0
clear
  • Новиот Дизајн на Жените рачно изработени Цветни Круна Свадба Венец Булчински Headdress Headband од парче
  • -20%
  • -20%
Новиот Дизајн на Жените рачно изработени Цветни Круна Свадба Венец Булчински Headdress Headband од парче

Новиот Дизајн на Жените рачно изработени Цветни Круна Свадба Венец Булчински Headdress Headband од парче

DEN 240.00

Достапност
Производот е достапен


Материјал : полиестер,зрнца,монистра
Пакување : цената е за 1piece.
Боја : розова, надвор бело,розово розова,ако Треба друга боја што може да направи за вас, премногу.Само да не контактирате за слободни
Исто така, Ако треба да се купи свадба/вечер фустан ткаенина,ве молиме да појдете на нашата ткаенина продавница линк е :
Начин На Плаќање
(1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
(2) : Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
(3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Превозот И Ракувањето Со
Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 3 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.
Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.
Прибл. време на испорака
Австралија, Сад,Велика Британија
10-15 дена
Канада, Франција, Германија, Шпанија
15-25 работни дена
Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, Јужна Америка
25-60 работни дена
Ако не ја добиете вашата предмети во разумен временски рок, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви помогне да се решат проблемите.
И ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте ме за ЕМС или DHL такси.
Се Враќа & Гаранција
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети,
ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на предмети. Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.
Предмети треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број.
За Повратни Информации
Јас се стремиме да заработи 100% совршен "Пет Ѕвезди" резултати од вас. Star-резултати се многу важни за нас.
Ако нешто тргне наопаку, пред да замине било повратни информации и Детални Продавачот Рејтингот (НСД),
ве молам дозволете ми да знам, и јас ќе се обидам во моја моќ за да се поправи тоа.

Кон својствата

боја:
Бело, розово розова, Розова
Тип На Производ:
Други

Производи во категоријата

32 Фацетирани Фудбал Монистра, 6 MM Златна Шампањ Кристално Стакло Дома Декор DIY Завеса МонистраБило друго

добредојдовте на нашата продавница,да се забавуваш,да ги погледнеме чевли,ако ви треба било каква помош

Пинк 6mm Кристално Стакло 32 фацетирани фудбал монистра За изработка на накит ,божиќ дрво виси Spacer Лабава

Големина : Како описБоја : 6 боиПакет : 10 компјутери / setAnswer : ___________________________ Note : Сите ткаенини се мери со ра

Цената е за сет 1Големината е дупка големина ,3мм значи 3.0 ,4mm значи 4.03.0 дупка 4.0 дупки Умре K10 универзална д

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД ОД СТРАНА НА EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИНБесплатен Превозот 5 метри / мно

Добредојдовте На Нашата Продавница,Се Надевам Дека Ќе Има Добар Шопинг ИскуствоЦирконот Сина 7203600pcs 4 X6 /

Се препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,кап

Сосема нов ,Висок квалитетТие се одлични за scrapbooking,занает,hairband,крпа,мобилен телефон,лаптоп,торби за дек

Бесплатен превозот50 Pcs Бакар Тон Filigree Лист Шарм Накит Наоди Приврзоци 54x32mm J0027Материјал : Легура(Олово и

20pcs Bling Bling Буци Сјајот Симпатична Зајакот DIY шиење додаток на косата додаток декорација додаток моден до

32 Лице Кристално Стакло 6mm Peridot Боја Круг Топката Монистра Spacer Лабава Монистра Бесплатен ПревозотБило д

8мм Смарагд Боја 32 Фацетирани Круг Монистра DIY Насоки Кристали за Лустери ,Монистра ЗавесаБило друго бои

Функција : 1 Големина : како на сликата2 Достапни Боја : како на сликата3 Мода и убава, голема за decro!Забелеш

50pcs / многу 8x20mm Круг Злато Метал Железо Brads За DIY Scrapbooking Разубавувањето Fastener Метал DIY Handcrafts Одлуки LX078Голем

Кинески 6mm 1000pcs / торба Кристално Стакло Топка во Облик на Монистра ,Накит Accessary Круг Топката Wolesale& RetialБил

Сина Циркон DIY Монистра За Свадба Декорација Виси ,Елка Pendant ,32 Соочуваат Фудбал МушкаБило друго бои што

трговија на големо hot fix кристал примена на сила : 1 Директни фабрика трговија на големо цена2 Исклучителе

Материјал : Кристал,монистра,sequinsШирина : 2 cmПакување : цената е за 50pieces.Боја : како на сликиИсто така, Ако

Производ Тип На : Нерѓосувачки Челик, ПинцетиПакување Количина : 4 парчиња / торба (2 криви + 2 прав )Објект

Умре поставува е потребните алатки за да се утврдат четири делови копчиња на gament Умре поставува е погод

1 Производ ширина : 120cm2 Боја : 7, Бидејќи снимањето на камерата и светлината различни,можеби diffence на слика

Бесплатен превозот30pcs Антички Бронза Камео Рамка Settings 5.3x4.4cm(Одговара 37x27mm) M00659Материјал : Легура(Олово и

200pcs 32милиметри Сатен Лента Лакови Paisley Цвет Пупка со Лист Занаети Бесплатен ПревозотМоделот е отпечате

рачно изработени дели КАПЧИЊА ЦВЕТ & ЛИСТ Три Слоеви Памук Конец за вашиот DIY занаети додатоци100% сосема

Мултифункционален Мини Машина за Шиење Делови Притиснете Нога Presser Кожа Ролери Метарски КИП722 Брат Дома

1 Производ ширина : 70cm2 Боја : 8 Бидејќи снимањето на камерата и светлината различни,можеби diffence на слика и

Добредојдовте На Нашата Продавница,Се Надевам Дека Ќе Има Добар Шопинг ИскуствоСтакло Мазна Топката Мо

Please wait...