0
clear
  • 8MX1.5MX0.1M Гумени Воздух Превртување на Патеката Тренинг Мат Гимнастика Cheerleading Слетување Душеци Салата
  • -20%
  • -20%
8MX1.5MX0.1M Гумени Воздух Превртување на Патеката Тренинг Мат Гимнастика Cheerleading Слетување Душеци Салата

8MX1.5MX0.1M Гумени Воздух Превртување на Патеката Тренинг Мат Гимнастика Cheerleading Слетување Душеци Салата

DEN 43872.00

Достапност
Производот е достапен


2, Усвојување на жица цртање изработка во внатрешниот,добра еластичност, силна носивоста, и не е лесно да деформација. производство проток :
.
5, Сите лепило делови на сите употреба на лепак сврзување, кора сила и висока температура, hydrolysis отпор, анти-ултравиолетови перформанси се одлични, дури и во изложување на сонце, стабилноста на воздухот врска делови се целосно загарантирани.
3, во Близина вентил дизајн, целосно запечатени и нема истекување.
4,најистакнатите предност на надувување воздух превртување на душеци е дека тоа е можно да се свитка и се расплетува, нив брзо.
2, Во случај на ветер, дожд, снег, дожд, град и други временски услови, опремата треба да биде строго забрането да се избегнат несреќи.
4, Ако долгорочни не мора да се чисти и суви по сушењето, на производот ќе биде укината, комплет, спакуван добро.
Гумени метод :
Употреба на посебна фан од безбедноста на авто-заклучување млазницата за инфлацијата, ве молиме имајте на ум дека инфлацијата не може да биде целосна, па како не, да се зголемат и да доведе до забрзано оштетување на производот. Тие би можеле да се користат во многу различни начини, како што се танц клубови, разни видови на gymnastic вежби, висока-перформанси обука, фитнес клубови или Гимнастика за Сите.
Воздухот Песна
Aerated скок мат
Превртување на мат
Гумени мат слетување
Салата душеци
Карактеристики :
1,Трајни 1000-Denier Двапати Ѕид Ткаенина и 3-Ply ПВЦ.Во споредба со традиционалните пена-врз основа на душеци, тие заземаат многу помалку простор по deflating така чување и транспорт стане прилично едноставна и економски.Производот се покаже
2.
3, можете да го користите за перење во прав за да се отстрани површинската дамки чисти, а потоа чистење со вода по сонце да се исушат. Ви благодариме за вашето разбирање.
6, Материјал постојаност на боја, ткаенина боја додека нови, посебни носат-отпорни, две-боја за нега на тело, така што силите издржливи. Воздухот душеци се гас-цврста и издржлива поради напредно производство технологија и супериорен квалитет на материјали. Оптимална воздушниот притисок во сите услови, до 5psi. Температура на чување е генерално во -50 ~ +40 целзиусови степени се соодветни Производи треба да се обрне внимание на глодар контрола каснувања од инсекти. Кога надворешната температура е повисока од 28 степени, поради високата температура ќе се направи производ експанзија, со цел да се избегне производ експанзија во гумени соодветно да се намали износот на инфлацијата.
7, Важечки за сите-ниво превртување на натпревари и повторувачки обука.
Answer : ___________________________ Note :
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Кон својствата

боја:
Светло Сива
Број На Модел На:
8MX1.5MX0.1M
Бренд Име:
голема река хил
Проп Избор:
Гимнастика Мат
Одделот За Името:
Мажи
Шема:
Гимнастика Панталони/Чорапи
Тип:
спортски мат
Материјал:
капка бод
боја:
Сива Сини
Гаранција:
2years

Производи во категоријата

Ве молиме да се осигурате дека сте email само еднаш повеќе пораки бавно ни одговори на вас и другите...

Температура на чување е генерално во 50 ~ +40 целзиусови степени се соодветни Производи треба да се обрне в

П : Може да ти се печати мојот слика или логото на производи?A : Да, Еден печатење е слободенСамо ни покаже

Воздухот Песнагимнастика опремаВоздухот спортски активности матAerated заштита на матAerated скок матГумени

Голема река ридот gymnastic гумени мат воздух песна трајни мат за деца white&црвена 4m x 1m x 10cmgymnastic мат тротоарит

Голема река висок рид скокање гумени мат воздух песна мали димензии 4m х 1.5 m x 10cmgymnastic мат тротоаритеобука

СЛАТКА СОВЕТИ ЗА КУПУВАЧИТЕЗа производотФотографии на производи е целосно да се усогласат со.Ако имате

PS : Ние продаваме на вештачка трева во тек : 2 * 25 m / тркалаат 4 * 25 m / ролнаТревата ќе бидат испратени од ст

Ние можеме да снабдување на трева се тркалаат големина како 2*25 m / ролна или 4*25 m / ролна ...

Воздухот душеци се гасцврста и издржлива поради напредно производство технологија и супериорен квалит

Ве молиме оставете порака за кои бои би сакале да кога ќе го поставите цел.Што гарантира постојат?A : 2 год

2017 Нови Пристигнување Деца Девојки Балет Гимнастика Leotards Танц Леотар за 311 Y Девојка Деца Гимнастика Jumpsu

евтини гумени воздух песна обука мат мали тркалаат мат за деца со слободни пумпа 4m х 1.5 m x 0.1 m за продажбаg

висок квалитет на мали гумени салата воздух мат фитнес мат екстра дебели за деца 16.4 ft со слободни пумпа 5

6, Материјал постојаност на боја, ткаенина боја додека нови, посебни носатотпорни, двебоја за нега на тел

производство проток : Детали за производот : 3.5, Сите лепило делови на сите употреба на лепак сврзување,

Оптимална воздушниот притисок во сите услови, до 5psi Ви благодариме за вашето разбирање.4,најистакнатите

BAOHULU Долг Ракав Комбинација Gymnastic Jumpsuit Леотар за Девојка Танц Костим Гимнастика Leotards Акробатика Деца Та

Сите салата кат мат се направени со рака.Нашите Услуги1) Вашите барања во врска со нашите производи ќе се

евтини гимнастика воздух песна гумени воздух кат моќ вода песна со слободни пумпа 3m x 1m x 0.1 mотворено фит

На infill на крајот ќе комп чин, па треба да се размисли за додавање на финалниот се постават кога се насели

гумени спортски мат за гимнастика обука со слободни пумпа со големина 16.Имаме над 50 искусни вработени к

Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парч

Бидејќи постојат многу различни стилови на уметничко лизгање и гимнастика облека,ние само се стави еде

Евтини Гимнастика воздух гумени мат Воздух Превртување на патеката лебди превртување на патеката со сл

Ние можеме да дизајнираме за вас.Во споредба со традиционалните пенаврз основа на душеци, тие заземаат

Please wait...