0
clear
  • TIMETANG Слабеење Замав Жените се Тресат Чевли Нов Дизајн Мода Плитки Рамен Платформа Жените Секојдневен Чевли на Одење Жените со Рамни Чевли
  • -20%
  • -20%
TIMETANG Слабеење Замав Жените се Тресат Чевли Нов Дизајн Мода Плитки Рамен Платформа Жените Секојдневен Чевли на Одење Жените со Рамни Чевли

TIMETANG Слабеење Замав Жените се Тресат Чевли Нов Дизајн Мода Плитки Рамен Платформа Жените Секојдневен Чевли на Одење Жените

DEN 2484.48
DEN 1242.00

Достапност
Производот е достапен


ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотографии. Моделот покажува може да има некои разлика со оние вистинските ! 2.За големината Pls белешка ако вашата нога е дебел или широк,ние ви препорачуваме да изберете една големина поголема ,Па ве молиме да се мери со големината на вашиот нога пред да направите нарачка ! Превозот следење на број ќе датотека во редоследот по кои се испраќаат,можете да ги пратите на тоа. Повратни информации : 1 Ние зависи од вашето задоволство да успее,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек 2 Ние секогаш ги цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти, pleaes ни даде можност да се решат сите проблеми кои може да се вознемири и фрустрираат вас. 3 ве Молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе се чувствувате задоволителен со нашиот одговор. Добредојдовте на редоследот и ќе ви даде екстра попуст.Ви благодариме!

Кон својствата

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
TIMETANG
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Станови Тип:
Основни
Број На Модел На:
d003
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Insole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа

Производи во категоријата

modname=ckeditorПлитки устата дизајнMonolayer cowhideДобра пропустливост на воздухПогоден за пролет, лето и есен се но

Ние сме толку гр ateful да ве информираме дека ние се уште немаме.1 главната продавница,ако имате прашање за

Ве молиме изберете ја точната големина, ако може да не се сигурни големина, ве молиме контактирајте со н

Нова Мода Жените Секојдневен Чевли Круг Пети Висококвалитетни Црни Чевли НАС Големина 410.5...

Горниот Материјал : Изшкуркан МикрофиберОбвивка Материјал : МикрофиберПета Висина : 3cm / 1.2 инченПлатфор

Повратни информации1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позит

modname=ckeditorве молиме според вас нога должина(Пета до Пети) за да изберете големина на нас големината само з

Плаќање : уплатата мора да се направи во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бид

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Внимание : Овој вид на чевли е Помала од вашата нормална големина, Па ве молиме Изберете ед

Модерен, стабилна, таписерииДостапни пета : , Рамна, 3cm, 4.5 cm, 8.5 cmДостапни големина : ЕУ(3443) / Гола нога должи

Производ вовед : Едноставно, ретро, трајни, мека текстура е многу силнаСо РЕТРО уметноста на стапалата н

Горниот Материјал : КонопОбвивка Материјал : КонопНие сме биле отстапување се во оваа индустрија за тол

Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови з

Taomengsi Во Есента на Кожа Тока Чевли Се Чевли Со Слатка Бонбони Боја Мозаик Рамен Женски Плитки Устата на Ж

Горниот Материјал : СТПОбвивка Материјал : СТППета Висина : 2.5 cm / 1.0 инченНие сме биле отстапување се во о

Горниот Материјал : МикрофиберОбвивка Материјал : МикрофиберНие сме биле отстапување се во оваа индуст

2017 Нови Жените Платформа Чевли Чипка Моден бренд Women летни чевли Мрежа Станови Жените Дише чевли жена Y8 S

ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотограф

Taomengsi 2018 Нови корејската Верзија на Дами Сандали Плитки Устата СТП Лак Рамни Сандали Бремени Жени Риба Г

Плаќање : уплатата мора да се направи во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бид

Плаќање : уплатата мора да се направи во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бид

Please wait...