0
clear
  • 10pcs Рибино Око Шминка Козметички Четки Виножито Сирена Дизајн Фондацијата Прав Лицето Руменило Сенки Усни Сочинуваат Четка Алатки
  • -20%
  • -20%
10pcs Рибино Око Шминка Козметички Четки Виножито Сирена Дизајн Фондацијата Прав Лицето Руменило Сенки Усни Сочинуваат Четка Алатки

10pcs Рибино Око Шминка Козметички Четки Виножито Сирена Дизајн Фондацијата Прав Лицето Руменило Сенки Усни Сочинуваат Четка

DEN 431.52
DEN 384.00

Достапност
Производот е достапен


10pcs Рибино Око Шминка Козметички Четки Виножито Сирена Дизајн Фондацијата Прав Лицето Руменило Сенки Усни Сочинуваат Четка Алатки Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на -Pro сенки фондацијата меша шминка козметика четки е мека и издржливи -Направени од влакна дека е мек и удобен за употреба-ви Помогне да се направи скапоцени козметички во кратко време -Идеален за професионална и домашна употреба -Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа -Остварување на вашите очи повеќе разиграните -Не бледнее и без коса намалувањето четки се зголеми и да ги презентираат вашиот живот вкус Забелешки : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. 2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци. 3.Ве молиме овозможи 2-3cm грешка, се Должи на нов производ, постои посебен мирис, ве молиме да не грижете се.Ако умот,ве молиме цел пред се разгледа. Пакет се Вклучени : 10 x шминка четки
Ние прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер
Љубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса внимателно пред исплата. Повеќето предмети ќе биде предаден во рок од 1 до 3 работни дена. Нашата цена не вклучува увозни давачки,локални даноци,ДДВ. Поштенски serives е надвор од нашата контрола,понекогаш ќе биде одложен. 1)да Уживате 30days. да се врати ако било проблеми со квалитетот.2)Ние ќе ги сноси сите превозот надомест ако било проблеми со квалитетот.

Кон својствата

Бренд Име:
JUNVOOL
Четка Материјал:
Најлон,Синтетички Влакна
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Број На Модел На:
Око Шминка Четка
Големина:
as the picture
Количина:
10pcs розово злато око шминка четки
Рачка Материјал:
Пластични
Материјал:
Синтетичка Коса
Тип На Објект:
Шминка Четка
Стил:
Розова Коса, Шминка Четка За Руменило Четка Шминка Алатки
Функција:
фантазијата pinceis став maquiagem
Нови:
злато Молив Шминка Четка во собата
Повод:
Повик шминка/партија шминка/свадба шминка/ноќта на Вештерките шминка
Се Користи Со:
Сенката За Очи
Функција:
Мини станот , мулти-функција на косата , руменило , фондацијата четка
Четка Тип:
розова коса риба Козметички Четки за Шминка
Производот Категорија:
Шминка четка поставува
Тип:
Сирена Шминка Четки Лице Сенката За Очи Eyeliner Усна Шминка Четка Во Собата
Поврзани производи:
Сирена Фондацијата Четка Елита Четка Шминка Четки

Производи во категоријата

Ве молиме имајте во предвид : На трепките се 100% рачно изработени, секоја серија ќе биде разликата, ве мол

Premade 10 D Трепките рачно изработени Волумен Lash Фанови 10d Волумен Фанови Полу Постојани Индивидуални Eyelash Е

5485JAF 15 PCS / SET Преносни Козметички Шминка Четки Поставите Blusher Сенки во Прав Фондацијата Усна Шминка Козме

ЕНЕРГИЈА Бренд за Професионална Камелија Големи Сенки Четка Шминка Четки Сочинуваат Четка Pincel Maquiagem Broch

ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 20pair Нов Дизајн Најдобар Квалитет 3 D Mink Трепките трговија на Големо Лажни Eyel

20 Компјутери Професионални Мека Козметика сочинуваат Четки Сет Алатки maquiagem Шминка Четки Материјал : Ви

Ние сме производителот специјализирана во областа на eyelash проширување,eyelash лепак,eyelash продолжување комп

Ве молиме имајте во предвид : На трепките се 100% рачно изработени, секоја серија ќе биде разликата, ве мол

ЕНЕРГИЈА Бренд за Професионална Прав со Четка ја Сочинуваат Шминка Четки Pinceaux Maquillage Brochas Maquillaje Pincel q11

1 Case Свила 0.07 Дебели Рамен Ellispe Трепки Продолжетоци 5 B D трепките 813mm Кореја Материјал

Ние сме производителот специјализирана во областа на Тетоважа Производи,eyelash проширување,eyelash лепак,eyela

0.15 Волумен Фанови Трепки Продолжетоци 2 Корени Индивидуални Трепките 2 D ЈАЧИНА на Трепките Врвот Фанови

Детали : Име На Производ : За Еднократна Употреба Eyelash Продолжување Микро Маскара ЧеткаБоја : Сина / Розо

100% Сосема Нов & Висок КвалитетДолжина : 7 големина : 6mm, 891011121314mm да се избереСекоја Лента содржи 12 редовиСв

Ние сме производителот специјализирана за сите видови на make up производи, како што се веѓа направи пенка

Стил : 32stylesБоја : црнаМатеријал : влакна, minkПочитувани : Ако сакате да се купи многу различни стилови,може

Име : Продолжување На Трепките Лепак ПрстениКоличина : 1 парчињаТип : не за еднократна употреба, тоа може

Драг Пријател ви Благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница,ние сме производителот директно ко

Visofree 3 D Mink Трепките во Стил нудат врвна интензитет За оние кои сакаат драма, овие целосна falsies функција т

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо

1 Pcs Празна Палета Сенки Фондацијата Concealer Мешање Алатка Сочинуваат Боја на Палети Козметички Шпатула Шм

Стил : 32stylesБоја : црнаМатеријал : влакна, minkПочитувани : Ако сакате да се купи многу различни стилови,може

Јасно Акрилик Лак Палета Мешање Крем Фондацијата Сенката За Очи Сочинуваат Плоча Од Нерѓосувачки Челик

Ви Благодариме Ако сте незадоволни со нашата услуга или објект, или било какви проблеми, ве Молиме конта

CV22 Pcs / Set Шминка Четка Алатки шминка Toiletry Комплет Волна Сочинуваат Четка во СобатаФункција : 100% сосема но

Please wait...