0
clear
  • Мека Морнарица Африкански Чипка Ткаенина За Свадба Фустан од Чипка Африкански Guipure Чипка Ткаенина 2017 Африкански Кабелот Чипка Најновите KRA958
  • -20%
  • -20%
Мека Морнарица Африкански Чипка Ткаенина За Свадба Фустан од Чипка Африкански Guipure Чипка Ткаенина 2017 Африкански Кабелот Чипка Најновите KRA958

Мека Морнарица Африкански Чипка Ткаенина За Свадба Фустан од Чипка Африкански Guipure Чипка Ткаенина 2017 Африкански Кабелот

DEN 4128.00
DEN 2724.00

Достапност
Производот е достапен

Ние веруваме дека не постои разумно решение.78
/дворот US $ 6.
9254245773833000 ТОПЛА ПРОДАЖБА US $ 6.61
/дворот US $ 6. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се у nderstand оваа ситуација.3
/дворот US $ 6.57
/дворот US $ 9. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок.Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди и активни повратни информации,ние ќе го направи тоа подобро.12
/дворот US $ 6.63
/дворот US $ 5.
П 5 : Зошто не можам да добијам производот должина помала од descrip рање?
Нашите производи се треба да боја или да ги печатите, со цел да се обезбеди вашето здравје ова е направите ne во висока температура процес ,високата температура ќе се направи ткаенина намалување, така што ткаенината е пократок од актуелната, но не грижете се, ние ќе се стремиме да јас mprove процес на производство. Во секој случај ние ќе се потрудиме да се избегне.Ние не нудиме дополнителни порака за полно име откако ќе поставите цел .12
/дворот US $ 3. Можете да не контактирате за било какви прашања, Тоа е нашата задоволство да одговориме на сите ваши прашања во рок од 24 часа.
Повратни информации
Ние сме некоја онлајн продавница, вашиот фидбек е многу важна за нас.61
/дворот US $ 4. тие повторно DHL , E-пакет и Кина Po st Воздух Mail(DHL како прв логистика испорака, оддалечените области default Кина Пост Воздух Mail и E-Пакет)
П 2 : Колку долго може да добиете мојот стоки по продавачот мора брод?
Тоа обично трае околу 3-7 бизнис d ays да пристигне од DHL, И за 15-30 дена да пристигне по e-Пакет или Кина Пост Воздух Mail. Ние нудиме голем попуст за промет на големо и мешани наредби. Се надевам дека ќе се разбере и соработка.
П 3 : Како за минимум цел количество?
5 дворови ,за една боја. Ние НЕ може да го контролира можно застои предизвикани од вашиот поштенски обезбедувач или непредвидени временските услови.61
/дворот US $ 6.
П 4 : зошто повремено се појавуваат боја неусогласеност?
Разликата во бојата можеби предизвикани од страна на некои повторно ason s, како што се светло во позадина или боја одраз на мониторот, и така натаму. Благодарам многу! Имајте пријатен Шопинг ден!
Внимание : Бидејќи Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса .52
/дворот US $ 5. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.99
/дворот US $ 5. Ви благодарам многу.3
/двор
Добредојдовте на нашиот магазин
Уживајте во вашата шопинг момент
Q&A
П 1 : Што е вашиот превозот начин?
Ние обезбедуваме бесплатен превозот и три начини на транспорт во вкупниот број. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Кон својствата

Техника:
Извезена
Материјал:
Полиестер / Памук
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Декорација:
Чипка
Ширина:
120cm-130cm
Број На Модел На:
К-RA958
Тип На Производ:
Чипка
Ткаенина Тип:
Guipure
Ткаенина Тип:
вода растворлив чипка
Место на Потекло:
Гуангжу во кина
Бесплатен превозот :
Yes
MOQ:
5yard
Ширина:
51 inch
Големина:
5 yards in length
Употреба:
Мода фустани,да се облекува,облека,Забава,Свадба,Свадба
Тежина:
About 2.0 kilos
боја:
како Слика
Декорација:
кабелот чипка

Производи во категоријата

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем со вашиот пред

Црна Готски Beaded Чипка Намали за Headband костим булчински облека бебе се облекуваат 4cm Ширина 10yards / МногуШир

дворот име на Производ : Памук, везени чипка ткаенини боја : беж бела Ширина : 130cm Пакување : 1yard / pack(1yard=91cm)

Можете да не контактирате за било какви прашања, Тоа е нашата задоволство да одговориме на сите ваши пра

1 Материјал : памук 2 Боја : бела+розова 3 Големина : прибл 4cm / 3.15" широк , 1 lot = 10 дворот (1yard=91cm=0.91 метар)...

Ние веруваме дека не постои разумно решение.Повратни информацииНие сме некоја онлајн продавница, вашио

Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба

1.Мешани цел е добредојден ,секој дизајн копчето MOQ 2.Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што

ЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со

Ткаенина Материјал : Mesh чипка Ткаенина Ширина : 0.8 cm Ткаенина Боја : златна Пакување : 10 јарди / pack (1 Yard=91cm)

Функција : Чипка Намали .Ширина : 10cm .Количина : 15yards.Потекло : произведено во Кина .дворот дворИмаме и друг

дворот двор_______________________________________________________ Купувачот Забелешки : 1 Ве Молиме Не Го Отвори Спорот Директно.

може да се користи за завеса / бебе облека / облека / , торба / Headdress декорација / home текстил и така натаму Па

Ткаенина Материјал : Mesh чипка Ткаенина Ширина : 15cm Ткаенина Боја : Бела / црна Пакување : 5 дворови / pack (1 Yar

Добредојдовте на нашиот магазин (Сон Чипка) Цената е за 2yards Wideh : 6.7 инчи (17cm)Доколку купите повеќе од 1 кол

63 / дворот Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купув

3 / дворот Ние нудиме голем попуст за промет на големо и мешани наредби.9254245773833000 ТОПЛА ПРОДАЖБА дворот

Име на производ : 9 см ширина Embroid ЧипкаМатеријал : памук и најлонПроизводот НЕ : 1804Чипка ширина : 9.5 cm(најм

Ние ќе се потрудиме да се решавач на проблем однапред под светлината,полн со модни чувствоМатеријал : 100%

Карактеристики : Сосема Нов и добар квалитет МОДА чипка.Спецификации : Ширина : 3.5 смC olors : како се покаже

Please wait...