0
clear
  • Фустан Мувла Занает Уметност Силикони 3D Сапун Мувла Занает Калапи DIY рачно изработени Свеќа Калапи S419
  • -20%
  • -20%
Фустан Мувла Занает Уметност Силикони 3D Сапун Мувла Занает Калапи DIY рачно изработени Свеќа Калапи S419

Фустан Мувла Занает Уметност Силикони 3D Сапун Мувла Занает Калапи DIY рачно изработени Свеќа Калапи S419

DEN 191.52
DEN 182.00

Достапност
Производот е достапен


Ставка Опис
Материјал : Силикон
Заврши Сапун Тежина : 55 g
Направи Сапун Големина : 6.0x5.5x2.8 см
Може да се направи Сапун Свеќа и други работи што како страна на мувла
Објектот боја автоматски ќе испрати
H igh квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Тоа е Мека и лесна за употреба
Рејтинг на температура : -40 centigrade на+210 centigrade
превозот

Кон својствата

Бренд Име:
Longzang
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
S419
Тема:
Се облекуваат
Обликот:
Се облекуваат
боја:
случаен

Производи во категоријата

Опис : * Силиконски Калапи Големина на : 9.5*7*3.1 см (L*W*H)* Силиконски Калапи Боја : по случаен избор* Завршена

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 80 g(приближно) * F inished Сапун Големина : (L*W *H) 6.7x6.7x4.0 cm (прибл) * Силиконски Кала

Опис : * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор* Еден заврши сапун тежина : 90g (приближно)* Силиконски ка

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 140g (приближно) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висо

Опис на Силиконски калапи Боја : Случајни Направени во Кина машина за миење Садови безбедно,Лесен за кор

силиконски бонбони чоколадна торта декорирање мувла DIY Мали Занаетчиски Подарок Сапун Изработка на сил

Опис : * Силиконски Калапи Големина : 8.7*6*3cm (L*W*H)* Силиконски Калапи Боја : по случаен избор* Завршена Сапун

Опис : * Силиконски Калапи Големина на : 10.5*7.3*3.3 см (L*W*H)* Силиконски Калапи Боја : по случаен избор* Завршен

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 120g (приближно) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висо

Ангел девојка Сапун Силиконски Калап Свеќа DIY Мувла рачно изработени Сапун габи Занает Уметност DIY Габи

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 80 gНаправи Сапун Големина на : 8.5*5.0*2.8 cmМувла големина

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 80 g(приближно) * F inished Сапун Големина : ( L*W*H) 7.1*5.5*2.6 cm (прибл) * Силиконски Кала

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 100 gНаправи Сапун Големина на : 7.8*6.5*2.8 cmМувла големин

Опис : * Завршена Сапун Тежина : 95 g(приближно)* Завршена Сапун Големина : ( L*W*H) 7.5*8.3*3.5(приближно)* Силиконск

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 80g(приближно) * Завршен Сапун Големина : (L*W*H)6.5 *6.5*2.5 cm(прибл) * Силиконски Кал

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 120 g(приближно) * F inished Сапун Големина : ( L*W*H) 7.5x7.5x3.0cm (приближно) * Силиконски

Please wait...