0
clear
  • JYConline Лето Фенер Ракав Сечење На Врвот 2017 Исклучување Рамо Жените Блузи Секси Strapless Плажа Блузи Исече Женски Cami Кратки Маици
  • -20%
  • -20%
JYConline Лето Фенер Ракав Сечење На Врвот 2017 Исклучување Рамо Жените Блузи Секси Strapless Плажа Блузи Исече Женски Cami Кратки Маици

JYConline Лето Фенер Ракав Сечење На Врвот 2017 Исклучување Рамо Жените Блузи Секси Strapless Плажа Блузи Исече Женски Cami Кратки

DEN 527.52
DEN 353.00

Достапност
Производот е достапен


JYConline Лето Фенер Ракав Сечење На Врвот 2017 Исклучување Рамо Жените Блузи Секси Strapless Плажа Блузи Исече Женски Cami Кратки Маици
1. 100% Сосема Нов
2. Бои за избор : Црна Сечење на Врвот/Бела/Црвена
3. Материјал на платно ви дава пријатно чувство.
4. Големина : S,M,L,XL. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група .
Големина Биста(cm) Length(cm)
S 68 18
М 72 19
L 76 20
XL 80 21
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.
1 x Секојдневен Култури блузи
(Овој објект без мало пакет)
Стави вашите убаво фото кога ќе ја напуштат повратни информации,и да се сподели со вашите Facebook,VK,Instrogram..
Тогаш ќе се добие најниска цена за вашата следна цел, со бесплатен дар!!!! Можеби ѓердан,
или едно парче памук вест,или една кутија на лажни трепки,или големо изненадување!!!!!!!!!!
Покаже youself сега!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
* Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
* Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ако не сте задоволни со објектот по прими. Ве молиме да договор со нас.
* Сите пораки ќе бидат одговор во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно испратени на вашата e-mail трпеливо и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
* Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Ако имате било какви прашања,можете да ги оставите пораките во вашата нарачка директно,во рок од 24 часа ние ќе ви одговори.
Или можете да контактирате со мене,јас ќе ви одговори што наскоро!!!

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
jyconline
Блузи Тип:
Camis
Декорација:
Ruched
Облека Должина:
Краток
Стил:
Streetwear
Ткаенина Тип:
Chiffon
Број На Модел На:
сечење на врвот
Материјал:
Полиестер
сечење на врвот:
Chiffon Сечење На Врвот
резервоарот врвот:
Европски и Американски Стил
Исечете Блузи Жени:
Женска Градник Bustier Резервоарот На Врвот Camis
култури блузи:
Резервоарот Врвот На Жените,Bustiers,Camisole Резервоарот
Монтирање Резервоар Блузи:
Фитнес Резервоарот Врвот,Жените Резервоарот Врвот
Бела Култури Блузи:
Оглавник Regata Feminina
Camis Tees:
Топ Исече,Секојдневен Blusa Bustier Сечење На Врвот
На врвот на Жените Краток:
Слаби T-Shirt
Плажа Блузи:
Beachwear Сечење На Врвот,Плажа Резервоарот Врвот
топ женски:
Исечете Feminino,2017

Производи во категоријата

2017 Лето Нова Мода Женска Резервоарот врвот Секси шупливи надвор Капчиња жена Вест Camisole чипка вест сечењ

Направен Од Висок Квалитет На Памук & Памук Мешавина;Меки, удобни, easycare ткаенина;Ексклузивен дизајн;Одго

2016 Лето Нова Мода Женска Резервоарот врвот Секси шупливи надвор Капчиња жена Вест Camisole чипка Camis сечење

постојат 2 стил за овој производ ,краток стил и долго стилкраток style = големина S : Должина 41cm.биста на 6892cmд

Купи со доверба!Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14

КУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАКУПИ СЕГАК

Солидна, обичните лабава лето резервоарот врвотМатеријал : памук, тенка ткаенинаБоја : бела, вино црвено

Добредојдовте S раскина i Dzn !*Материјал : Ly cr на Cott о n*Ocassion : Casua l, Спорт, Забава*Characteri stic : S oft, Comf о ртс ранли

Добредојдовте S раскина i Dzn !*Материјал : Ly cr на Cott о n*Ocassion : Casua l, Спорт, Забава*Characteri stic : S oft, Comf о ртс ранли

Hoffen Жените Лето Еластична Тенок Ракави Шпагети Рака Вест Секојдневен Camis База Капчиња Поврзана Резерво

Супер удобно модални ремени, многу добар натпревар.Не исчезнат без деформација и pilling.XXL : Биста : 105cm115,Об

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат Големината на Табелата за да изберете големина...

2017 Нова Секси Жени Модални 6 Ленти Boho Назад Градник Сечење на Врвот на Резервоарот Вест Cami Шупливи Bralette Wh

Answer : ___________________________ Note : 1 Поради разликата помеѓу набљудувачите и светла боја можеби малку различни од

Celmia Женска Дами Мода Лето V Вратот Strappy Falbala Солидна Боја Секојдневен Лабава Вест Резервоарот Врвот Блуз

2018 Пролет Многу Секси Ниска Намали Сомот Едно Парче Шпагети Ремени Невидливи Копчиња Дизајниран Поддрж

Нова Секси Жени Фармерки Градник Сечење на Врвот Лето Плажа Backless Краток Оглавник Блузи Бикини За жените

Направен Од Висок Квалитет На Памук & Памук Мешавина;Меки, удобни, easycare ткаенина;Ексклузивен дизајн;Одго

Жените Корсет Busty Градите Резервоарот Врвот 2017 Лето Жените Краток Ниска Намали Тенкови мазна Camis Врвот З

90% полиестер 10% spandex, лесни и еластиченКомпресија Одговара ,Да се создаде совршена чекање и поддршка Град

JYConline Црна Флорални Вез За Сечење Врвови Жените 2017 Мрежа Лето Врвот Секси Плажа Клуб Резервоарот Врвот И

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга...

Please wait...