0
clear
  • Топла 2017 Ново Дизајнирани Жените Mens Футуристички Јапонски Стил Multicolor LED Спорт Зглоб Види Levert Dropship 605
  • -20%
  • -20%
Топла 2017 Ново Дизајнирани Жените Mens Футуристички Јапонски Стил Multicolor LED Спорт Зглоб Види Levert Dropship 605

Топла 2017 Ново Дизајнирани Жените Mens Футуристички Јапонски Стил Multicolor LED Спорт Зглоб Види Levert Dropship 605

DEN 204.48
DEN 145.00

Достапност
Производот е достапен


Жените Mens Футуристички Јапонски Стил Multicolor LED Спорт Зглоб Види
Види сопственост :
Движење : Дигитални
Стил : Спортот
Површината Материјал : Стакло
Dial Материјал : Алуминиумски
Дисплеј : Дигитални
Рака Материјал : Силикон
Објаснување :
Бинарни ПРЕДВОДЕНА се види е секојдневна употреба, водоотпорен зглоб види. Единствена Сини и црвени Led приказ на време и датум. Добиете твое денес и да се спаси!
Функција :
Црвени и Сини LED дигитален часовник
отпорен на вода
Вертикална и хоризонтална LED светла за време и датум
прикажани во бинарен код
Големина : 9.5" x 1" (бенд)
1.4" X 1.5" (аце)
Пакет Содржина :
1 X види

Кон својствата

Бренд Име:
Aimecor
Пол:
љубителите'
Стил:
Спорт
Движење:
Дигитални
Случај Материјал:
Легура
Бендот Должина:
24cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Функција:
LED Дисплеј
Dial Дијаметар:
38mm
Број На Модел На:
Жените Mens Футуристички Јапонски Стил Multicolor LED Спорт Зглоб Види
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Случај Обликот:
правоаголник
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Бендот Ширина:
25mm
Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници

Производи во категоријата

едноставност творечка имитација мермер dial кварц види за жените љубители часовници мажиултратенокCagarny ,

ОПИС на Бренд gogoey Метал кожа Големинабирате : 4.3 см за мажи , 3.1 см за жениБендот : 2.2*25 см за мажи ,1.6*24 см за

Карактеристики : Добар дизајн, сите натпревар.Благородна, мода, нежен.Удобен за носење.Елегантен стил.Сп

Движење : Јапонија Кварц Dial дијаметар : 4cm Види должина : 23cm Рака ширина : 2cm Рака материјал : Вистинска Кож

100% Сосема Нов вистинска кожа watchband,мека легура случај.светлината IP electroplating розово злато случај,не исчез

Важно Повеќето од врвот продажба на ЈУЛИЈ часовници се ново издание на "J" втора рака сега Но, некои опис

По аукција ве молиме да заврши работа Реконструкцијата се неважечки ако објектот е во секој случај да с

Hardless минерално стаклоЈапонија движење, 30 M водоотпоренвисок квалитет на мекост рака100% нов видиСлучај г

Спецификации : Покажува време дигитални броеви.Екранот време во бројки укажуваат на час, минута.Екранот

Купи 1 Јулиј машка Кожа Види Добие 1 Најлон Рака (Достапно на Рака Ширина 18mm22mm)Купи 1 Јулиј Жените Кожа Вид

започнете Цена : $12.00 Цена : $10.50 Цена : $12.59 Цена : $10.50 Цена : $10.89 Цена : $12.09крајотКарактеристики : 100% Сосема н

2018 Нов Моден Бренд Мажи Жени Луксузни Машки Часовник дизајнер Стилски Секојдневен Бизнис силикони Спор

ХРОНОС Бренд Види Мажи Жени Мода Обичните го Гледа Часовникот Класичната Најлон врвка за околу Рака Час

Hardless минерално стаклоЈапонија движење, 30 M водоотпоренвисок квалитет на мекост рака100% нов видиСлучај г

Задоволството На Клиентите Со 100% Гаранција! Ако не сте задоволни со вашиот производ Ве молиме контактир

Hardless минерално стакло за Случај големина 44mm Бенд големина 22mm рака 220 MM, големина на пакување : OPP вреќа ,ис

Ние не?т одговорен за било погрешно / undeliverable адреса Ние ќе се врати на корист Ако вие не може да направи п

02 инчи ) прибл.35 инчи ) прибл.4 инчи ) прибл Mesh Појас за рака, лесно да се носат и полетување.com / categories_Payment...

Види Спецификации Pacel вклучуваат Watch + Nesun кутија + Бесплатна точка ( a види алатка) Функција, отпорен на Во

Напомена : види е направен од природни бамбус / дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни

Please wait...