0
clear
  • 2.5 к Капацитет Компатибилен Ricoh Црна Светот SP6440-D СП 6440-D Тапан Чип за Ricoh SP6440 SP6440M SP6430 SP6430M SP6420
  • -20%
  • -20%
2.5 к Капацитет Компатибилен Ricoh Црна Светот SP6440-D СП 6440-D Тапан Чип за Ricoh SP6440 SP6440M SP6430 SP6430M SP6420

2.5 к Капацитет Компатибилен Ricoh Црна Светот SP6440-D СП 6440-D Тапан Чип за Ricoh SP6440 SP6440M SP6430 SP6430M SP6420

DEN 230.40

Достапност
Производот е достапен

2.5 к Капацитет Компатибилен Ricoh Црна Светот SP6440-D СП 6440-D Тапан Чип за Ricoh SP6440 SP6440 M SP6430 SP6430 M SP6420 SP6420 M SP6410
Боја : црна
Страница Принос : 2.5 К
Верзија : Во Светот
Чип тип : Тапан Чип
Чип Модел : СП 6440-D
Функција : Компатибилни нови
Дефект го Оценувате : помалку од 0.1%
Квалитет : Користете Стабилна и durale IC;
Гаранција : 100% враќање и замена, ако квалитетот на проблемот;
Машина Модели : За Ricoh SP6440 SP6440 M SP6430 SP6430 M SP6420 SP6420 M SP6410
Пакување : Неутрален пакување, најголемиот Дел Заеднички пакет (Препорака) или Супериорен Поединец;
Слично Пакување
Шопинг Водич
За плаќање
1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.
2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презиме
Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.ние брод на Aliexpress адреса на само.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress ако се совпаѓа со вашиот примање адреса пред да плаќаат.Ви благодариме!
3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ве молиме да се разбере, ви благодарам. Ако треба да declear вредност како што се бара, ве молиме забелешка нас во ред, ние ќе се обидеме да ја прилагодите.
За превозот 1.Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање. 2.Производите ќе ви бидат испорачани од страна на Кина пост, Ali Express Стандард за Испорака, итн.И тоа ќе потрае 15-35 дена да пристигне на вашата страна пост. Предаден од страна на DHL, Fedex, EMS, UPS-от и ТНТ, тоа ќе потрае околу 3-8 ден. 3.По превозот, ве молиме проверете online : И ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата по пакет внесете вашата земја. Ако има било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас . Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Да бразил, најдолго датум ќе не повеќе од 90 дена.
Повратни информации
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации. 2.Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писма. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справат со проблемите.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши со нив.Ви благодариме!

Кон својствата

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Компатибилен Бренд:
RICOH
Структура:
Одделени Кертриџ
Применливи Опрема:
Печатач
Бренд Име:
CNAPPRO
Број На Модел На:
СП 6440-D
Чип Вид:
Тапан чип
боја:
Црна
Региони:
Втората светска војна(низ целиот свет)
Страница Принос:
2.5 к
Количина:
2 парчиња/многу
брза испорака:
Во рок од 2~5 работни дена
Употреба во :
За Ricoh SP6440 SP6440M SP6430 SP6430M SP6420 SP6420M SP6410
Функција:
компатибилен нови
Дефект го оценувате :
помалку од 0.1%
Име на производ:
Компатибилен Ricoh Црна Светот СП 6440-D Тапан Чип

Производи во категоријата

Производителот го Ресетирате тонер чип за Xerox Work Centre 4250 4260 ласерски печатач рефил кертриџ 106 R01410Предност

4 PCS / Многу C7200710 C7200711 C7200712 C7200713 Ресетирате Toner Cartridge Чипови За Fuji Xerox Docuprint C3200 DocuprintC3200За Бренд : XeroxЧип Тип :

НДК wechat / whatsapp / мобилен : 008613576261899 6 Имајте на ум кога инсталирате чипови : Ве молиме да не?т инсталирате чи

