0
clear
  • 2-Во-1 CNP-82 NP-82 CNP-80 NP-80 Батеријата и USB Полнач за П.Н.Е.-80L за Камери Casio Exilim ЕКС-Z35 Z115 Z200 Z270 Z280 Z550 Z670
  • -20%
  • -20%
2-Во-1 CNP-82 NP-82 CNP-80 NP-80 Батеријата и USB Полнач за П.Н.Е.-80L за Камери Casio Exilim ЕКС-Z35 Z115 Z200 Z270 Z280 Z550 Z670

2-Во-1 CNP-82 NP-82 CNP-80 NP-80 Батеријата и USB Полнач за П.Н.Е.-80L за Камери Casio Exilim ЕКС-Z35 Z115 Z200 Z270 Z280 Z550

DEN 383.52

Достапност
Производот е достапен

Нормално, ние се прогласи производ вредност помала од вистинската вредност на царинската декларација кога се превезува по воздушен пост, за да се избегне царинската такса за вас. Најдобра замена за следниве ОЕМ батеријата дел броеви : Casio NP-80, NP80, Casio NP-80 DBA, NP80 DBA, NP-82, NP82, Casio NP-82 DBA, NP82 DBA.2-Во-1 CNP-82 NP-82 CNP-80 NP-80 Батеријата и USB Полнач за П. Овој комплет е целосно компатибилен со следниве Casio камера модели : ЕКС-FR10, EXFR10, FR10 ЕКС-G1, EXG1, G1 ЕКС-H5, EXH5, H5 ЕКС-H50, EXH50, H50 ЕКС-JE10, EXJE10, JE10 ЕКС-N1, EXN1, N1 ЕКС-N10 EXN10, N10 ЕКС-N2, EXN2, N2 ЕКС-N20, EXN20, N20 ЕКС-N5, EXN5, N5 ЕКС-N50, EXN50, N50 ЕКС-S5, EXS5, S5 ЕКС-S6, EXS6, S6 ЕКС-S7, EXS7, S7 ЕКС-Z1, EXZ1, Z1 ЕКС-Z2, EXZ2, Z2 ЕКС-Z32, EXZ32, Z32 ЕКС-Z33, EXZ33, Z33 ЕКС-Z35, EXZ35, Z35 ЕКС-Z115, EXZ115, Z115 ЕКС-Z200, EXZ200, Z200 ЕКС-Z270, EXZ270, Z270 ЕКС-Z280, EXZ280, Z280 ЕКС-Z550, EXZ550, Z550 ЕКС-Z670, EXZ670, Z670 ЕКС-Z800, EXZ800, Z800 ЕКС-ZS100, EXZS100, ZS100 ЕКС-ZS150, EXZS150, ZS150 ЕКС-ZS160, EXZS160, ZS160 ЕКС-ZS200, EXZS200, ZS200 ЕКС-ZS5, EXZS5, ZS5 QV-R70, QVR70, R70 QV-R80, QVR80, R80 QV-R100, QVR100, R100 QV-R200, QVR200, R200 QV-R300, QVR300, R300 ЕКС-H5 BK, EXH5 BK, H5 BK ЕКС-H5 RD, EXH5 RD, H5 RD ЕКС-H5 SR, EXH5 SR, H5 SR ЕКС-S5 BE, EXS5 BE, S5 BE ЕКС-S5 BK, EXS5 BK, S5 BK ЕКС-S5 PE, EXS5 PE, S5 PE ЕКС-S5 PK, EXS5 PK, S5 PK ЕКС-S5 SR, EXS5 SR, S5 SR ЕКС-S6 BE, EXS6 BE, S6 BE ЕКС-S6 BK, EXS6 BK, S6 BK ЕКС-S6 PE, EXS6 PE, S6 PE ЕКС-S6 PK, EXS6 PK, S6 PK ЕКС-S6 SR, EXS6 SR, S6 SR ЕКС-Z1 BE, EXZ1 BE, Z1 BE ЕКС-Z1 BK, EXZ1 BK, Z1 BK ЕКС-Z1 GD, EXZ1 GD, Z1 GD ЕКС-Z1 PE, EXZ1 PE, Z1 PE ЕКС-Z1 PK, EXZ1 PK, Z1 PK ЕКС-Z1 SR, EXZ1 SR, Z1 SR ЕКС-Z33 BE, EXZ33 BE, Z33 BE ЕКС-Z33 BK, EXZ33 BK, Z33 BK ЕКС-Z33 PK, EXZ33 PK, Z33 PK ЕКС-Z33 SR, EXZ33 SR, Z33 SR ЕКС-Z33 VP, EXZ33 VP, Z33 VP ЕКС-Z270 BK, EXZ270 BK, Z270 BK ЕКС-Z270 GD, EXZ270 GD, Z270 GD ЕКС-Z270 GY, EXZ270 GY, Z270 GY ЕКС-Z270 PK, EXZ270 PK, Z270 PK ЕКС-Z280 SR, EXZ280 SR, Z280 SR ЕКС-ZS5 BK, EXZS5 BK, ZS5 BK ЕКС-ZS5 EO, EXZS5 EO, ZS5 EO ЕКС-ZS5 PK, EXZS5 PK, ZS5 PK ЕКС-ZS5 SR, EXZS5 SR, ZS5 SR и повеќе модели. Батериите се сметаат за опасни sensative предмети, тоа е тешко да се брод, ние не може да брод од страна на Пост што ќе го изберете, ние ќе го избере најдобриот превозот начин за батеријата предмети според нашите товарни напред е професионални совети; (4). Нема следење на информации во земјата на дестинација, тоа обично се заврши на испораката од страна на 2-4 недели, ако не добиете пакет по 35 дена, ве молиме контактирајте со нас тогаш. Обичните Пост е најголем економски, но тоа е несфатливо кога тоа е оставено во Кина. Ве молиме имајте предвид дека пост ефикасност не се смирите, некои пати може да се заврши за испорака во 2-4 недели, но понекогаш тоа може да треба 5-8 недели.2 V±5% 500m Ah Компактен, пренослив.
Топло известувања : во Врска со Превозот Методи (1). 100% компатибилен со оригиналниот производител опрема и батерии Микропроцесори контрола полнење Overcharge заштита LED индикатори за "Власт" и "Полнење Целосна" Влез : DC 5 V±5%; Излез : наизменична СТРУЈА 4. Ако имате било какви специфични барање, ве молиме контактирајте со нас пред превозот. Ние силно препорачуваме да изберете Aliexpress Стандард за Испорака Метод или Изрази. Поддршка за полнење преку мобилен моќ банка и телефонски адаптер за полнење. На повисоки излез на вашиот адаптер, толку побрзо ќе може целосно да полначот на батеријата.

