0
clear
  • 82 Лето тенка лабава плус големина комбинација воена тексас шорцеви краток мажите Коленото Должина Лесни Директно Жан големина 28-48
  • -20%
  • -20%
82 Лето тенка лабава плус големина комбинација воена тексас шорцеви краток мажите Коленото Должина Лесни Директно Жан големина 28-48

82 Лето тенка лабава плус големина комбинација воена тексас шорцеви краток мажите Коленото Должина Лесни Директно Жан големина

DEN 1871.04
DEN 1534.00

Достапност
Производот е достапен


Лето тенка лабава плус големина комбинација воена тексас шорцеви краток мажите Коленото Должина Лесни Директно Жан големина 28-48

Тоа е ќе биде уште поголем од твојот вистински половината, ако мерка на вашето тело,
Стандарден метод на обем на половината : ве молиме да ја затворите вашата копчето прво .Вашиот половината е два пати рекорд на станот панталони.
големина половината(cm) на колкот(cm) за тежина (kg) големина 28 72 96 50 кг големина 29 74 98 55 кг големина 30 76 60 100 кг големина 31 78 103 62 кг големина 32 81 106 65 кг големина 33 84 109 70kg големина 34 87 112 75 kg големина 36 92 117 80 кг големина 38 97 122 90 кг големина 40 103 127 100 кг големина 42 108 132 110 кг големина 44 137 113 120 кг големина 46 118 143 130 кг големина 48 123 148 140 кг
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Објектот ќе се организира превозот преку Воздухопловната во рок од 6 дена по плаќање расчисти, објектот ќе биде испратена преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. обично трае 20~40 дена да пристигнат. EMS нормално трае 10-12 дена да пристигне; e Packet 12-15 дена; DHL 6-9 дена; Сингапур Пост 12-15 dyas; руските Воздухопловни 20-25 дена; Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние не сме одговорни за било Обичај должност, увоз доход, царинење. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Зависи кој превозот начин, на Пример, ако изберете DHL ќе плаќаат за превозот; ќе ги собереш e Packet, Русија Воздух, ние ќе ги плати сите превозот, Q : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, какви 's цената на големо? A : Ние particully добредојдовте препродавач, само нас контакт. ние ќе понудиме најдобра цена. П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој со цел Следење на Број, и можете да проверите на пратката staus на 17track. Забелешка : ако ви се допаѓа производот,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди.Благодарам многу.Со почит.

Кон својствата

Големина:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Мажи
Материјал:
Тексас
Декорација:
Џебови
Измијте:
Светло,Бело
Ткаенина Тип:
Обложени
Број На Модел На:
J-019
Дебелина:
Лесен
Затворање Тип:
Патент Летаат
Шаблон Тип:
Крпеница
Одговара Тип:
Лабава
Фармерки Стил:
Директно
Стил:
Preppy Стил
Половината Тип:
Средината
Должина:
Knee Length
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Фармерки
Сезоната:
Лето
облека дизајнерски детали:
мулти-џеб
Долги панталони:
глуждот должина панталони
облека технологија:
crumple
Ткаенина Тип:
Тексас
Материјал:
Ацетат, Памук

Производи во категоријата

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Пол

М : должина 97 см ; хип 86 см ; бедрото 48 cm ; половината 84 смL : должина 98 см ; хип 90 cm ; бедрото 51 cm ; w aist 86 смXL : дол

Бесплатен превозот 2017 Нова Мода Џебови Искинале Тексас Лигавче Комбинезони Мажите Лежерни Фармерки Jumps

CFYH Водат Везени Фармерки За Жените Еластична Цвет Фармерки Женски Молив Тексас Панталони се Зголеми Ше

3947452902160084 Мажите Луксузни Модни парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

големина должина половината 120 68 23*2 130 75 24*2 145 82 25*2 155 88 26*2

ГОЛЕМИНА РЕФЕРЕНЦАМК потсетување : Ние ги користиме Азија Големина, ве молиме овозможи 13cm се разликува

Извезена Крстот фармерки Жените хип хоп streetwear Baggy Harem фармерки Дечко панталони Широк Нога Капка Crotch Текс

Мерење ВО CM Големина S M L XL НИ 46 68 810 1012 велика БРИТАНИЈА 68 810 1012 1214 АУ 68 810 1012 1214 ЕУ 3436 3638 3840 4042 Половината Пре

Plz следат табелата да изберете големина Големина на Половината Hipline Thight Должина инчен cm инчен cm инчен cm и

Тоа е ќе биде уште поголем од твојот вистински половината, ако мерка на вашето тело, стандарден метод на

Големина на табелата : ГОЛЕМИНА Должина Бедрото Половината Хип cm cm cm cm M 89 57 66 96 L 90 59 70 100 XL 91 61 74 104 2 XL 92 63 78 108

ГОЛЕМИНА должина половината хип cm cm cm 2 XL 85 6090 106 4 XL 86 6896 114 6 XL 87 72106 128 прирачник за мерење, мерење грешка на

Ако не можете да го најдете она што е потребно тука,ве Молиме Онлајн Чет или Имејл со мене се чувствуваат

HANLU Пролет, есен топла продажба на мажите Директно тип на глуждот должина фармерки Младите Ретро Дупка ф

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши

Please wait...