0
clear
  • Фустан Мувла Занает Уметност Силикони 3D Сапун Мувла Занает Калапи DIY рачно изработени Свеќа Калапи S419
  • -20%
  • -20%
Фустан Мувла Занает Уметност Силикони 3D Сапун Мувла Занает Калапи DIY рачно изработени Свеќа Калапи S419

Фустан Мувла Занает Уметност Силикони 3D Сапун Мувла Занает Калапи DIY рачно изработени Свеќа Калапи S419

DEN 191.52
DEN 182.00

Достапност
Производот е достапен


Ставка Опис
Материјал : Силикон
Заврши Сапун Тежина : 55 g
Направи Сапун Големина : 6.0x5.5x2.8 см
Може да се направи Сапун Свеќа и други работи што како страна на мувла
Објектот боја автоматски ќе испрати
H igh квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Тоа е Мека и лесна за употреба
Рејтинг на температура : -40 centigrade на+210 centigrade
превозот

Кон својствата

Бренд Име:
Longzang
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
S419
Тема:
Се облекуваат
Обликот:
Се облекуваат
боја:
случаен

Производи во категоријата

секоја дупка да се направи за 45g сапун, секоја дупка со дијаметар околу 4.4 см, дебелина околу 2,5 cmбоја случ

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 35g(приближно) * Завршен Сапун големина : (L*W*H)7.0 X4.8 X2.6cm (приближно) * Силиконск

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 70 gГолемина : 5.5x4.2x4.3 смМоже да се направи Сапун Свеќа

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 80 gНаправи Сапун Големина на : 8.5*5.0*2.8 cmМувла големина

Опис : * Силиконски Калапи Големина на : 9.5*7*3.1 см (L*W*H)* Силиконски Калапи Боја : по случаен избор* Завршена

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 125g (приближно) * F inished Сапун Димензии : (Д *H)7.0 x3.5cm (приближно) * Силиконски Кал

Опис : * Завршена Сапун Тежина : 95 g(приближно)* Завршена Сапун Големина : ( L*W*H) 7.5*8.3*3.5(приближно)* Силиконск

калап за 218g, големина за 10 / 10 / 4cm да се направи сапун за 130g, големина за 7.5 / 7.5 / 3.2 cmбоја случаен превозо

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 85 g(приближно) * F inished Сапун Големина : (L*W *H)6.8x6.8x2.6cm (приближно) * Силиконски К

Опис : * Завршен Сапун тежина : 80g(приближно) * Завршен Сапун Големина : (L*W*H)7.6x7.6x2.9cm(приближно) * Силиконски

копчето форма силикони фондан чоколадна торта декорирање мувла рачно изработени занаетчиски капење са

Ангел девојка Сапун Силиконски Калап Свеќа DIY Мувла рачно изработени Сапун габи Занает Уметност DIY Габи

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 110 gНаправи Сапун Големина : 7.5x7.5x3.3 смМоже да се напра

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 80 g(приближно) * F inished Сапун Големина : ( L*W*H) 7.1*5.5*2.6 cm (прибл) * Силиконски Кала

торта со силиконска чоколадо мувла сончоглед chrysanthemum шема Правоаголник Сапун мувла Рака Направи Занает

калап за големина 17 / 29 / 1.8 cm, една големина за 6.4 cm долгибоја случаен превозотпромет на големо со храна

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 90 gНаправи Сапун Големина на : 6.0*7.7*2.7 cmМоже да се напр

калап за големина 8 / 6.1 / 1.9 cmбоја случаен превозотна pendant големина за 7 / 5 / 1.7 cmРингишпил гипс pendant мувл

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 110 g(приближно) * F inished Сапун Големина : ( L*W*H)7.7x6.3x3.1cm (приближно) * Силиконски К

Опис : * Силиконски Калапи Големина на : 9.5*7*3.2 см(L*W*H)* Силиконски Калапи Боја : по случаен избор* Завршена С

Опис : * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор* Завршена Сапун Тежина : 70g* Завршена Сапун Големина на :

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 100 gНаправи Сапун Големина на : 7.8*6.5*2.8 cmМувла големин

Опис : * Силиконски Калапи Големина на : 10.5*7.3*3.3 см (L*W*H)* Силиконски Калапи Боја : по случаен избор* Завршен

Опис на Силиконски калапи Боја : Случајни Направени во Кина машина за миење Садови безбедно,Лесен за кор

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 120g(приближно) * Завршен Сапун Големина : (L*W*H)7.4x7.4x3.0cm ( приближно) * Силиконск

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 150g (приближно) * F inished Сапун Големина : (L*W *H) 6.6 x6.6x3.0 cm (прибл) * Силиконски Кал

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 100 gГолемина : 8.5x7x3.8 смМоже да се направи Сапун Свеќа

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 130g(приближно) * Завршен Сапун Големина : (L*W*H)8.3 *5.4*3.8 cm(прибл) * Силиконски Кал

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 80 g(приближно) * F inished Сапун Големина : (L*W *H) 6.7x6.7x4.0 cm (прибл) * Силиконски Кала

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 95 g(приближно) * F inished Сапун Големина : (L*W *H)8.3x6.3x2.5cm (приближно) * Силиконски К

Please wait...