0
clear
  • 2017 нови нерѓосувачки челик виткање на карбонски влакна хривнија неколку модели магнетни силика гел енергија хривнија
  • -20%
  • -20%
2017 нови нерѓосувачки челик виткање на карбонски влакна хривнија неколку модели магнетни силика гел енергија хривнија

2017 нови нерѓосувачки челик виткање на карбонски влакна хривнија неколку модели магнетни силика гел енергија хривнија

DEN 618.24

Достапност
Производот е достапен


Нерѓосувачки челик силикони хривнија ужива германиум/негативни јони/далеку инфрацрвена/магнетна терапија/4-во-едно здравје функција, продира во перформанси, промовира циркулацијата на крвта и го штити вашето здравје.
Не ' рѓосувачки челик накит во комбинација со заштита на животната средина силикони производи, јасна едноставност, составен, implicative, ентузијасти, храбар и заднината стил и ладно метал изведба, победи на извршување на модерни млади луѓе и повеќе чиновнически лик љубов. Тоа е исто како материјал од внатре и од надвор, кое се карактеризира со силна киселина и силна алкално, не discolored, не алергични, не се деформирани, тешко и светла. Тоа не е discolored, не discolored, не анафилактична.
Првиот-класа занает, во комбинација со напорна и светли карактеристики, е повеќе во состојба да ја прикаже личен и уникатен стил.
Таписерии и луксузни работи, кул и кул и кул и убав, никој не се открие комбинација на 316 L не ' рѓосувачки челик и зелена силикони!
Ако ви треба други бои можете да контактирате со нас
Како да се одржи добар силикони бразлетна :
1 за да се избегне изложувањето на сонце и во влажна средина до продавница!
2 лесно да се пот во лето, често со паста за заби средства за чистење!
2 обоени со алкохол и памучна крпа за чистење, миење и потоа чиста вода!
4 Кога силикони хривнија стареење, со четка за заби прободени со малку сапуница вода, брзо чистење валкано место, а потоа исушете со влажна крпа може да биде!
Погоден за публиката :
Рака, рамењата, половината непријатност на луѓето; луѓето ангажирани во спортски (голф, тенис, кошарка, бејзбол) : треба да се фокусира на луѓето (Учење Игри); често се чувствувате уморни, главоболка и рамена болка; луѓе Yongnaoguodu; спиење на квалитетот не е добро луѓето не се добри, нова supersedes стариот.; притисок и угнетување на народот; луѓето често ги користат мобилен телефон; работна средина околу нас се луѓето желни да се создаде стилски апарати; на луѓето чувство на надеж; здрави луѓе.

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Нараквици Тип:
Холограмот Нараквици
Број На Модел На:
220*12*3мм
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
лепак
Функција:
Фитнес Тракер
Пол:
Унисекс

Производи во категоријата

Првиоткласа занает, во комбинација со напорна и светли карактеристики, е повеќе во состојба да ја прика

Оваа Нараквица е од нашата колекција, и карактеристики на Masonic Логото врежано во Хривнија...

Добредојдовте на нашата продавница!Имајте на ум!Цената е за еден нараквициМажи : Тежина : 52.5 g, Должина : 21

Бренд : YesucanМатеријал : Топ ЛегураБоја : злато,сребро.Дијаметар : 5cm(1.97")Тежина : 10g(приближно)Пакет : opp вр

Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се емејл нашата услуга специјалис

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број ИЛИ, можете да изберете да имате замена..

Rainso во моментов се вбројува меѓу најголемите светски снабдувач за здравствена заштита за производи и с

Здраво пријател!Добредојдовте на Hapiship( Среќен Брод)!ве молиме љубезно ве молиме проверете ја фотографиј

w Забелешка : Оваа нараквица може да се прилагоди , ако сакате да купите прилагоди алатка , pls кликнете Ако

Сите наши производи се 100% Сосема Нов Екопријателски материјали, доведе слободни, никел слободни.Тргови

Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 24 часа по вашата remittance завршен За Боја Несовпаѓање : вист

ТОПЛА ПРОДАЖБА ПРЕДМЕТИСтавка ОписСостојба : 100% Нов Тип : Сон Catcher Drape Синџир Zuni Алка Хривнија Armband Горнио

силиконски wristband Wollet Накит Германиум Турмалин Бела Силикони Хривнија Моќ Бренд Рамнотежа Спорт Wristbands З

Добредојдовте на нашата продавница!Имајте на ум!Цената е за еден нараквициМажи : Тежина : 65g, Должина : 22cm

w Забелешка : Оваа нараквица може да се прилагоди , ако сакате да купите прилагоди алатка , pls кликнете Ако

Здраво пријател!Добредојдовте на Hapiship( Среќен Брод)!ве молиме љубезно ве молиме проверете ја фотографиј

Производ : Камења Silione НараквициБоја : ЦрнаМатеријал : Силикон; ЧеликПродажба На Единица : ПарчеПакет : OPP

Здраво пријател!Добредојдовте на Hapiship( Среќен Брод)!ве молиме љубезно ве молиме проверете ја фотографиј

990 сребро печатве молиме оставете порака ако треба жени или мажиако сите треба ве молиме цел количество

Добредојдовте на нашата продавница!Имајте на ум!Цената е за еден нараквициМажи : Тежина : 54.7 g, Должина : 21

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Тоа е невозможно да се третираат

Далеку Инфрацрвена внесува апсорбира енергија од различни извори и порака за нежно затоплување да им п

Обрнете внимание на : Сите Плетење и гума јаже нараквици во продавницата може да се прилагоди,ако не го и

Answer : ___________________________ Note : Оваа нараквица може да се прилагоди , ако сакате да купите прилагоди алатка , pls к

Ние, исто така, ја прифати другите друг метод на плаќање, како што се Банкарски Трансфер, Western Union, Кредитн

Совршен со формално како и секојдневен носат, овој елегантен црн хривнија карактеристики види стил лин

Druzy Ахат Нараквица, Златна Нараквица,Природни Druzy Леопард Ахат Geode Камен Алка, Druzy Drusy Кварц Алка хривнија

Druzy Нараквица, Златна Нараквица,Природни Леопард Мрачно Druzy Ахат Камен Алка, Drusy Geode Кристал Кварцен Каме

Please wait...