0
clear
  • BoYuTe (100 Парчиња/Многу) 4 Бои 21*27MM Метал Месинг Вода Капка Pendant за Изработка на Накит
  • -20%
  • -20%
BoYuTe (100 Парчиња/Многу) 4 Бои 21*27MM Метал Месинг Вода Капка Pendant за Изработка на Накит

BoYuTe (100 Парчиња/Многу) 4 Бои 21*27MM Метал Месинг Вода Капка Pendant за Изработка на Накит

DEN 393.12
DEN 354.00

Достапност
Производот е достапен


Точка ИМЕ : Bo Yu Te (100 Парчиња/Многу) 4 Бои 21*27 MM Метал Месинг Вода Капка Pendant за Накит Одлуки БРЕНД : BOYUTE Материјал : Чиста Месинг

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOYUTE
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
cl9486
Пол:
Унисекс
Големина:
21*27mm
Објектот:
изработка на накит
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping

Производи во категоријата

ОписБисер е само гем создадена од страна на живо суштество Со повеќе од 5000 години историја во историјат

Жад,привлекување на вашите очи со своите светли смарагдзелена, розова, лаванда, портокал и браун бои Во

[xlmodel][производи][44247][xlmodel][фото][0000] Фотографии ЛистаUwin Кристал Круг CZ Циркони Крстот Pendant Ѓердан Рок Злат

Црна Obsidian Илјади Рака Buddism Врежан Кинески KwanЈин Среќната Амајлија Pendant

Crematiom Спомен НакитОпис На Производот*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custome дизајн,слободни

Ако ви се неисправни објектот што сакате да го вратите или попуст Ве МОЛИМЕ НЕ ни остава 2, 3 ѕвезда Детал

10 Pcs / многу Нови Пристигнување Златна Боја Freeform Природни Оникс Ахат Парче Конектор Двојно Bails G0952Произво

Сите нарачки вкупна вредност над $150 , можеме да ви понудиме слободен DHL, или ЕМС превозот(за некои coutries, н

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Опис на Производот : 【Име на Пр

Камен Големина : 30мм*12mmБоја : Како на сликатаМатеријал : природни Ѓаволот кварцен кристалMOQ : 12 PCS1inch=2.539 cm,

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : pendant 2.Големина : п

Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 35 дена по исплата потврда Ве молиме не конкурираат ако немаа

90 / многу12 парчиња / многуБесплатен превозот на големо 12 PCS природен камен приврзоци вода капка pendant bromn

10pcs магнет 30мм обичен дрвото на животот Ароматерапијата Етерично Масло хируршки Нерѓосувачки Челик Пар

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (50 Парчиња / Многу) 28*12*9 M Гроздобер Стил Антички Сребро Бронза Обложено со Висока Пета Penda

Точка ИмеГроздобер Солидна 990 Sterling Silver Мотоцикл Модел Ѓердан Pendant за Мажи и МомчињаКлучни зборовиМотоци

50sets / многу 50*18mm цевка стакло свет шарм сребрена / бронза чипка база & 8мм метал капа стаклено шише шишенце

Совет : бидејќи е камен! Тоа ќе има различна текстура или боја или недостатоци, фотографии и набљудувачи

Ахат ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ Име : Ахат Ѓердан Pendant Материјал : Ахат 3.4x2.1cm Забелешка : ако се откажат брод куп

Бренд Garilina Метал Злато Позлатен Главниот Камен Опал 4*6 мм Главниот Сина Боја Тежина 2.1 Грама (Опал & Злато

камен центри привезоци, со алуминиумски наоди, платина, каменГолемина : за 20mm широк, 58mm долго, 4mm, дебела,

Please wait...