0
clear
  • Новите Турбо 754-42310 75442310 за Lister Petter LPWT4 Турбополнач
  • -20%
  • -20%
Новите Турбо 754-42310 75442310 за Lister Petter LPWT4 Турбополнач

Новите Турбо 754-42310 75442310 за Lister Petter LPWT4 Турбополнач

DEN 20880.00

Достапност
Производот е достапен


Новите Турбо 754-42310 75442310 за LPWT4 Турбополнач
Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian
Опис :
Тип : Турбо Полнач
Бренд : Unbranded
Дел# : 754-42310 75442310
Примена
за LPWT4
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.

Кон својствата

Зафатнина:
види опис
Тип На Објект:
Turbo
Име На Модел:
75442310
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Специјални Функции:
види опис
Бренд Име:
Holdwell
Објектот Висина:
0inch
Година:
види опис
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
види опис
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Нема. на Цилиндри:
види опис
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Тип:
турбополнач
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex DHL или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
75442310
Производителот Дел Број:
75442310

Производи во категоријата

На пратката од страна на Кина Пост Воздухопловната за помалку од 2kg стоки е во 1525 работни дена...

СВАТ Воена Опрема Удар Надвор Војска Појас Мажите Тешки НИ Војник Борба Тактички Ремени Здрав 100% Најлон

2 ПАРЧИЊА Мотоцикл Светлата U5 125w LED чип возење светилки drl 4 боја автомобил магла светлина мото центарот н

Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парч

Мотоцикл Опашка Кочница Светлина За Харли Дуна Спортските Софтејл Електра Глајд нови Плувка Хеликопте

Состојба : НоваКоличина : 4 парчињаЗа 8pins цевка : EL34 KT88 6 L6 6550..Работен Напон : 1500 VКонтакт Отпор >0.01Изолација

Во однос препорачуваме производи : Долг кабел AWT возрасни прст клип spo2 сензор за DIXTAL Потсетување : кога ќ

Производ големина : 210*120*50 Валиден телефонски Бр е исто така побара и важно за превозот.4 инчен 12864 LCD дисп

S : 150cmМ : 157cmКупувачите Треба да ги Знаете : Оваа цена не nto содржи осигурување и какви било даноци на увоз

Топлина отпорни, дише, влага, mildew, еластичност Ние само брод да се потврди цел адреси Ако овој објект е во

Димензии : Должина 12.8 мм x Дијаметар 2.8 mmВкупната Должина над одбор е 8.6 mmДолжина да ја вметнете во одборо

Дизајн : ЛОШ КОСА ДЕН Печатени БуквиМатеријал : 100% Полиестер Пред100% Најлон Мрежа Назад5panel капаЛесна Пен

N Нови Тактички Gear Тешки Воени Борбени Појас Мажите СВАТ Удар Надвор НИ Војник на Армијата Најлон Ремени

Адвокатско Луксузен Бренд Дизајнер Појас токи Метал Подароци DIY Модна Традиционалните Змеј Појас Токи

Состојба : НоваКоличина : 8 парчињаЗа цевка : FU29 FU32 829 829 B 823 ..Работен Напон : 1500 VКонтакт Отпор >0.01Изолација

Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парч

44mm стерилни челик пилот parnis види случај одговара рака ликвидација 6497 6498 движење Случај материјал : Поли

крпа ракавици sock здолниште

Времето за испорака е прибл Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна.Со цел да се обезбеди

Состојба : 100% Сосема НовГолемина : Како На СликатаТежина:За 50gЗа Повеќето Моторните Велосипед Велосипе

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

Ние ќе ги пратите пратката и да добијат backto вас како е можно поскоро со одговор Вие мора да му кажете ни ш

Dong King Нова Мода возач на камион Капа за ДецаДизајн : АЈДЕ да се БУНТУВА Печатени Со РакаМатеријал : 100% Пол

Please wait...