Кон својствата

Брзо полнење:
No
Бренд Име:
RingTeam
Тип:
USB,Електрични
Пакет:
Yes
Излезен Интерфејс:
USB Излез
Батеријата Број:
1
Број На Модел На:
FNP-45 Батеријата и USB Полнач
Пакет:
Пакет 1
Интелигентни Полнење:
Yes
екран:
No
Употреба:
Камерата

Производи во категоријата

НИ значи САД тип, 2 рамни pin приклучок; ЕУ значи Европски тип, 2 круг pin приклучок; велика БРИТАНИЈА значи В

Ние им помогне на нашите клиенти со нивната куповна пред и по продажбата.9 воОбјектот Тежина : 36g / 1...

LVSUN PC201 Полнач е еден Универзален Полнач за Различни Камера Батерии и АА / AAA Батерии , Вие Само Треба Да се

4 V Liion батеријаВлез : DC 5 V, 1~2 A 10 WИзлез : наизменична СТРУЈА 8 1) да ја прифатиме Alipay,Moneybookers,West Union,TT.4 V, 600m A 5 WП

Пакет(секоја многу) вклучува 5 групи на ОС85 USB Полнач за Fuji батерии NP85, секој сет содржи : 1x NP85 Батерија USB П

LVSUN PC201 Полнач е еден Универзален Полнач за Различни Камера Батерии и АА / AAA Батерии , Вие Само Треба Да се

LCD дисплеј кажува тоа тековниот статус на наполнетостДвојно полнење режими (Побрзо Режим за брзо полнењ

Карактеристика На Шоуто : 1.Авто откривање 8.4 V и монтажни таблици2.Додадете автомобил приклучете се кори

NB11 L NB11 L USB Батеријата е Полнач За Canon Power Shot A2300 Е A2400 A2500 A2600 A3400 Е A3500 A4000 Е ELPH 110 150 135 140 ХСКарактеристики : 1 Ви

5,Ако индикаторот светлината секогаш е сина,кога не полначот се приклучокот во штекерот,тогаш батеријат

ikacha BP511 БП 511 LCD USB Камера Батерија Полнач За Canon 10 D 20 D 20 Da 300 D 30 D 5 D 60 D Z1Карактеристики : 1.Краткиколо заштита

Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката Ние не uarantee време на испорака за сите м

Многу го ценат, ако може да комуницираат со нас, наместо на отворање на спорот Спецификација : Влез : DC 5 V

Детали : AC Влез : 100240 V 5060 Hz DC Влез : 12 V 2 A Излез : наизменична СТРУЈА : 1.28.4 V 2000m A(МАКС)*2 USB Излез : 5 V 2 A(МАКС) Вре

ENEL8 Камера Батерија USB Полнач За Nikon COOLPIX S9 S8 S7c S6 S5 S3 S4 S1 S2 P4 P3 P2 P1 L1 L2 s50 на унодц S50c S51 погоре се демо и слики,

Батериите се сметаат за опасни sensative предмети, тоа е тешко да се брод, ние не може да брод од страна на Пос

Полначот може да ви наплати две батерии, стандарден мини USB интерфејс, компатибилен со КОМПЈУТЕР преку US

Пред испорака, ние ќе ги тестираат секој производ! 2pc / многу ENEL19 ENEL19 EL19 Батерија Полнач Плоча За Nikon Coolpix S3

Ние не се обезбеди адаптер, бидејќи во денешно време, секој човек има еден или повеќе интелигентни mobile, к

Производ Модел : NPBX1 Номинална Влезниот : Микро DC 5 V Номинална Излезна Моќност : DC 4.2 V / 400m A Операција Темпе

Производ Модел : NPBN1 Номинална Влезниот : Микро DC 5 V Номинална Излезна Моќност : DC 4.2 V / 400m A Операција Темпе

Dura Pro 2 Полнење преку USB Порта на Сите во Еден Универзален Патување Ѕид Полначот AC НИ ЕУ Приклучок Адаптер

LVSUN PC201 Полнач е еден Универзален Полнач за Различни Камера Батерии и АА / AAA Батерии , Вие Само Треба Да се

Топла продаде колекции : King Ma AZ161 Батеријата 3Канал USB Полнач за Xiaomi YI AZ161 и Xiaomi Yi 4 K Акција КамераПакет се В

CNP40 USB Батеријата е Полнач За CASIO CNP40 ЕКСZ40 Z55 Z57 FC100 Z500 Z200 Бренд Нови Преносни Smart IC USB Батеријата Полначот + к

Please wait...