0
clear
  • Музика Сала 300B Вакуум Цевки Засилувач HiFi Single-Ended Класа На Интегриран Засилувач Моќ Црна
  • -20%
  • -20%
Музика Сала 300B Вакуум Цевки Засилувач HiFi Single-Ended Класа На Интегриран Засилувач Моќ Црна

Музика Сала 300B Вакуум Цевки Засилувач HiFi Single-Ended Класа На Интегриран Засилувач Моќ Црна

DEN 71952.00
DEN 64757.00

Достапност
Производот е достапен

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Бидејќи онлајн шопинг неизвесност, благодарам u така многу за изборот&доверба нас.Со исклучителна далечински управувач, Подигне автоматски врати на нула. Треба да проверите производот изглед (и цевки) безбедност пред да го потпише потврда. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Во случај на враќање, ве молиме контактирајте со нас прво, да се опише проблеми и причини. Ние само брод да се потврди цел адреси. По Меѓународната склад за испорака, ќе се обезбеди u на следење на број во 5~10 дена за меѓународна превозот.Hi FI материјали,Високо-квалитетни вети. Ние треба обработка на време за подготовка на налог за распоредување на производи и процесот на кина local превозот.
Параметри : Влезен напон : 110 V/220 V 50-60 Hz Излезна моќност : 8 W+8 W (RMS 8Ω) потрошувачка на Енергија : 160 W Фреквенција одговор : 10 Hz-32 KHz Вкупно Хармонично Нарушување : 1% (1 KHz) на Текст на Осетливост : 280m V Текст отпорност : 100 KΩ Излезна Отпорност : 4Ω, 8Ω SNR : ≥ 86d B (A-пондериран) Големина : 340 (W) * 181 (H) * 255 (D) mm NW : 30kgr. Донесување на големо на производи и услуги на клиентите, и на тој начин им помогне на збогатувањето на нашите клиенти животот е нашата крајна цел.нашата услуга е подготвен да помогне да се у било кое време,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.300 B индивидуално се прилагодува цевка плоча на струја, можете лесно да ги промените 300 B цевка аудиција. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
За Гаранција :
1.Овие трошоци се на купувачот одговорност. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е сноси купувачот. Цевки : 300 B *2, 274 B *1, 6 SN7 *2, 6922 *2
Карактеристики :
1.
За превозот :
1.
За Нас :
Ние сме посветени да ви ги понудиме најдобрите аудио-визуелна производи по најниска цена за нашите клиенти.Секој производ или превозот прашање, ве молиме контактирајте со нас пред отворање на спор или напуштање на било nertral/негативни повратни информации, ние ќе се carefull да се направи нашите напори да се решат проблемите, да повеќето се направи сте задоволни. Увозни давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.

Кон својствата

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Nobsound
Максимална Моќност По Канал:
10W
Канали:
2 (2.0)
Број На Модел На:
300B single-ended Класа
Тип:
цевка засилувач
Аудио Влезови:
Стерео L/R РКА
Аудио Излези:
Банана Говорникот Приклучоци
Излезна Моќност:
8W+8W

Производи во категоријата

TDA7498 D 4Канал ВисокоМоќ Hi Fi Дигитален Засилувач Одбор / 4x100 W Автомобил засилувачКарактеристики на произв

Нашата цел е задоволството на клиентите!Враќање&Наплата : 1.3 V,5 V) и една USB 5 V излез, може да ги исполни пог

Висока Моќност 800 W Дигитален Засилувач Моќ Префрлување Напојување ОдборИзлезен напон може да се прилаг

Т неговата е еден пар (канал 2) assembeld amp одборСекој PCB големина : 67.5x48mmРаботни параметри : Напојување напоно

информации за ПроизводотИнтегриран засилувач + бустер модул високомоќен дигитален засилувач, инстала

Pls имајте во предвид дека : Без оригинално пакување ако само за купување на еден производ.За бесплатен пр

Pls имајте во предвид дека : Без оригинално пакување ако само за купување на еден производ.За бесплатен пр

TIANCOOLKEI Нови карбонски влакна алуминиум легура ЛП Винил Грамофони Метал Диск Стабилизатор Рекорд Тежина

Затоа, тие исто така може да биде ефикасно да се користи како голема брзина инструментација засилувачи

Детали за производот : Влез : Компјутер со USB Излез : оптички влакна / коаксијален / Стерео L / R РКА, подд

Pls имајте во предвид дека : Без оригинално пакување ако само за купување на еден производ.За бесплатен пр

Забрзана Испорака : DHL, UPSот или Fedex.Ние ќе ги провери објектот внимателно и бидете сигурни дека за квалит

Цврст алуминиум, елоксирани површината експлозија, ЦПУ машинскиБоја : сребрена на СтандардноДијаметар

Pls имајте во предвид дека : Без оригинално пакување ако само за купување на еден производ.За бесплатен пр

WL висока quality130 W цевка засилувач моќ трансформатор 230 VX2 6.5 VX1 6.5 VX1Ако имате нешто да се збуни,pls се чувству

Бренд нови Специјализирани за Wadia 121 Линеарното НапојувањеСпецијализирани линеарна моќ опис : Стандард

ултрамали димензии, нула механички бучава, совршено се изложени радијатор дизајн.069 Добра Стерео crosstalk,

Детали За Производот : Надворешни димензии : Ширина 172 MM Висина 60 MM Длабочина 251 MMВнатрешни димензии : Шир

Функција : FM радиоUSB диск играSD картичка играПОМОШЕН во6.5 mm МИКРОФОН во Додатоци : 1x12 V5 A адаптер 1x Audio кабе

Карактеристики : 1 : Име : Кара РЕД reverberation одбор .2 : Излез оптоварување : треба моќ amp3 : Чип Избор : Двојна мо

MBL80* линија далечински управувач во комбинација моќност засилувач 120 W*2Моќност засилувач тип : HIFIМодел :

Whenpurchasing, ве молиме наведете) Врвот на корица : Дебелина = 2mm, Алуминиумски панели Други делови се 1mm железо

Опис на производот : Димензии : 79 × 68 × 40 (мм) Тежина Околу 0.5 kg Фикснабаза дупка големина : 55 X45mm Влезен напо

Отпорник избор на прстени метал отпор , главната коло вработува точност од ± 1% метал филм отпорници прст

Please wait...