0
clear
  • Смола Черепот Скулптура Resina Човечки Череп Реплика Модел Анатомски-череп-модел Статуи за Декорација Едно Парче Слободен Испорака
  • -20%
  • -20%
Смола Черепот Скулптура Resina Човечки Череп Реплика Модел Анатомски-череп-модел Статуи за Декорација Едно Парче Слободен Испорака

Смола Черепот Скулптура Resina Човечки Череп Реплика Модел Анатомски-череп-модел Статуи за Декорација Едно Парче Слободен Испорака

DEN 1126.56
DEN 845.00

Достапност
Производот е достапен


Смола Черепот Скулптура Resina Човечки Череп Реплика Модел Анатомски-череп-модел Статуи за Декорација Едно Парче Слободен Испорака
Боја : како на слика покажува
Големина : Околу 13*7*11cm
Тежина : околу 0.41 kg/парче
Материјал : Смола

Пратката содржи : 1 * смола черепот скулптура stutue
Answer : ___________________________ Note :
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
Поради рака мерење, има големина грешка за 0.5-1cm.

Кон својствата

Материјал:
Смола
Бренд Име:
МАТЕ ПТИЦИ
Тема:
Луѓе
Регионален Функција:
Европа
Точка Бр.:
G170537
Материјал:
Смола
Големина:
Околу 13*7*11cm
Тежина:
За 0.41 kg
Употреба:
Дома Декор , подарок
Скулптура:
Yes
статуата:
Yes
черепот скулптурата:
Yes
Опис 1:
Смола креативни черепот скулптура со шапка
Опис 1:
Смола черепот статуа

Производи во категоријата

Пакување ДеталиЕдиница Тип : парчеПакет Тежина : 1.500 kg (3.31 lb.)Пакет Големина : 30cm x 30cm x 30cm (11.81 во x 11.81 во x 11.81

добредојдовте во мојата продавница Опис големина Висина : 20.cm * / 7.88 инчи Должина : 14 см * / 5.5 инчи Ширина

Враќање : Ако имате било какви проблеми кога ќе добиете вашите производи, ве Молиме контактирајте со нас

тоа е ограничено издание , ако тоа го сакаат , да не го пропуштите големина : 33 CM високи материјал : бакар +

тоа е добро рачно производство; објектот целосно експонати креативност дух и брилијантен култура.1) точ

добредојдовте на нашата продавницаИме : 100% Природни Темно Зелена HETIAN Jade КИНГ Jade Pendant Рачно Резбани PIXIU Pend

добредојдовте во мојата продавница1 Сите нарачки се испраќаат во рок од 2 работни дена.2 Ние само бродот

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја со

Производ Димензии : Тежина години : 60 грамаМаксимална : 5 см( 1.96 инчи)Ширина : 4 cm (1.57 инчи)

Мултисе однесува на древните Кинески bronzes, популарна во Неолитскиот доцна за да на Qin и Хан династии, да п

Големина Висина 2.6 Инчен / 6.6 CMШирина 2.1 Инчен / 5.3 CMТибетската сребро е Тибетската Кинески среќен со мет

КИНЕСКИ РАЧНО ПРОИЗВОДСТВО СТАРИОТ MIAO СРЕБРО ВРЕЖАН ПРЕКРАСЕН СТАТУАТА НА БУДАголемина L 1.24 x W 0.58 x H 2.22 (

Дрвото големина : 19.8 само 11,6 x x 13.8 cmЦеребрална шуплини : внатрешен дијаметар 8cm, длабочина 8cm

welcom е да се мојата продавница Производ Димензии : Тежина прибл : 50 грама4.5 cm (1.8 инчи)

Пуштена Хан период, со порцелан и лак во секојдневниот живот, намалена бакар сад сорти, едноставна декор

добредојдовте во мојата продавница Опис големина 21 см * / 8.27 инчи 16 см * / 6,3 инчи 10 cm * / 3.94 инчи Внимание :

Враќање : Ако имате било какви проблеми кога ќе добиете вашите производи, ве Молиме контактирајте со нас

Голема толпа, роднините најде XXXG, ние веќе не се непознатиВетрот е горе, посакувам за вас, да ви посакам ch

Тогаш тие ќе го донесат луѓе среќен живот и среќа Вомојата продавница, постојат повеќе прекрасни предме

Стариот колекционерски предмети Декорирани Miao Сребро рачно производство Врежан змеј Домот Чешел декор

Please wait...