0
clear
  • Тркалаат 10 Јарди Blue Пластика Кристал Нето Вежба Заврши Лента Свадба Материјали Партија Дома Декорација Рачно Изработени DIY Додатоци
  • -20%
  • -20%
Тркалаат 10 Јарди Blue Пластика Кристал Нето Вежба Заврши Лента Свадба Материјали Партија Дома Декорација Рачно Изработени DIY Додатоци

Тркалаат 10 Јарди Blue Пластика Кристал Нето Вежба Заврши Лента Свадба Материјали Партија Дома Декорација Рачно Изработени DIY

DEN 96.00
DEN 86.00

Достапност
Производот е достапен

Сите објектот Ќе биде предаден во 1-7 Business ден по уплатата примена (со исклучок на викенд , Хонг Конг и Кина државни Празници). Купувачите треба да биде одговорен за трошоците за враќање превозот надомест. Пред да го испратите објектот назад, ве молиме контактирајте со нас.

Кон својствата

боја:
8 Редови, 10 Редови, 6 Реда, 4 Редови, 12 Редови, 3 Реда
Број На Модел На:
YY-10023
Повод:
Партија,Нова Година,Свадба & Ангажман,Свадба,Божиќ
Шема:
Никој
Материјал:
Пластични
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
Должина:
About 10yard/9meters
боја:
Сина
Материјал:
Пластични
Ширина:
1.5cm-6cm

Производи во категоријата

Функција : Материјал : висок квалитет на хартијаГолемина : 3.8 cmПакет се вклучени : 120pcs / многуНие, исто так

Големина : 5cm (1.96 инчи) W x 10.2 cm (4inch) LТема : БЕЗБЕДНОСТ100% еколошки,BPA free,за Еднократна употреба,или реупотреб

ДЕТАЛИ : Овој оглас е за 1pcs 35cm хартија фанови.Големина : 35cm(14")Боја на располагање : бела,црвенаЕкопријате

TULLE се Тркалаат Гајтанот 12"x25yd Туту ЗА Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настанКоличина : Еден Гајт

3pcs Злато / Сребрена Сјајна Пакување Јаже Twine, 12ply(110yard / Гајтанот) Дете Роденденска забава Декорирани Пека

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Овие хартија топки се идеални за украсување вашите посебни

1,Големина : 78x39mm2,Материјал : Хартија 250gsm3,Дизајн : Празно дизајн, можете да привлече што ви се допаѓа на не

1,Големина : 4x7cm2,Материјал : Хартија 200gsm3,Дизајн : 2 Страни Празно4,КОЛИЧИНА : 50pcs подарок ознака +50pcs Коноп Н

Метал Свеќа Носители 5оружје / 3оружје Свеќа Стојат Свадба Декорација Candelabra Централен Светилник Сребрен

2 парчиња / set Burlap Hessian Чипка Гостин Книга Пенкало& Пен Мирување Жартиера Декорација Свадба Постави Булчи

Led светлата само за пластична римски столб.Дијаметар е за 14cmЦената е само за 4 парчиња лед светла и без batt

започнетекрајот1pcs / Пакет 15 Кристал Торта Diy topper Партија Резерви на големо за Роденден DIY Украси Годишни

Свадба Стол Знаци "Подобро Заедно" за Невестата и Младоженецот Свадба Столчиња,Дрвени Виси Знаци Постав

10pcs70*50cm DIY Цвет Подарок Декорација Дома Декорација на Маса Тркач Мрежа рачно изработени Материјали Жака

Материјал : цинк легура позлата сребрена Боја : сребро позлатен Производи собрани вкупно спецификација

Опис На Производот : Ноќта На Вештерките Декорација Материјали Метла На Вештерки Виси Оркестарот Гради

Please wait...