 14-17 FORD FIESTA ST 1.6 L ECOBOOST

CATLESS FLEX ТУРБО DOWNPIPE НЕРЃОСУВАЧКИ ЗА 14-17 FORD FIESTA ST 1.6 L ECOBOOST

DEN 4800.00
DEN 4560.00

Достапност
Производот е достапен


Ford Fiesta ST Ecoboost 14 до 3" Catless Flex Турбо Downpipe
Примена :
- 2014 година и до Ford Fiesta 1.6 Ecoboost L Ecoboost
- направени на 304 Нерѓосувачки Челик
- директен гром на
- доаѓа со 02 сензор bung
- 3" директно преку дизајн за максимален проток
- Високо квалитетни нерѓосувачки streel плетенка flex дел со блокирам iner
- размена на инстант 15+ hp добивка
Answer : ___________________________ Note : Ова downpipe е намера за off-road користи само

Кон својствата

Бренд Име:
SPDMOTORSPORTS
Број На Модел На:
dp402
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Производи во категоријата

CNSPEED 2.5" инчен Нерѓосувачки Челик Издувни гасови Контрола на Вентил за да го Поставите Вакуум Actuator ЗАТВО

16 Нозе*2 Inch Автомобил, Мотоцикл Издувните Заврши Браун Базалт Турбо Колектор Топлина Грејач Заврши+5pcs Не

Карактеристики : Универзална Fitment Апликации за Автомобили со 2.5" влезот Издувни Цевки.Тие Можат Да Бидат

Некои flex јастуци се формира како постојано хеликс, кој може да се создаде издувните турбуленции и, во пр

Опис На Производот1 100% Сосема Нов, Никогаш не се користи.2 Дијаметар : 2.5" / 63mm(може да се заварување на 2.5" OD

Квалитетот создаде klory ,интегритет креирате иднината!Објектот спецификитеПредмет Тип : Издувната цевка

метарCNSPEED 2.25" / 57 MM 2.5" / 63 MM 3" / 76 MM Издувни гасови Контрола Вентил Електрични Издувните Исечок Прирачник Togg

Некои делови од издувниот систем како што издувните водот, (кои често се направени од леано железо) се кр

Powerstroke Турбо Дизел со Хардвер Bellowed До Цевка за Полнење F81 Z6 K854 EA,679005 Одговара За 19992003 Ford F350 Супер Должност

Конкурентите, исто така, има широка плетенка моделот на надворешниот покривки (и внатрешните облоги, ду

Please wait...