0
clear
  • Бесплатен Превозот 100 Компјутери 3,5 мм Теренот 3 Pin Директно Завртка Pluggable Терминал Блок Приклучок Конектор
  • -20%
  • -20%
Бесплатен Превозот 100 Компјутери 3,5 мм Теренот 3 Pin Директно Завртка Pluggable Терминал Блок Приклучок Конектор

Бесплатен Превозот 100 Компјутери 3,5 мм Теренот 3 Pin Директно Завртка Pluggable Терминал Блок Приклучок Конектор

DEN 1281.60
DEN 1153.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Бренд Име:
JORINDO
Број На Модел На:
15EDG-3.5-3P
is_customized:
Yes
Тип:
Splice

Производи во категоријата

5pcs 773104 Оригинални WAGO конектор, предводена конектор, КОМПАКТЕН Спојување Конектори,4 CON,100% Оригинални WAGO

1000pcs / пакет E1012 кабелот крајот терминал ПВЦ Изолирана Жица Bootlace Ferrules За 1.0mm2, 18 AWG Жица, 12mm на Pin Должина Мес

Ние можеме да снабдување Неизолирани Лопата Терминали Завртка на Wire Конектор Изолирани Кука Терминали

100pcs / многу 2.8 метри коло вметнете PCB лемење вметнете терминал Дебелина 0.5 mm слободни shippng1.Терминал матер

Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure упла

Ние можеме да снабдување Неизолирани Лопата Терминали Завртка на Wire Конектор Изолирани Кука Терминали

Нарачката забелешка изолација обвивка во боја : / red / жолта / Зелена / Црна

Опис на производотСпецификација : 4.8 ММ полињата со линија / со изолација обвивка / женски plug терминал

MDFN серија терминалFDFN серија терминалBHT серија терминалRV серија терминал SV серија терминал ФЛОПИ серија

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Спецификација : Име на производ Терминал во Дресот на Моделот TB2508 Номинална Струја 25 A Поз

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140ACS712 ELC30 AСоодветните аналоген излез : 185 MV / AНема откривање струја низ, излезни

Опис на производот 6.3 mm Заварени жица коло заварување терминал 0.8 mm дебел ладно притискање на терминал б

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име на Производ Термин

започнетекрајотДА ДРАГИ МОИ КЛИЕНТИ : Двоен влез кабелот крајот терминали се дизајнирани да се приспос

Модел : велика БРИТАНИЈА2.5 БКабел големина : цврст кабел : 0.24mm 2мека кабел : 0.22,5 mm 2Актуелни : 32 AVotage : 800 VГоле

Crimping жица тока жица и жица тока линија средината приклучните терминал бакар сребро позлатен 0.51.5 плошта

црвено бакар 500 КОМПЈУТЕРИ BHT2 ладно притисок терминал Изолирани Топлина се Смалуваат Задник Жица Елект

Материјал : Месинг и пластични Боја : Видете слики Објект специфики : Одредување на завртка Контакти од м

USB Конектор A / С вид,со Право агол 90degree, 100pcs / многу, Висок Познат квалитет! Слободен брод!За МногуItemМала К

црвено бакар 1000 КОМПЈУТЕРИ DBV5.510 Ладноцедените Терминал Конектори Погоден за 12 AWG 10 AWG ЧИП Предизолацион

Опис : SV3.55 Црна 1412 AWG 2.54mm 2 Furcate Терминал Кабел Wire Конектор Изолирани Жици Терминали Количина : 200pcs Боја : Ц

Име Модел Завртка портаПритисокжица мерач Пакување количество Тековната Боја линк Прстен терминали 3.2

MDFN2250 MDFN2.5250 НАЈЛОН месинг Машки Изолирани Лопата заеднички Кабел Wire Конектор 100 PCS / Пакет одговараат на 1.

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Опис Превозот И Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име на Производ PCB Терм

Please wait...