0
clear
  • Нови Деца мека чевли момчиња мода патики девојки спорт трчање деца дише повик за обучувачи отворено Амортизацијата Outsole
  • -20%
  • -20%
Нови Деца мека чевли момчиња мода патики девојки спорт трчање деца дише повик за обучувачи отворено Амортизацијата Outsole

Нови Деца мека чевли момчиња мода патики девојки спорт трчање деца дише повик за обучувачи отворено Амортизацијата Outsole

DEN 1007.52

Достапност
Производот е достапен

Љубезно ве молиме да се напомене дека НИ ГОЛЕМИНА на чевли етикета беше погрешно испечатени за некои модели, големината е неточна. Ве молиме игнорира НИ Големина на чевли јазик етикета. Ние испрати чевли според Eur/Chines Големина.
Ние не сме одговорни за било спор за НАС големина defference помеѓу чевли и нашата големина на табелата.Ви благодариме за вашиот вид разбирање. Внимание : 1.Ако не ви се допаѓа големината и цел ред на големина, стил или квалитетот кога ќе добиете на стоки, можеме да го прифатиме вашиот changement но такси превозот до и од ќе бидат платени од страна на купувачот. локација може да се врати на чевли за нас. Ние може да ви вратат парите, освен превозот полнење од Кина до вашата дестинација (која ние ја платиле Кина пост или други express) .
2.Тие се сите вистински предмети во сликата, но поради светлина снимање и прикажување на проблеми, можеби бојата на моделот на модел имаат малку поинаква од реални предмети, се надевам, ќе може да се разбере, ви благодариме.
3.Сите чевли ќе биде shiped без пакување кутија, ние ќе pack нив многу добро со меур кеси !!! 4. Повеќето чевли ќе биде совршено доставени до вашата рака : )
5.Благодарение толку многу за вашето разбирање и поддршка.

Кон својствата

Чевли Големина:
1, 2, 3, 3.5, 4, 5, 10, 11, 12, 12.5, 13.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Возраст Опсег:
11T,12T,10T,13T,7T,>14T,14T,9T,5T,4T,6T,8T,3T
Пол:
Унисекс
Сезоната:
пролетта и есента
Горниот Материјал:
водат ткаенина
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
Гума
Функција:
Дише
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
BEEDPAN
Затворање Тип:
Чипка-Up
боја:
розова,бела,црна

Производи во категоријата

2018 Мода Деца LED Чевли Момчиња Девојчиња Блескав Чевли Деца Платно Led Принцеза Рамни Чевли Бебе Мека Пати

Купи било кои два пара надвор продавница,ние ќе испрати 5 парче балони како подарок за вас,ви благодарим

ИСПОРАКА : 1 Можете да ги пратите пратката од страна на овој линк : www.17track.net / en / 2.Предмети генерално се ис

Купи било кои два пара надвор продавница,ние ќе испрати 5 парче балони како подарок за вас,ви благодарим

Ве молиме да забележите дека големината погоре е внатрешна должина И таму можеби 01cm грешка поради мерењ

Наредби мора да бидат поставени од страна на 5 попладне EST или тие ќе одат на следниот ден е бизнис...

Студентски Спортски Чевли Момчиња 2018 Црна / Розова / Војска Зелена Трчање Девојки Мода Патики Деца Обука

Добредојдовте во Мојата ПродавницаНИ Големина Нога Должина(cm) Insole Должина(cm) Кина Големина 5 12.1 13 21 5.5 12.7

1 Нарачки ќе бидат превозот навремено во 48 часа по вашата исплата потврди(72 часа за време на промоцијата

Ве молиме изберете поголема големина за деца,детски нозе расте многу брзо, и ќе треба некое време да доб

Кликнете подолу за фотографии за да пронајдете повеќе трендовски чевли : ВАЖНА забелешка : Љубезно се на

[1] Мерка додека стои со ногата цврсто на подот и паралелно со другата нога [2] Мерка Insole на вашиот користа

Детски Чевли За Момчиња И Девојчиња Led Светло Патики Чевли Деца USB Полнење Шарени Прозрачна Флеш Чевли Ч

започнетеe100% Сосема Нов и висок квалитетМатеријал : Памук 100% Боја : Розова,Бела,Црна,се Зголеми Големина

Купи било кои два пара надвор продавница,ние ќе испрати 5 парче балони како подарок за вас,ви благодарим

ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА : НИ ГОЛЕМИНА 7 = ЕВРА ГОЛЕМИНА 25 = ВНАТРЕ 16.0 CMНИ SIZE 8 = ЕВРА ГОЛЕМИНА 26 = ВНАТРЕ 16.5 CMНИ ГОЛ

Dank у zeer! 1) dit' s производ hebben во voorraad, kunt у rechtstreeks bestellen 2) ние zullen де punten binnen 4 обуката 7 werkdagen na bevestiging ван де beta

Ninas Деца Патики Led Светла Tenis Infantil Деца Чевли 2016 Година Пролет, Есен Девојки Слободно Спортски Секојдневе

НИ големина 11=CN големина 27(чевли внатрешна должина 17.3 cm) НИ големина 11.5=CN големина 28(чевли внатрешна долж

предмети име : Деца Спортски Чевли Пролет / Лето Мрежа Нето Патики Чевли Деца Момчиња Дише Чевли Отворен

Please wait...