Ви благодариме!.Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 27days работни дена по приемот на плаќање.1%Ква

CNAPPRO 2 парчиња / многу SCX4500 A SCX 4500 A 4500 тонер Кертриџ чип за samsung scx4500 scx4500 pritner чипДел Бр Чип вид ОЕМ Код Боја

Наплата : Клиенти враќање на предмети може да се очекува да бидат вратени во начинот на кој тие се платен

Ве молиме да оставите добар фидбек, ви благодариме Целосната по продажба на услуги, 1 : 1 за замена, секога

clt406s cltk406s Печатач Тонер Кертриџ чип за samsung CLP360 clp362 clp365 SLC410 W SCC460 W CLX3305 clx3305fw чиповиЧип Бренд : За SamsungЧип Ти

Exhibiton ШоуПакување ДеталиНашиот тимБило какви прашања,ве молам само да се чувствуваат слободни да ми каж

Ве молиме не го инсталирате кертриџ веднаш, затворете го поклопецот, пак намашината.Стави нов чип внатр

1% И ние го прифаќаме 1 : 1 замена на неисправни чипПовратни информацииВе молиме да ни даде 5 Ѕвезди, ако ст

4 PCS / Многу CT200649 CT200652 CT200651 CT200650 Ресетирате Тонер Одделение Чипови За Xerox C525 A C2090 C525 A C2090 Печатач Кертриџ Чи

711 ЛАК чипови за HP Designjet T120 Refillable мастило касети или ciss системЗабелешка : Овој линк за цените е за HP711 ЛАК ч

TK8505 TK8506 TK8507 TK8509апарат tk8505 тонер чип за Kyocera TASKalfa 4550ci 4551ci 5550ci 5551ci 4550 4551 5550 5551 ресетирате чипЗа Бренд : Kyocera Mi

Refillable мастило кертриџ со ЛАК ЧИПОВИ за CanonЗа CANON инкџет печатач модел : Canon PIXMA MG6320 / MG7520Мастило кертриџ мо

Следниве белешки се применува на нарачки каде што клиентитедобија бесплатен превозот : Корисниците доб

За HP Q6000 A тонер кертриџ чипОвој пакет вклучува : 5 парчиња Б.К.Секоја серија на одборот може да бидат разл

ОЕМ Код Docu Centre 186 Тонер Чип за Fuji Xerox Docu Centre 156 186 1055 1085 Кертриџ Чип CT200401За Бренд : Fuji XeroxЧип Тип : Тонер ЧипФу

1 Сет ЛАК Чип За Epson T676 XL T6761 T6764 За Epson работна Сила Про WPWP 40104020 4023 4090 4520 4530 4533 4540 4590 ПечатачиМодел:ЛАК Chip T67

Висок квалитет на чип декодер картичка за Hp 510 500 800 100 111 120 130 на голема промоцијаОпис : Висок квалитет на Ч

Откако ќе ги добиете за возврат, ние ќе го замени или да даде наплата на друг минус цената на превозот!Пр

Откако ќе ги примите се враќа, ние ќе го замените за друг или да ви даде НАПЛАТА МИНУС ПРЕВОЗОТ ЦЕНА!Мора

Голем Извоз искуство, им даде на клиент разумен предлог за купување и увоз на долгорочна соработка и про

Ако не ја добиете вашата цел во рамките поставите време на испорака по плаќањето, или да не се види обнов

4 PCS / многу Aculaser CX16 CX16 NF C1600 Рефил Печатач Тонер Кертриџ Чип C13 S050557 C13 S050556 C13 S050555 C13 S050554 За EpsonЗа Бренд : EpsonЧ

Garantee100% враќање и 1 : 1 замена, ако било defecitveOEM услугаРазвивање на чипови врз основа на користени ОЕМ чипов

Нови T7411 T7414 Едно Време Чип Еденвреме Кертриџ чипови за Epson F6000 F7000 F6070 F7070 F7100 F7170 F6200 F7200 F9200​ ПРОИЗВОД Дета

Please wait...