0
clear
  • Mayitr Висок Квалитет 1/4 Телефон Клип Носителот + Hot Shoe Адаптер За Монтирање За Камерата Црна
  • -20%
  • -20%
Mayitr Висок Квалитет 1/4 Телефон Клип Носителот + Hot Shoe Адаптер За Монтирање За Камерата Црна

Mayitr Висок Квалитет 1/4 Телефон Клип Носителот + Hot Shoe Адаптер За Монтирање За Камерата Црна

DEN 96.96
DEN 83.00

Достапност
Производот е достапен


PR0006427
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : Метални + Пластика
Боја : Црна
Функција : Брзо се качи мобилен телефон со камера
Компатибилност : Одговара на секој стандард камера со 1/4"-20 нишка и мобилен телефон со широчина од 58 до 88mm
Пакет се вклучени :
1 x Топла Чевли Адаптер
1 x Phone Клип Носителот
Answer : ___________________________ Note :
Додаток само, на камерата и на мобилен телефон во слики НЕ се вклучени.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Кон својствата

Пакет:
No
Бренд Име:
Mayitr
Број На Модел На:
топла чевли телефон носителот

Производи во категоријата

Godox 50x50cm / 20" * 20" Softbox Diffuser со Sтип Заградата Bowens Држачот за Фото Студио Speedlite Блиц СветлинаКарактеристики

100% НОВИ LCD Flex Кабел За CANON HDV HG10 Видео Камера Поправка ДелПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуг

Тоа, исто така, со слика друга функција (хоризонтална / вертикална флип), за да овозможи снимање на разли

H016910 Noritsu појас за QSS 32Б rgds,Мервин ZhouМобилен / Whatapp : +008613631282388Skype : mervynzhou

100% НОВ Зум Објектив Барел Прстен ЗА CANON EF 1740mm 1740 1 : 4 L USM 77mm Поправка ДелПрашање? Ако сакате да зборувате со

Наслов100% НОВИ Оригинални POWERboard за canon 600 D моќ одбор DSLRebel T3 I powerboard Бакнеж Х5 DC / DC одбор камера поправка де

На optically јасно пластика ја штити вашата камера екранот,и едноставно popup дизајн овозможува лесно отварањ

Карактеристики : Издржливи алуминиум материјал, electroplated површина, антиносат, антиоксидација.Едниот кра

Користи Оригинални Fuji се Справи со 340 D965319 / 340 D965319 C Граница за 330 / 340 / 340 E дигитални minilabВи благодариме,Мер

Lightdow Фотографија Осветлување Комплет Фото Студио Комплет со Позадина Стојат Светлина Стојат Сијалица

(освен испратите EMS), па ве молиме љубезно го извести даночниот бр minilab додатоци и minilab потреби 4...

пакетот вклучува : 1 * Палец Гума Задниот поклопец

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации

Ве молиме слободно контактирајте со нас ако ви треба било каква помош1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, Т /

Професионален имиџ во секунди.Совршен за дигитална или на филмската камераПроизводство на чиста во сог

Pixco 30m Подводни Водоотпорен паметен Телефон Нуркање Случај со Bluetooth Далечинска Контролаза i Phone и AndroidMax...

Сите производи на нашата компанија се прифати продажба на мало, трговија на големо, обичај, етикетирање,

Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери Потоа, нашата служ

Опис : Z02844201 Флопи диск Калибрација плоча за Noritsu за QSS 32,33,34,35,24 проMOQ : 1 единицаСостојба : Оригинален бренд

Осигурете се видиме не Вештачки штета и не'ot земе покрај видиме.ОписКарактеристики1 Па вашите повратни

понекогаш, ако ние не;t имаат доволно акции за Кина направени стоки, ние може да испрати некои оригинални

10 PCS / 100% НОВ Објектив Антисе Тресат Flex Кабел За Canon Power Shot G10 G11 G12 Дигитална Камера Поправка ДелПрашање? Ак

НИ 83.48 / парче НАС 83.48 / парче НАС 83.48 / парче НАС 83.48 / парче НАС 83.48 / парче НАС 60.99 / парче Pixco 30 M Bluetooth В

Godox SN302 Ajustable 190cm 6ft Фотографија Студио Осветлување Фото Светлина Стојат Tripod За Студио Флеш Strobe Континуир

Lightdow 24" 60cm 5 во 1 Преносни Расклопна Светлина Круг Фотографија Рефлектор за Студио Мулти Фото Диск Каракт

McoplTASCAM др44 WL Глас Снимање Пенкало Отворено Правец на Покрие Shield Кожен ветробранското стакло Шофершајбн

Вашето задоволство, Нашата цел Ние прифаќаме платформата поддржува купувачи со кредитна картичка (ЈЕНИ

Supon Bowens да Elinchrom Меѓусебно Планината Прстен Адаптер за Студио Флеш StrobeОваа Bowens да Elinchrom Флеш Планината Пр

(2 парчиња / многу) Noritsu minilab Опрема A03519901 / A035199 за QSS 2901 / 3000 / 3001 / 3011 / 3021 / 3301 / 3302 / 3311 дигитална машинаВи благо

КАМЕРА Микрофон Кожен Правец на Маска за Takstar Микрофон SGC598 NAQ7 Rode VIDEOMIC Големи Димензии 17 CMx14 CM Микрофон До

Please wait...