0
clear
  • 150cm X 50cm трговија на големо најголемиот дел на мапата на светот памук, лен ткаенини
  • -20%
  • -20%
150cm X 50cm трговија на големо најголемиот дел на мапата на светот памук, лен ткаенини

150cm X 50cm трговија на големо најголемиот дел на мапата на светот памук, лен ткаенини

DEN 133.92
DEN 127.00

Достапност
Производот е достапен


Производ : трговија на големо најголемиот дел на мапата на светот памук, лен ткаенини 100 x155 cm Материјал : 55% Лен + 45% памук Ткаенини Ширина : за 155cm (со 2-3 cm грешка) Пакет Содржина : 1 единица= 155cm*50cm Употреба : се тенки и густа, погоден за кошули, облека, постела опфаќа, гроздобер облека, престилка, quilting, крпеница, занаети, scrapbooking, играчки,торби, tilda и др. Ве Молиме Љубезно Забелешка : 1. Ќе се намали на континуирана парче кога нарачување повеќе од 1 метар. 2. Намали со рака, така +-2cm грешка е можно.

Кон својствата

Техника:
Ткаени
Функција:
Абразија-Отпорен На
Стил:
Обична
Шема:
Обоена
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Материјал:
Лен / Памук
Ширина:
155
Материјал:
Памук, Лен
Единица парче :
150 cm X 50 cm

Производи во категоријата

Фабриката трговија на Големо Цена RFID блокирање материјал за мобилен телефон / паричници / завесаПроизво

Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична инд

Дише антибактериски сребрени влакна Проводници бамбус ткаенина за антибактериски облека / home текстилН

метар метар метарДеноминирани единица : Дел за 145cm (ширина) * 100cm (долго)Доколку купите повеќе од 2 парчиња

Следи за да Добиете Подарок"Ве молиме следете мојата продавница Така што ќе добиете 1 метар рачно израбо

метар метар метар метарколичина : 5yardsголемина : 150cm / 59.1 инчен1yards=91cmwhats App : +86 15167976322Превозот и испоракание

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Answer : ___________________________ Note : (1)Сите ткаенини и филц се скрати со рака Постои суровини работ,

Црн екран на Допир ткаенина проводници strecth ткаенина за екранот на допир, ракавици Карактеристики : Моде

Пинк Девојка & Печат ПреСече Zakka Памук, Лен Ватенка Ткаенина Масти Квартал Ткиво Пакет, Најдобро Одговар

дворот дворот дворот дворот дворот дворТип : Американски стил 3 D врежана флорални жакард brocade ткаенина з

Трговија На Големо Еластична 100% Сребрени Влакна Emi Rf Shield Проводници ТкаенинаМоделYSILVER 9#Состав100% сребре

Никел бакар shilding проводници ткаенина користи за индустрии на висока фреквенција електромагнетна радиј

Еден Двор 145cm width Pretty Јапонското кимоно Бран Фан Плоштадот Печатени Памук, Лен Ткаенини Апстрактен Модел

Боја : W hite по сликширина : Везови дел 120cm±5%(47.2") Деноминирани единица : Двор Забелешка : големината на шири

108cm ширина rfid блокирање ткаенина да се направи rfid торба за лаптоп interlining платноПроизвод Бр : N021Состав : ДО

Zakka Лен 50cm*140cm Дама Мачка & Цвет Печатени Лен Памучна Ткаенина Масти Квартал Пакет Гроздобер Quilting Комбина

Zakka Лен 96cm*140cm Цвет & Пеперутка Лен Ткаенини Масти Квартал Пакет Гроздобер Quilting Комбинација Tilda Fbric шиење

започнетекрајотСекое парче со големина : 3 * 3 cm Пакет : 140 КОМПЈУТЕРИ Печатени палачинка : 9 боја (секоја бо

Ширина 285cm Проводници Antistatic ткаенина памук Користите за остварување на кревет листови облекаКарактери

Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична инд

148cmMeterial : Rayon / Полиестерпогоден за : Троседот,Перница,Перница, табела облека,чаир подлога,DIY,doys облека,тор

метар метар метарДеноминирани единица : Дел за 145cm (ширина) * 100cm (долго)Доколку купите повеќе од 2 парчиња

Функција : Содржина : 100% берберски руно Ширина : 60" Широк / 150cm куп : 9cm куп Големина : 60"*19.56" / 150*50cm Еден компј

RFID блокирање ткаенина 100% сребро ткаенина Анти Зрачење материјалМоделKSILVER1#Ширина150cmТежина90g / метриМате

Please wait...