0
clear
  • Авторски Joyetech Atopack Пингвин Единица 8.8 ml/2ml со JVIC Главата Серпентина 0.25 ohm/0.6 ohm за E Цигара ATOPACK Пингвин Vape Комплет
  • -20%
  • -20%
Авторски Joyetech Atopack Пингвин Единица 8.8 ml/2ml со JVIC Главата Серпентина 0.25 ohm/0.6 ohm за E Цигара ATOPACK Пингвин Vape Комплет

Авторски Joyetech Atopack Пингвин Единица 8.8 ml/2ml со JVIC Главата Серпентина 0.25 ohm/0.6 ohm за E Цигара ATOPACK Пингвин

DEN 383.52
DEN 345.00

Достапност
Производот е достапен


Joyetech Atopack Пингвин Единица - 8.8 ml/2.0 мл
Atopack Пингвин Единица доаѓа со 8,8 ml патрон со JVIC1 0.6 ohm MTL калем или JVIC2 0.25 ohm DL серпентина. На refillable Atopack кертриџ има огромен e-течни капацитет кои ги извршуваат големи облаци и оригинален вкус. Иновативни Joyetech JVIC (Сок Вертикална Вбризгување на Калем) систем усвојува уникатен метод на вертикална сок вбризгување на резолуција. Тоа е брилијантна керамички лулка која се хоризонтален пристап во откривањето и оригинални јасно вкус, како и големи облаци. Корисниците можат да уживаат во одлична vaping искуство.
Параметри Кертриџ капацитет : 8.8 ml/2.0 мл Серпентина : JVIC1 0.6 ohm MTL серпентина/JVIC2 0.25 ohm DL серпентина
Тоа доаѓа со 1x ATOPACK кертриџ - 8.8 ml, 1x ATOPACK JVIC глава
Едноставно пакување. Вообичаено Пакување од фабриката, пакување и е предмет на промена без претходна најава.
Цел Совети Компатибилен со Joyetech Atopack Пингвин дополнителен комплет. Тоа не доаѓа со , вие ќе го купите одделно. Кликнете на сликата подолу за пингвин за Полнење.

Кон својствата

Отпорот:
025ohm, 0.6 ohm
Компатибилен Модел:
Atopack Пингвин дополнителен комплет.
Бренд Име:
JOYETECH
Број На Модел На:
Atopack Пингвин Единица
Кертриџ капацитет:
8.8 ml/2ml
Серпентина:
JVIC1 0.6 ohm MTL серпентина/JVIC2 0.25 ohm DL серпентина
боја:
Црна
Нето тежина:
35g

Производи во категоријата

Eleaf GSTurbo Atomizer 1.8 mlПроизвод ВоведВелат здраво на Eleaf GSTurbo Atomizer! Има 1.8 ml eтечни капацитет со прилагодливи дно

Eleaf ГШ на Воздух 2 Резервоарот Atomizer Струење Прилагодливи Clearomizer Одговара за Eleaf i Just Започнете Плус Батери

VOOPOO ДЕМОНОТ RDAПроизвод ВоведТука доаѓа VOOPOO ДЕМОНОТ RDA! Тоа е 24mm дијаметар RDA со хранаодделение PEI капе сов

Електронска Цигара Резервоарот Atomizer се Стремат ЕТS BVC Clearomizer 3ml Капацитет Ecig Atomizer Спреј за его Вметнете Б

Оригиналниот Wismec Cylin РТС Atomizer за Полнење Ослободување РТС Резервоарот Atomizer од 3,5 ml спреј за Wismec Reuleaux RX2 / 3

Eleaf i Just S Atomizer Нови Бои 4ml На i Just S atomizer доаѓа со 4ml eсок капацитет, со што се намалува фреквенцијата на refillin

IJOY КОМБО RDA ТриаголникПроизвод ВоведНа IJOY КОМБО RDA Триаголник е вкусориентирана rebuildable dripper резервоарот.

100% авторски Joyetech его ЕДЕН Мега Верзија 2 Atomizer 4ml Капацитет на Резервоар Одговара за Его еден мега Верзија

IJOY Wondervape RDAВоведување на Тука доаѓа нов Wondevape РДА Тоа доаѓа со 24mm дијаметар и 37.8 mm во висина RDA поддржува

Kangertech Genitank Мега Cartomizer со Нови Струење Контрола Вентил 3.8 ml Kangertech Genitank Мега Cartomizer со Нови Струење Контрол

1 Нерѓосувачки челик изградба 2 24mm Дијаметар 3 Дното и на Врвот Струење 4 Прилагодливи Струење 5...

JUSTFOG P16 A Clearomizer 1.9 mlПроизвод ВоведНајновите JUSTFOG P16 A Clearomizer е 1.9 ml резервоарот која ги исполнува стандардит

Се стремат NautilМини BVC Atomizer 2 ML Капацитет NautilМини Дното Вертикална Серпентина Резервоарот Прилагодливи С

100% Оригинални Kangertech Protank 4 Еволуирале Clearomizer 5ml Капацитет на белите Дробови, устата за да се Насочи на бел

5pcs ПОД ДВЕ dse електронски tigara atomizer cartomizer 1.6 ml одговара его 510 тема его батеријатаОдговараат за : ЕГО сериј

Пареа Жедни Aromamizer Титан RDTA 28mlПроизвод ВоведAromamizer Титан RDTA е навистина огромен rebuildable резервоарот atomizer о

Advken МАНТА РТС 5mlПроизвод ВоведНа Advken МАНТА РТС е двојно серпентина РТС резервоарот со 5ml капацитет на ре

Eleaf ГШ на Воздух 2 Резервоарот Atomizer Струење Прилагодливи Clearomizer Одговара за Eleaf i Just Започнете Плус Батери

5pcs Електронска Цигара Atomizer серпентина за M22 M18 subtwo комплет 0.5 ohm 0.2 ohm Замена Atomizer VOCC Серпентина Единица Ос

WISMEC Gnome Под Ohm Резервоарот 2mlПроизвод воведGnome е најновиот под ohm резервоарот од WISMEC Има 2ml Eсок капацитет,

Не Фитил ГШ на Х2 голема пареа електронска цигара atomizer двојна калеми не фитил виножито боја низок отпор

Во парк се Стремат Revvo Резервоарот 3.6 ml со ЛАК Серпентина Одговара Електронска Цигара модератор на Скоро

Eleaf Melo RT 25 Atomizer 4.5 ml Eleaf Melo RT 25 Atomizer се одликува со иновативни Стигнале на Врвот (RT) пополнување решение што

5pcs T2 (его Нишка) Долг Фитил CC Clearomizer 2.4 ml 5pcs T2 (его Нишка) Долг Фитил CC Clearomizer 2.4 ml,компатибилен со его / егоT /

Geek Vape Зевс РТС 4mlПроизвод ВоведВоведување на Geek Vape Зевс РТС, што е течењедоказ еден калем резервоарот atomi

Vape Only v Pen Atomizer 1ml 2 парчињаПроизвод ВоведVape Only v Pen Atomizer е уникатен и елегантен vaping уред кој е целосно компа

Please wait...