0
clear
  • 10p Вештачки Цветни Wisteria лоза 3 произлегува Hydrangea Цвет винова Лоза Нов Дизајн 4 Боја За Свадба Партија Centerpieces Декорации
  • -20%
  • -20%
10p Вештачки Цветни Wisteria лоза 3 произлегува Hydrangea Цвет винова Лоза Нов Дизајн 4 Боја За Свадба Партија Centerpieces Декорации

10p Вештачки Цветни Wisteria лоза 3 произлегува Hydrangea Цвет винова Лоза Нов Дизајн 4 Боја За Свадба Партија Centerpieces Декорации

DEN 4320.00
DEN 2808.00

Достапност
Производот е достапен


вештачки hydrangea цвет ратан
Состојба : нова
материјали : ткаенина & пластика
должина : стан. 160cm/63 инчи
едно парче содржи три цвет произлегува како фотографии покажуваат
Ве молиме да обрнете внимание за воздухопловната услуга, големината е ограничена,
значи за овој напис, ние мора да се свиткани на матични кога пакување, ви благодариме.
Во исто време, на матични е железо жица завиткан во пластика,
кога ќе го добиете пакет, можете да ги директно на стеблото.
Ако не може да го прифати ова, ве молиме да не купи, ви благодариме.
Вазна не вклучуваат
ова е нов desgn, бела или крем не е во парк
едно парче зелена 002
едно парче пурпурна 002
едно парче сино 002
едно парче розова
повеќе фотографии за овој цвет ратан :
Политика На Враќање :
Ние не нудиме наплата или размена. Allreturns/размена мора да известени
ни 48 часа од приемот на производот. Се враќа/размена
мора да биде примен од страна на uswithin 10 дена затворање на цел. Наплата е дадена
откако производот е враќање.Превозот и ракувањето со бесплатно, осигурување
и се врати превозот arenon се враќа за сите врати orexchange
објекти. Купувачот има topay за превозот надомест за враќањето/размена.
Сите се враќа/размена мора да биде во оригинално пакување и resalable
состојба.Ние нема да ги прифати anyused, се мијат, извалкан,оштетени,
збрчкан или soiled итн.
Повратни Информации Политика :
Ве молиме оставете позитивни повратни информации по добивање на објектот.
Ве молиме контактирајте со нас ако сте незадоволни со нашите производи orservice
пред да се остави anegative повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне
решавање на било какви проблеми.Ние ќе бидеме среќни да се направи добар бизнис со вас.
Комуникација, најдобар начин да ги разреши евентуалните спорови.
Поддршка на корисниците на :
Нашите квалификува услуги на клиентите ќе ви помогне со било каков проблем orquestion
може да имате.Сите Emailwill се одговори во рок од 12 часа. Pleasebe сигурни
на референца на ORDERNUMBER дека сте купување на со
СИТЕ писма.Превозот andhandling бесплатно, Плаќање
инструкции, Returnpolicy се дел од Условите за Продажба.Ние се претпостави што
прочитав и прифатени од нив, ако поставите вашата цел.

Кон својствата

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Цвеќе Лозата/Ратан
Бренд Име:
jiumengya
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
160cm
Стил:
Цвет
Состојба:
Бренд Нови
Материјали:
ткаенина & пластика
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Вид:
Монтажа На Ѕид

Производи во категоријата

Име : 2018 НОВ Висок квалитет 10pcs / многу свадба декорација цвет ѕид Вештачки свадба позадина цвет патот во

НОВИ Насловна Оркестарот Вештачка свила 1 Куп француски Зголеми Флорални Букет Лажни Цвет Дома Соба Deccra

Одличен материјал за DIY проект Тоа може да се чуваат и 26 месециСостојба : 100% Сосема новМатеријал : Сушени

Добредојдовте на нашата продавница Се очекува да уживаат во шопинг ..Сапун Цвет Вештачко Цвеќе Hydrangea Гла

Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее.Ние не сме одговорн

Спецификации Висина 40" со 3 Суб Гранки, 1' растојанието помеѓу гранкиВкупно 60 Компјутери Hight Светлината Т

144pieces Мини Свила Бебе Здив цвет Букет, Вештачки Ткаенина Цреша, Слива Цвет цвеќиња Венци Бележник декора

Име : рачно изработени 5 компјутери Бања Сапун Зголеми Цвет Букет+Поздрав Картичка Држи Цвет За Мајка 's Da

Рачно изработени свадба букет вештачки foamflower се Зголеми Булчински букет Сатен Романтична Деверуша Сва

Проектот спецификацииБренд : VINAMIT Тип : Декоративни цвеќе и венциМодел : I17 Флорални стил : цвет букетКате

LED Врба Гарланд Светлина е Многу Мека и bendable , тоа е многу популарна за да го користите за вашиот сладок д

Опис : Име : негуваат лотос цветМатеријал : Природни Суви РастенијаИзмислица Процес : Рачно ИзработениДо

3cm Свила Stamen Daisy вештачко цвеќе за венци свадба декорација DIY Scrapbooking,60pcs / многу Материјали : свила +stamen Бој

Оддалечена Област : За Оддалечена област, DHL / ФЕДЕКС / UPSот ќе наплаќаат екстра "Remote Област Такса", ве моли

ЦВЕТ ЃЕРДАН ВЕНЕЦматеријал : крпа + пластикапогоден за деца и возрасниПриближно на големината : цвет пре

Multicolor DIY Венец Декорација Бери Stamen Жица Handband

Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел Па ако имаш б

ИЛИ, можете да изберете да имате замена ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 10мм1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

100% Сосема НовГолемина : 62 mmБоја : Комбинација На БојаКОЛИЧИНА : 30 компјутери

Произведе информации : Име : вештачки Maple leafМатеријали : свила платнодимензии : 60cm 50cm должина X ширинабоја

7 Гранки Убава 25 Глави / Букет Мини Вештачки Calla со Лист Свила Лажни Лили Водни Растенија Дома Соба Декора

Please wait...