0
clear
  • за Фолксваген Tiguan Сантана 2008~2015 CCD Автомобил Копија Паркинг Камера Интелигентни Песни Динамичен Водство Rear View Camera
  • -20%
  • -20%
за Фолксваген Tiguan Сантана 2008~2015 CCD Автомобил Копија Паркинг Камера Интелигентни Песни Динамичен Водство Rear View Camera

за Фолксваген Tiguan Сантана 2008~2015 CCD Автомобил Копија Паркинг Камера Интелигентни Песни Динамичен Водство Rear View Camera

DEN 2697.60
DEN 2050.00

Достапност
Производот е достапен


За Превозот Пратката ќе се организира во рок од 3~7 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена. Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање на било кој тип на повратни информации.
Кликнете на Повеќе нови производи!
Забелешка : Овој производ не е погодна за поврзување на фабричките, оригиналниот автомобил екран . Ако стоката била грешка или оштетен, испрати назад кон нас, ние ќе се врати на целосна исплата, или да го замени со друг нови една за вас! Купувачот Трошоци враќање превозот цена.

Кон својствата

Жица или Безжично:
Жица,Безжични
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
Boqueron
Алармот Тип:
Опрема,Возила Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
Автомобил Производител:
за Фолксваген Tiguan Сантана 2008~2015
Автомобил Создателот 2:
за Фолксваген Tiguan Сантана 2008~2015
Слика Тип:
Огледало На Сликата
Видео излез:
Жолта РКА Конектор
Должина на Видео Кабел:
6m/Безжична Факултативна
Работен напон:
DC 12V
Температурата На Работа:
-40 степенот до +80 степен
паркинг линија:
Имаат
Агол На Гледање:
170 степен (Дијагонала), 138 степен (Хоризонтална), 125 степен (Вертикална)
Инсталација Место:
Фабрички Оригинални Камера Дупка

Производи во категоријата

Карактеристики : · Водоотпорна, може да се користи и во автомобили и дома.· Поддршка ноќ визија.· CMOS слик

Бидејќи истиот бренд автомобил во различни земји може да има некои разлики, ве молиме проверете ја каме

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе

Универзална 4.3 инчен Огледало Планината Монитор, Клип на вашата моментална ретровизорот...

Бесплатни 6 M / 20 FT видео продолжување кабел.3 инчен колор LCD монитор Лесно DIY инсталација Одлична ефикасно

ако преферирате други express, ве молиме слободно контактирајте со нас директно Тие обично се 1020 работни де

Инсталиран Плаќање и shippmentНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.2 Fix камерата до каде акции табличка светлина

Ве молиме контактирајте со нас, ако не сте запознаени со нашите производи.Ве молиме да ни остават добар

Направени од високо квалитетни и издржливи материјали8.=>Ќе видите слики кога вашиот автомобил е во обра

Автомобил Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна КамераSONY CCD Квалитет Чип + HD Ноќ Визи

Видео Излез : 1 6) Саудиска Арабија клиенти треба да го покаже copy / измама на примачот ID до владата на царин

Big Big Road За Алфа Romeo Giulietta 940 20102015 година да се избегне грешка и спор.pls бидете сигурни дека големина и изгле

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе

Топла Продаван Автомобил за Заден Поглед Обратна Паркинг Камера Копија HD Паркинг Помош на Камерата Вод

Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)Компатибилен Автомобили : За Форд Фокус 2008 2009 2010 2011Оп

Гаранција &Одржување : Ние обезбедуваме 1 месец замена и 12 месеци за одржување гаранции.Ниско осветлувањ

Поврзување вградениот табличка светло на камерата за тоа каде акции табличка светлина е поврзан за да с

HD CCD Чип + Ноќно + Водоотпорен +170 Широк Агол Безжична Автомобил Rear View Camera / Backup Паркинг Камера / Назад Кам

Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)Компатибилен Автомобили : За Toyota RAV4 RAV 4 20002012Опис : Кар

Оваа тешка должност CCD камера е тежок метал случаи, водоотпорен и кал доказ.Најновите стил камера со алу

Најдобар Моќ Relay Protection!Целосна Сетови, Сите Потребни Додатоци Жици Дојде!Висок Квалитет Спецификации!Ин

Топла Продаван Автомобил за Заден Поглед Обратна Паркинг Камера Копија HD Паркинг Помош на Камерата Вод

Поправи камерата до каде акции табличка светлина беше Поврзување вградениот табличка светло на камера

Ако наидат на проблеми во текот на превозот процес или било какви проблеми со објектот, ве молиме да ни д

Please wait...