0
clear
  • ZOKOL имајќи NATR10 PP NATR10PP Јарем Песна Ролери Имајќи 10*30*15(14)mm
  • -20%
  • -20%
ZOKOL имајќи NATR10 PP NATR10PP Јарем Песна Ролери Имајќи 10*30*15(14)mm

ZOKOL имајќи NATR10 PP NATR10PP Јарем Песна Ролери Имајќи 10*30*15(14)mm

DEN 221.28
DEN 168.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Број На Модел На:
NATR10PP
Бренд Име:
ZOKOL
Капацитет На Моторот:
10*30*15(14)mm
Површина Грубост:
Ра 0.8
Структура:
Јарем Песна Ролери Имајќи
Премази:
Масло
Материјал:
GCr15 Имајќи Челик
Спецификации:
10*30*15(14)mm

Производи во категоријата

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве моли

NKI65 / 35 Игли валчести лежишта со внатрешен прстен со големина од 65 години*90*35mmНие сме игли валчести имајќ

NKI12 / 16 Игли валчести лежишта со внатрешен прстен големината на 12*24*16mmНие сме игли валчести имајќи фабрик

Длабоко Ритам Топката Имајќи Минијатурни Имајќи 638ZZ 638 ZZ 6382 Z ABEC3 Size 8*28*9mm Висок КвалитетОва е популарна го

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојт

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве моли

Модел : Дијаметар 20mm Линеарна Круг Окноние може да се намали било должината според вашиот requriement, ако сак

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве моли

МоделMR1152 RSДимензииСоздаден (d)5ммДијаметар (D)11ммШирина (Б)4ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)КвалитетABEC5Мат

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

Дветоп домување со топката имајќи го вметнете за спремензапланината инсталација. Setscrew заклучување јак

Опис : 636 ZZ 636 ZZ 6x22x7mm Мини Топката Имајќи Минијатурни Имајќи Длабока Ритам Топката ИмајќиМодел : 636 ZZКолич

МоделMR1172 RSДимензииСоздаден (d)7ммДијаметар (D)11ммШирина (Б)3ммПечати Тип2 RS(Сина гума печат)КвалитетABEC5Мат

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво

започнетекрајотAXK Бесплатен Превозот 68052 RS БЛАГАЈНИЧКИТЕ 6805 61805 2 RS SI3 N4 хибрид керамички длабоко ритам т

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

Please wait...