0
clear
  • Се применуваат на ФОЛКСВАГЕН PASSAT B6 B7L CC Tiguan MK6 GTI Jetta посебни оригинални врвен голф 6 чекор светилка foots атмосфера светилка 8KD 947 411
  • -20%
  • -20%
Се применуваат на ФОЛКСВАГЕН PASSAT B6 B7L CC Tiguan MK6 GTI Jetta посебни оригинални врвен голф 6 чекор светилка foots атмосфера светилка 8KD 947 411

Се применуваат на ФОЛКСВАГЕН PASSAT B6 B7L CC Tiguan MK6 GTI Jetta посебни оригинални врвен голф 6 чекор светилка foots атмосфера

DEN 761.28

Достапност
Производот е достапен


Се применуваат на "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT B6 B7 L CC Tiguan MK6 GTI Jetta посебни оригинални врвен голф 6 нога чекор светилка за ламбата foots атмосфера светилка 8 KD 947 411
Име : нога гнездо светилка Користи модел : "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ 6 MK6 GTI R20 2009-2013 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 B7 L "ФОЛКСВАГЕН" tiguan "ФОЛКСВАГЕН" CC "ФОЛКСВАГЕН" Scirocco SKD Octavia SKD Врвен SKD supipes Содржи : 4*на КОМПЈУТЕРИ footlights + кабел

Кон својствата

Тип На Објект:
Светилка Капи
Име На Модел:
8kd 947 411
Специјални Функции:
Нога простор светлина
Модел Година:
mk6
Објектот Дијаметар:
6
Објектот Ширина:
4inch
Автомобил модел:
Audi
Бренд Име:
MAIZHI
Објектот Висина:
3inch
Материјал Тип:
Нога простор светлина
Објектот Должина:
5inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
0.01

Производи во категоријата

Топ Продажба На Производи : Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили

100% Сосема нов и Добар квалитетМатеријал : Направени Од Високо квалитетна ABSБоја : Како на сликиСтроги Фа

Спецификации : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : ABS Пластика Лесна инсталација Боја : Исто како слика п

Глава светлина за миење спреј за Ауди а6 c6 (0910) пар на главата светлина за миење спреј авион за A6 C6 facelifted м

Ви благодариме Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна

1 Pcs возење светлина рамки предниот браник магла светилка покрие трим Лево Возачот Страна За 2016 Година Bui

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности Ако имате било к

Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро Ако имате било какви прашања, ве молим

Инсталацијата е многу лесна тоа се лепило на грбот.ве молиме да се види на видеоAnswer : ___________________________ Note :

4 L 4395 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged f или BMW X6 2015 Екстраваганција Спорт Комунални 4Врата 4 l4 ЕЛЕКТРИЧНИ / ГАС DOHC Turbocharged f

Враќање на средствата може да се издаде ако замена не е достапна Ние ќе ги пратите пратката и да се врата

ЗАБЕЛЕШКААко Не изберете " Бродови Од : Кина ", Без ДАНОК ќе се наплаќа.Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезд

Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Ако не можете да се исходот веднаш по а

5%НаплатаАвстралијаГо оценувате (точка пристигна)10%20%45%23%2%НаплатаФранцијаГо оценувате (точка пристигна)

2921058797638459 Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче торба парче парче парче парчеА

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Вратени предмети мора да нема ни

Глава светлина за миење капа за Ауди а6 c6 (0910)Збир на главата светлина за миење спреј покрие капа за A6 C6 face

Краткопратки наредби мора да бидат пријавени во рок од 5 дена од испорачани датум.Со цел да се обезбеди д

Глава светлина за миење капа за Audi a4 б8Збир на главата светлина за миење спреј покрие капа за A4 Б8 Цени за

Се враќа Политика : Сите продажни дојде со нас 30 дена гаранција Откако примивме ќе исплата, ќе го подготв

Please wait...