0
clear
  • Нова Мода Победник Бренд Мажите Механичка Рака-Правец На Класичен Скелет Резба Dial Кожа За На Рака Машки Рачен Часовник Домот Подарок Часовник
  • -20%
  • -20%
Нова Мода Победник Бренд Мажите Механичка Рака-Правец На Класичен Скелет Резба Dial Кожа За На Рака Машки Рачен Часовник Домот Подарок Часовник

Нова Мода Победник Бренд Мажите Механичка Рака-Правец На Класичен Скелет Резба Dial Кожа За На Рака Машки Рачен Часовник Домот

DEN 1141.44
DEN 582.00

Достапност
Производот е достапен


Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за наплата/ замена. Пол : Мажи Движење : Рака-Правец на Механички се Прикаже : Аналогни Стил : Зглоб Види Тип : Случајни Часовници Карактеристики : Дневна Отпорни на Вода,Не се За Пливање Или Капење Бенд Материјал : Faux Кожа Бенд Боја : Црна Дијаметар од Прибл (cm) : 3.4 Случај Дебелина Приближно (cm) : 1.2 Бенд Должина на Совозачот (cm) : 24 Бенд Ширина на Совозачот (cm) : 2.3

Кон својствата

Бренд Име:
Т-ПОБЕДНИК
Движење:
Механичка Рака Правец
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
24cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
34mm
Функција:
Отпорен На Вода
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Број На Модел На:
8162/8163
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
24mm
Случај Дебелина:
12mm
Случај Обликот:
правоаголник
Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Механички часовници мажи
Повод:
Се Облекуваат/Формално
Стил:
Моден
Движење:
Механичка рака-на ветрот
Екранот:
Аналогни
Кутии & Случаи Материјал:
Никој ако не се бара

Производи во категоријата

Главни Карактеристики : 1 Скелетот пареа панк дизајниран dial;2 Висококвалитетна кожа бенд;3 Нерѓосувачки

Сите фотографии зеде со себе.Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : автоправец на движење Метал Состав :

Карневалот Луксузен Бренд Tourbillon Спортски Мажите Часовници Постојана Календар Мултифункционален Механ

=Опис : Вистинска Кожа бенд ви дава нова класична дефиниција Не ' рѓосувачки челик види случај го прави

dianxiaobao_1dianxiaobao_2нерѓосувачки челик случај Прозрачна висококвалитетна кожа бендГлавни Карактеристики :

Победникот Ретро Зголеми Златна Скелет Црна Види Автоматско Мажите Вистинска Кожа Механички Рачен Час

ОписДвижење : Automatic (автоликвидација) движење Бирање : црна dail Случај дијаметар : 45mm без крунаСлучај дебе

Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои дру

ОписДвижење : automatic (само ликвидација) ST 2542 движење Бирање : бела dail Случај дијаметар : 43mmСлучај дебелина :

Главната фјучерси : Дизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот Тоа е уште еден неверојатен дизајн о

ОписДвижење : automatic (само ликвидација) ST 2542 движење Бирање : бела dail Случај дијаметар : 43mmСлучај дебелина :

Види Случај Дијаметар : Околу 4.2 метриВиди Случај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликШирина На Watch Појас : При

Во различни земји, различни поштенски ЕМС : 715 Дена да пристигнат.Ве молиме проверете со вашиот земјата ц

Опис : Големина : 50mm*16mmБирате : Бела dialДвижење : automatic ДвижењеФункција : Час, минути, мал вторСлучај Матери

Главни КарактеристикиДизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот Тоа е уште еден неверојатен дизај

Главни Карактеристики : 1 100% Вистински Orkina механички се види 2 Скелетот поток панк дизајниран dial...

Главни Карактеристики : 1 Висок квалитет, од нерѓосувачки челик бенд; 2 Скелетот steampunk dial; 3 Coloful стакло; 4 А

Мажите Луксузни Часовници Врвот Бренд LIGE tourbillon Механички спортски Види Mens Моден бизнис Автоматско види

Сите фотографии зеде со себе.Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : механичка рака правец на движење Ме

sВе молиме љубезно ве молиме имајте во предвид : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои дру

Опис Движење : Automatic (автоликвидација) движење Бирање : црна dail со светлосен makrs Случај дијаметар : 43mm без

Види Спецификации Pacel вклучуваат Watch + Nesun кутија + Бесплатна точка ( a види алатка) Функција, отпорен на Во

AGELOCER Луксузни Швајцарската Оригинален Бренд Мажите Часовници Двоен Дисплеј рачни часовници Staniless Чели

Опис●Движење : automatic (само ликвидација) мореgull 2552 движење ●Бирање : црна dail ●Случај дијаметар : 43mm●Случ

Please wait...