0
clear
  • 12 Ретро Тифани Pendant Светилка E26/E27 Сијалица, Европската Сино&White Обоено Стакло Ресторан Дневна Соба Виси Светлина Тела PL714
  • -20%
  • -20%
12 Ретро Тифани Pendant Светилка E26/E27 Сијалица, Европската Сино&White Обоено Стакло Ресторан Дневна Соба Виси Светлина Тела PL714

12 Ретро Тифани Pendant Светилка E26/E27 Сијалица, Европската Сино&White Обоено Стакло Ресторан Дневна Соба Виси Светлина Тела

DEN 7679.52

Достапност
Производот е достапен


Спецификации
12" Ретро Тифани Pendant Светилка
Димензии
11.8"D X 31.5"H
Материјал(s)
Метал, Обоено Стакло
Тип На Светилка
E26/E27
Светилки
1 X E26/E27 светилка (Не се вклучени)
Оглас
CE
Реден Број
PL714

Кон својствата

Бренд Име:
cheerhuzz
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
синџир pendant
Извор На Енергија:
AC
Напон:
90-260V
сертификација:
CCC,CE
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Стил:
Тифани
База Тип:
E27
Гаранција:
1 година
Заврши:
Железо
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
10-15square метри
Материјал:
Стакло Камен
Број на извори на светлина:
1
Техника:
обложено
Број На Модел На:
PL714
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Место:
Салон,Студија
Примена:
Трпезарија
Тип На Објект:
Pendant Светла

Производи во категоријата

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ANEXPIRED ГАРАНЦИЈА За да ги заштитите вашите интереси, вашата

Вклучувајќи Еден Компјутери светилки,може да се купи повеќе во мојата продавница Античкиот Ковано Жел

ЛОФТ Гроздобер Pendant Светла Abajur Суспензија Luminaire Лофт Ретро E27 Светилка Lamparas Colgantes Индустриски Дома Освет

Модерната Шарени Ресторан, Кафе Спалната соба Осветлување Железо+Цврсто Дрво E27 Носителот Pendant Светла т

2) Кина Пост Воздух Парцела превозот е најевтин, но најмал превозот начин Западна Европа, Северна.Превоз

4) Ние ќе рефундирање на НАШАТА ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната сос

wongshi Ретро ЛОФТ Американската држава Цврсто Дрво Pendant Светлина Гроздобер Стакло Покрие Фенер Кафе Облек

Модерна Уметност Pendant Led Светилки Насликани Алуминиумски Класичен Pendant Трпезарија Светлина Модерна Pendant

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Повратни информацииНие одрж

Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на наста

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

ПостМодерни Креативност Pendant Цевка Светилка Осветлување Тела Уметност Оркестарот Прилагодливи Виси Та

[size] : дијаметар 500mm висина 400mm (со исклучок на синџир)[материјал] : Железо + стакло[извор на светлина тип] E27

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратк

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Постојат NOEXCEPTIONS! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Youhave 7 дена да контакт

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Лофт Ретро Pendant Светла Коноп Јаже Lumiled Светлина Тела Метал Индустриски Стил Pendant Осветлување Semicircle Уметн

Други купувачи, исто така, како што се : Најновите E14 Турција етничка царинската рачно изработени светил

Ние само брод да се потврди цел адреси Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) н

Опис На Производот : Материјали : дрво , селски метал3 Глави Тела Големина : 530mm(H)*510mm(D)6 Глави Тела Големина

Тип на светлосен извор : E27(не се вклучениТехнологија : Спреј боиСветилки и фенери дали со извор на светл

Известување Во Aliexpress.com не може да пребарувате клучен збор "тифани" сега Бидејќи вебсајт мора да се зашти

Please wait...