0
clear
  • Замена на Проектор Боја тркала Одговара За TOSHIBA T98 T90 S80 Остри 2180
  • -20%
  • -20%
Замена на Проектор Боја тркала Одговара За TOSHIBA T98 T90 S80 Остри 2180

Замена на Проектор Боја тркала Одговара За TOSHIBA T98 T90 S80 Остри 2180

DEN 3359.52

Достапност
Производот е достапен

Опис 1.Сосема нов компатибилен боја тркала.
2.Бидат погодни за модели во насловот на SMT листата .
3 .пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.
4.количина попуст е достапен
Превозот
1.Објектот ќе биде од кина во светот.
2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост. Youwillget вашиот објект во околу 5-7 работни дена од DHL, или ќе
се во за 10-15 дена од EMS,17-22business дена од Сингапур Пост.
3.На следење на број ќе им бидат дадени на intenet во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.
4. Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.
5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Ние САМО се справи со превозот.
Се враќа и размена
1.Нашиот производ е внимателно прегледани од нас. Па ние сме да понудиме на нашите купувачи Задоволство Гаранција или Вашите Пари Назад.
2.Оваа содржина е добиена од 90 дена гаранција од купување, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани од неуспехот или неисправност на проектор.
3.Купувачи се одговорни за исплата на превозот и ракувањето со обвиненија за размена.
Контактирајте со нас
1.Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака
2.Ние трговија на големо оригиналната ТВ Светилки /светилки/modle,компатибилен ТВ светилки/светилки/modle, проектор remotes...

Кон својствата

Пакет:
Yes
Бренд Име:
UNICELAI
Канал:
1
Фреквенција:
433 MHz
Употреба:
Проектори
Безжична Комуникација:
IR

Производи во категоријата

( еден channel switch( приемник )треба 2 копчиња за далечинска контрола (предавател )Метод На Учење : Притиснете

Пред купување и верификација на сликата конзистентностВистински оригиналниот далечински управувачВи

Пред купување и верификација на сликата конзистентностВистински оригиналниот далечински управувачВи

Ова е Оригиналниот ПРОЕКТОРИ Далечинска КонтролаУслов : Ние на тест пред породувањето за да бидете сигу

Ова е Оригиналниот ПРОЕКТОРИ Далечинска КонтролаУслов : Ние на тест пред породувањето за да бидете сигу

Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефон

· Доколку користите две или повеќе примачи во исто место, можете да ги поставите со различни кодови.Еден

1.Замена За Превозникот Клима Уред Далечински УправувачВе молиме бидете сигурни дека вашиот стар далеч

Опис 1 Сосема Нова Високо квалитетна замена за далечинска контрола , употреба AAA батерија,батерии не се в

Ac 220 v интелигентни дигитални АНТЕНСКИ безжичниот далечински управувач switch систем за проекција на екран

Пред купување и верификација на сликата конзистентностВистински origina l далечинска контролаВид на снима

Опис 1.Сосема нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон

Оригиналната ЗА Пионерски Дом Аудио Далечинскиот управувач CUXR055 Далечински Управувач ЗА XCIS21 MD XCIS21 MD / ZUCX

Работна фреквенција : 315 MHZ или 433 MHZ (изборен) 315 / 433 MHz може да се изберат, Доколку не постои услов.Блокирам

1.YINGRAY Замена За Превозникот клима уред Далечински УправувачR14 A / E R14 A / CE2 Не вклучувајќи ја и батеријата.3

Опис 1.Сосема се користи универзална замена за далечинска контрола,како нови.2.пакување детали : стандар

Оригиналната ЗА Остри ТВ Далечински Управувач RC2094702 / 01 3139238 20911 Ние на тест пред породувањето за да бидет

Ние Брод на Сите Објекти во Светот во Рок од 36 часа (Освен Одмор), Ќе Избере Еден Од Нив Според Различни Зе

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗА

Please wait...