0
clear
  • 5pcs/многу растворувач Xaar 126 128 глава за печатење со мастило под резервоар кертриџ кутија за infiniti 3278F 3312 инк-џет печатач машина
  • -20%
  • -20%
5pcs/многу растворувач Xaar 126 128 глава за печатење со мастило под резервоар кертриџ кутија за infiniti 3278F 3312 инк-џет печатач машина

5pcs/многу растворувач Xaar 126 128 глава за печатење со мастило под резервоар кертриџ кутија за infiniti 3278F 3312 инк-џет

DEN 4742.40

Достапност
Производот е достапен


опис на производот
3pcs/многу растворувач Xaar 126 128 глава за печатење со мастило под резервоар кертриџ кутија за
infiniti 3278 F 3312 инк-џет печатач машина
производ спецификите
внимание ве молам
производ екранот
со производот
плаќање /испорака /враќање
испорака детална :
1. Ве молиме confrim вашата Адреса внимателно откако ќе се направи нарачка .ние ќе испрати
производот за да можете веднаш по извршената уплата
2. Предмети се испраќаат од Кина користење на воздухопловната , стигнат до поголемиот дел од земјата
околу 30-50 работни дена
3.Ве молиме контактирајте со нас ако donot добиете производот во 50 работен ден .
и ве молиме да ни даде 3 работен ден да cheacking на undelivered пакет
и причината .Ако тоа е нашиот производ ,ние ќе рефундирање на парите за вас
Се враќа
1.Целосна наплата ќе се даваат ако предмети се враќаат во нивната оригинална состојба
2.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
3.Купувачи се одговорни за reture превозот со правилно пакување
4.Откако примање содржини. ние ќе рефундирање на дека веднаш
пакет и повратни информации

Кон својствата

боја:
Бела
Број На Модел На:
infiniti 128 мастило во резервоарот
Бренд Име:
CM
Тип:
Други
Точка име :
мастило под резервоар
користат за:
За Бесконечност / Предизвикувач / Phaeton / Crystaljet ект растворувач принтери
Местото на Оригиналот:
Кина
еден многу:
5 компјутери
функција 1:
Под мастило во резервоарот со 4 дупки
Карактеристика 2:
со ниво сензор
време на испорака:
1-2 работен ден по потврда на плаќањето
Превозот начин:
dhl емс тнт fedex кина, воздухот пост
Материјал:
Пластични делови
Функција:
филтрирање мастило

Производи во категоријата

Оригинални Нови A143 PP5200 ги Собереш Ролери За КОНИКА BH223 BH283 BH363 BH423 BH7823 BH7828 223 283 363 423 7823 7828 AD289 369 429 Документ Ф

Attentio nВе Молиме Порака Што е вашиот печатач модел ?Повеќе цел , Повеќе Повластен Добредојдовте да контак

Објектот Спецификации : 360 LPI Ecoder ЛентаДолжина : 5 метри ;Ширина : 20 мм ;Дебелина : 0.67 mmза HEDS #9200 / 9740#150 / 9780#G5

Можете исто така да ред други печатач потрошен материјал од нас : Компатибилен со мастило кертриџRefillable

1pcs / многу AX060141 AX060303 AX060303 AX060141За Ricoh Aficio 1035 1035 P 340 350 350 E 355 355 E 3500 4500 Полигон Огледало МоторВнимание : Кога м

за Ограничување ЕдиницаПечатач Компатибилност : за Epson Перо Фото R2400Производство : за EpsonНа глава за печа

Опис : Име на производ : Fuser Одредување на Филмот РакавСе користи за : Kyocera ECOSYS P2040 P2235 M2040 M2135 M2540 M2635 M2640 M2735ОЕ

Опис : Име на производ : Пренос на Ролери Черупка БушСе користи за : Samsung CLP300, CLP310, CLP315, CLP350 N, CLX2160, CLX2160 N, CLX3160

за ЧипПечатач Компатибилност : за Epson Перо Про 7800 / заНа глава за печатење се бара да биде инсталирана од

Опис : Име на производ : Тапан Чистење на НожотСе користи за : 1015 / 1018 / 1018 D / 220 / 270 / 1312 / 1502 за Gestetner 1802 за Ge

1pcs / многу AX060141 AX060303 AX060303 AX060141За Gestetner 2135 DPE 3235 3502 DSM 735 E 745 E 745 ESP 745 ESPF Полигон Огледало МоторВнимание : Кога

Attentio nВе Молиме Порака Што е вашиот печатач модел ? Стандардната превозот на производот модел е за HP P4014.П

Attentio nВе Молиме Порака Што е вашиот печатач модел ? Стандардната превозот на производот модел е за HP 3700.П

G105910048 G105910053 Термички глава за печатење Принтер Печати ја Главата за Зебра 2844 TLP2844 TLP2844 Z R2844 Z LP2844 LP2844 Z 888 TT

Плаќање : Ќе го прифатат плаќање и преку ЗачувамПревозот : Ќе брод од страна според вашиот избор, но неко

Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Ако компатибилни објект е н

Attentio nВе Молиме Порака Што е вашиот печатач модел ? Стандардната превозот на производот модел е за HP M552.П

Од минатата година, се изучува и произведени тројно екструдер принтери.Добредојдовте на Creat BotHenan Suwei Еле

Ние гарантираме за да се направи истото за вас 3) ПОНЕКОГАШ ПАКЕТ ЌЕ БИДЕ БЛОКИРАН ОД СТРАНА НА ПРИЛАГОДЕ

Компатибилен нови инвеститорот магнетни ролери имајќи за Ricoh AF1075 AF2075 MP9001 MP8001 MP8000 MP7500 MP9002 MP7001 MP8002A06530802 по

за Epson Перо Про 9700 Отпад Мастило во Резервоарот Сензор Печатач Компатибилност : за / 9700 / 7710 / 9710 / 7890 /

Attentio nВе Молиме Порака Што е вашиот печатач модел ? Стандардната превозот на производот модел е за HP 2550.П

Нова ги собереш ролери за Xerox DC4000 7435 7545 6550 7000 4470022 K748703 еез по многуПревозот : Ние ќе брод вашата нарачка во

ако производите не се во акции, треба 37 дена да се подготви стоки Ве молиме контактирајте со нас во рок о

Меѓународни купувачот ќе биде одговорен за било можно обичај, должност, или брокерски провизии,особено

(Освен некои земји и APO / FPO) 2 Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!

Please wait...