0
clear
  • Бела СТП Кожа Muay Тајландски ММА Боксерски Ракавици Удар Влошки Рака Целна Фокус Обука Удирање Подлога се Започне борбата против Кружни Белезници
  • -20%
  • -20%
Бела СТП Кожа Muay Тајландски ММА Боксерски Ракавици Удар Влошки Рака Целна Фокус Обука Удирање Подлога се Започне борбата против Кружни Белезници

Бела СТП Кожа Muay Тајландски ММА Боксерски Ракавици Удар Влошки Рака Целна Фокус Обука Удирање Подлога се Започне борбата против

DEN 623.52
DEN 592.00

Достапност
Производот е достапен

2016 година нови СТП Кожа Muay Тајландски ММА Боксерски Ракавици Удар Влошки Рака Целна Фокус Обука Удирање Подлога се Започне борбата против Кружни Белезници Боја : Бела Материјал : СТП Кожа Функција : Avaiable за секојдневна вежба за да се борат бокс тренинг ги Заштити вашето тело,одбранбен напад Висока соголување СТП Кожа,multilayer соединение шуплина,мека рака чувство Помогне да се подобри погоди вештини,гаранција на trainging ефект Густа пена баласт за заштита и шок апсорпција Флексибилни и удобно дизајн со телото Внатрешна дланка топката со пулсот со заштита Може да се користи за Muay Тајландски Удар Бокс ММА Тренинг

Кон својствата

боја:
бела, црвена, сина, црна
Возраст:
>8 Години
is_customized:
Yes
Тип:
Sandbag Категорија
Број На Модел На:
ГП Рака Целна
боја:
Бела
Тежина:
250g
Материјал:
СТП Кожа
Тип:
Бокс целта , ММА ЦЕЛНА
Пол:
Машки/Женски/Дете
Pakcage:
1 парче целна

Производи во категоријата

Пердуви : Дизајниран со високо квалитетен материјал, тоа е многу издржливи.Тоа ќе направи да се добие по

Добредојдовте на Lucamino3.283.30 СПАСИ ГОЛЕМ НА ГОДИШНИНАТА ПРОДАЖБАСе стави на вашиот омилен производ во кол

Материјал : Тешки челични цевкиБоја : ЦрнаДимензии : Должина : 80см, Висина : 50cmСи дозволат : 80 KGТешка вреќа

Бокс Удирање Торба Кука Виси Торба Спорт Sandbag Боксерски Ракавици Saco Boxeo ММА Muay Тајландски Фитнес тренинг

100cm Обука Фитнес ММА Боксер Боксерска Вреќа Кука Виси Спорт Вреќа Песок Удар Удирање Торба SandbagКарактер

60100cm Бокс Sandbags Забележителен Пад Празен Празен Удирање Торба со Синџир & Кука Muay Тајландски ММА Тренинг

Почитувани купувачи,бокс завој што има четири бои(црвена,сина,жолта,црна ),ве молиме да ни остават messge ко

40*25cm Фитнес Кунг Фу Винг Чун Платно Ѕид Торба Бокс Удар Обука Удар Торба Фитнес Тренингот Кутија Впечатл

Висина од 70 см / 100 cm Muay Тајландски Бокс Sandbag Карате ММА Борба Удирање Торба Боречки Вештини Санда Обука О

100cm Обука Фитнес ММА Боксерска Вреќа Кука Виси saco де boxe Удар се Борат Вреќа Песок Удар Удирање Торба Sandbag(

2017 Топла Продажба 150cm Гумени Гимнастик Обука Фитнес Боксерска Вреќа Песок Виси Удар се Борат Торба Удир

150cm Обука Фитнес Бокс Удирање Брзина на Топката Надувување Aerated Наводнување вода Чиста Фитнес Боксерска

1 PCS Бокс влошки Тајландски Удар Бокс Штрајк Крива Влошки Muay Рака Удар ММА За Бокс Taekwondo Нога ЦелнаКаракт

Please wait...