0
clear
  • CMJ9782 Мали Срце Во Круг Круг Најдобри Пријатели Засекогаш Врежани Pendant Cremation Keepsake Urn Ѓердан
  • -20%
  • -20%
CMJ9782 Мали Срце Во Круг Круг Најдобри Пријатели Засекогаш Врежани Pendant Cremation Keepsake Urn Ѓердан

CMJ9782 Мали Срце Во Круг Круг Најдобри Пријатели Засекогаш Врежани Pendant Cremation Keepsake Urn Ѓердан

DEN 402.24
DEN 402.00

Достапност
Производот е достапен


100% Сосема Нов Накит
Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик
Pendant : 25mm
Тежина : 10-16g
Змија Синџир : за 50cm (или Јаже исто како на следната слика )
Сите наши Накит Имаат Квалитет Gurantee .
Продуктната Линија : Cremation Ѓердани,Нараквици/Накит,Keychain,Прстен,Earing, Парфем Lockets
*Сите накит дизајниран од страна на професионалци и Квалитетот Gurantee .Everymonth ,ќе ги ажурира некои Нов Дизајн .
*Брза Испорака ,испрати пакет секојдневно ,DHL Превозот за Итна цел на располагање .
*10 години искуство во накит производна линија ,ODM,OEM Цел Добредојдени .
Детални Производ шоу
Оваа Pendant може да содржат мали делови на
cremated останува, заклучување на косата или сушени церемонијалниот цвеќиња. Слично на asheslocket, или lockets за пепел, ова keepsake на
пепел се вметнува во cremation ѓердан и затворени од страна на навој завртка.Без Разлика на што се носат или да чувате во
чување Накит Кутија ,Својата Дефинитивно еден од Одличен начин да се запаметат вашиот близок .
Ако Сте задоволни со нашата Накит ,ве молиме оставете ни 5 ѕвезда и ја вашата повратна информација .
Ако не сте задоволни со нас ,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации,ние ќе се потрудиме да го реши проблемот по comunication.
Сите наши накит имаат квалитет gurantee,ако се наоѓа не е исто како вашата нарачка,ние може да го препрати или враќање на вас.

Кон својствата

Главниот Камен Боја:
Pendant Само, Ѓердан, Ѓердан Кутија Инка, 3Pcs Pendant Само, 5PCS Pendant Само
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
CMJ9782
Бренд Име:
impressjewelry
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
за 20cm
Пол:
Унисекс
Функција:
пепел носителот
Име:
Cremation Keepsake Спомен Накит
Тип На Објект:
ѓердан
Функција:
пепел носителот
Продажбата на начин:
фабрика директни
прилагодено лого:
Ласерски И Engrave Како Вашето Барање
Стил:
Моден
квалитет:
AAAAA+
Должина:
50cm
Пакет:
1 BUC Во Мали Oppbag
Место на Потекло:
Dongguan Кина(Копно)

Производи во категоријата

1pcs многу,opp вреќа пакувањеве молиме видете на слика photoed од себеПревозот1.Услови на Испорака : Пред да нар

wyприклучокstartЖешка Стока$1.67$1.33 $2.46$1.38 $1.91$1.42 $2.9$1.77 $3.62$1.82 $5.2$1.60 $3.01$1.30 $2.09wyприклучоккрај

Ве молиме проверете ја вашата земја е прилагодено за статистика за да се утврди дали овие дополнителни

99 / многу многупарчиња / многу10pcs Гроздобер Сребро Хипи Мир Знак Шарм Изјава Јака Ѓердан Долг Синџир на

многу многу многу многу многу многу многу многуОпишетеМатеријал : Алуминиумски+КожаБоја : како на слика

многу многу многу многу многу многу многу многуОпишетеМатеријал : Алуминиумски+КожаБоја : како на слика

Моден Ѓердан 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинал

WTN1099 трговија на Големо Мода ѓердан со природен камен pendant куршумформа pendant за жените накит за подарокТо

Романтични Ѓердани Жените Деликатна Ангелските Крилја Бисер Clavicle Синџир Ѓердан Мода Bijoux Femme Ѓердан Нак

U7 Нов Рок Гитара Pendant Ѓердан За Жените Музички Накит За Подарок Нов Луксузен Злато Позлатен Музика Ѓерда

За Маса ред, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со НАС за повеќе попуст.Ние, исто така, ја прифати

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА !!Опис : Материјал : алуминиум обложено со златоБоја : како на сликата

Хип Хоп златна боја Вештачки дијамант Главата Pendant Ѓердан За Мажи Луксузни 316 L не ' Рѓосувачки Челик Машк

2017 Мода Срцето Нерѓосувачки Челик Ѓердан Жените Златна Боја Ѓердан Божиќ Подарок Накит joyas acero inoxidable mujer

Единствена креативна, чиста рачно изработени, во вид на снимање, секој заврши парче може да биде малку р

многу многу многу многу многу многу многу многуОпишетеМатеријал : Алуминиумски+КожаБоја : како на слика

Wel дојде до нашата продавницаНие се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови н

многу многу многу многу многу многу многу многуОпишетеМатеријал : Алуминиумски+ СинџирБоја : како на сл

Please wait...