0
clear
  • HIBRIDE Луксузни Европски Стил Долг Ѓердан Жените Накит Кубни Циркон Бело Злато Боја Pendant Ѓердан Патување Подароци N-175
  • -20%
  • -20%
HIBRIDE Луксузни Европски Стил Долг Ѓердан Жените Накит Кубни Циркон Бело Злато Боја Pendant Ѓердан Патување Подароци N-175

HIBRIDE Луксузни Европски Стил Долг Ѓердан Жените Накит Кубни Циркон Бело Злато Боја Pendant Ѓердан Патување Подароци N-175

DEN 863.52
DEN 691.00

Достапност
Производот е достапен


HIBRIDE Луксузни Европски Стил Долг Ѓердан Жените Накит Кубни Циркон Бело Злато Боја Pendant Ѓердан Патување Подароци N-175
Бренд : HIBRIDE
Предмет Тип : Жените Pendant Ѓердан
Главниот Камен : ААА Кубни Циркони
Друг Камен : Обична
Позлата : Бело Злато боја
Meterial : Бакар/месинг
Прилики : Запознавање Шопинг Канцеларија Секојдневно носење Подарок
Подарок За : Мамо Девојка Сопруга Ќерка Женски Пријатели Себе
Еколошки Стандард : Олово,Никел,Кадмиум Слободни

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Бренд Име:
HIBRIDE
Пол:
Жените
Број На Модел На:
N-175
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Кубен Циркони
Камен:
ааа кубни циркони
Пакет:
Подарок кутија
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија
накит квалитет:
AAAAA Врвот одделение
Метална боја:
бело злато-боја
Функција:
Олово,Никел и Кадмиум Слободни
Место на Потекло:
Жеџијанг ,Кина (Копно)

Производи во категоријата

со синџир 1set=1pcs 30x20mm стакло свет +1pcs капа+ 1pcs 70chainбез синџир 1set= 1pcs 38x25mm стакло свет+ 1pcs капасинџири longth : за

Повеќе од $100 коса DHL примени 510 дена Совет : бидејќи е камен! Тоа ќе има различна текстура или боја или нед

H093 ЗлатоБоја Кафез Шарм За 18mm Хармонија Bola Топката Ангел Повикувачот Синџир Ѓердан За Бремени Жени!Сост

Точка ИмеКул Две Тон 925 Sterling Silver Аниме Додаток Черепот Ѓердан Pendant за Мажи и МомчињаКлучни зборовиАниме

Ако ви се неисправни објектот што сакате да го вратите или попуст Ве МОЛИМЕ НЕ ни остава 2, 3 ѕвезда Детал

Црна Obsidian Илјади Рака Buddism Врежан Кинески KwanЈин Среќната Амајлија Pendant

Бренд Garilina Метал Злато Позлатен Главниот Камен Опал 4*6 мм Главниот Сина Боја Тежина 2.1 Грама (Опал & Злато

1,Фабрика Продажба Директно На Големо Главно,Добредојдовте Dropship 2,Од Нерѓосувачки Челик,Никогаш Нема Да

[xlmodel][производи][44247][xlmodel][фото][0000] Фотографии ЛистаUwin Кристал Круг CZ Циркони Крстот Pendant Ѓердан Рок Злат

камен центри привезоци, со алуминиумски наоди, платина, каменГолемина : за 20mm широк, 58mm долго, 4mm, дебела,

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : pendant 2.Големина : п

Ахат ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ Име : Ахат Ѓердан Pendant Материјал : Ахат 3.4x2.1cm Забелешка : ако се откажат брод куп

2 : Предмети ќе биде предаден за 27 дена по што се провери вашата исплата.22 / торбаНајновите Мини Цел Капка

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (50 Парчиња / Многу) 28*12*9 M Гроздобер Стил Антички Сребро Бронза Обложено со Висока Пета Penda

10 Pcs / многу Нови Пристигнување Златна Боја Freeform Природни Оникс Ахат Парче Конектор Двојно Bails G0952Произво

ПлаќањеНие претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин Пред плаќање ве молиме б

Камен Големина : 30мм*12mmБоја : Како на сликатаМатеријал : природни Ѓаволот кварцен кристалMOQ : 12 PCS1inch=2.539 cm,

Опис на производотЕволуцијата на дрвото Филогенетски дрво ѓердан Дрвото на животот Наука е изработен

71 Цена : $05 Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор Ако не примите објект во рок од тр

Crematiom Спомен НакитОпис На Производот*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custome дизајн,слободни

Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 35 дена по исплата потврда Ве молиме не конкурираат ако немаа

Please wait...