0
clear
  • Нови Пристигнување Цртан филм Високи Потпетици Форма USB Флеш Диск, Memory Stick Пенкало Диск ВИСТИНСКИ 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB pendrive подарок
  • -20%
  • -20%
Нови Пристигнување Цртан филм Високи Потпетици Форма USB Флеш Диск, Memory Stick Пенкало Диск ВИСТИНСКИ 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB pendrive подарок

Нови Пристигнување Цртан филм Високи Потпетици Форма USB Флеш Диск, Memory Stick Пенкало Диск ВИСТИНСКИ 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB

DEN 270.24
DEN 270.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB
боја:
црвена, сина, жолта, виолетова
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Стил:
Ѓердан,Нараквица,Куршум,Гитара,Шише/Може,Прст,Карти,Правоаголник,Животно,Кола За Скролување,Пенкало,Стап,Lanyard,Робот
Енкрипција:
Yes
Бренд Име:
DUBY
Времето на пазарот:
Ноември 2016 година
Број На Модел На:
15SM-103
Пакет:
Yes
Тип На Производ:
Креативните
производ тежина:
36g
Материјал:
Силикони
Складирање Живот:
повеќе од 10 години
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Пратката 1 Сите ние цел се користи Ali Express Стандард превозот 2 Ако не се добиени стоките.Јас ќе целосна нап

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Нашата цел е задоволство

2 Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по приемот на вашата исплата.4 ве Молиме не го форматирате

ДМ APD009 8 Pin High Speed USB 3.0 стик У Диск Метал Пенкало Диск со полнење кабел 2 во 1 за i OS&PC, Mac Лаптоп Главни Каракт

2016 година оригиналност подароци usb флеш pendrive 8gb 4gb 16gb 32gb 64gb силикони usb stick 2.0 со голема брзина музички забе

Ве молиме контактирајте ме пред да се врати Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го ис

(7)Кликнете на ok за да ги зачувате вашите прилагодувања Брзина на Пишување Брзина на Читање Speed USB 2...

(4)Кликнете ok.57 MB1024 MB= 1 GB30,517 Ви благодариме.(6)Сега може да се отстрани вашиот USB флеш диск од USB порт Овие фа

Потоа можете да изберете кој метод сакате да го отворите со вашиот уред.(2)ве Молиме, не користете повеќе

USB конекција,поддршка Топла plug & Play.Капацитет : 4 GB / 8 GB / 16 GB / 32 GB / 64 GB Ако не постои исклучок, ние ќе ве извес

0 интерфејс ќе влијае на брзината Вистински капацитет : 4 GB = околу 3 НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка

Испорака : 1 Повеќето наредби ќе биде предаден во рамките на 25 работни дена по исплата потврда.Специфика

Ние само брод да се потврди цел адреси USB конекција,поддршка Топла plug & Play Сите наши предмети доаѓаат од К

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Ние само брод да се потвр

4) Ние ќе брод на сите наредби како подарок и драги пониска вредност за да се избегне или минимизира ваши

Ние ќе ви помогнеме да побара надомест на штета за вас Поддршка на различни видови на оперативен систем

Нема враќање прифатени по истекот на 30 Дена од денот на приемот 2 GB е околу 1 Вашето мислење е навистина в

(3) 100% една година гаранција Ако вашиот компјутер уред се стартуваат автоматски е вклучена функцијата, д

(4)Деснокликнете на USB флеш диск, а потоа одберете промени диск писмо и патеки.(5) 1 TB / 2 TB цена е премногу ви

Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.9 GB8 GB = околу 7 Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.Ние

Ако не постои исклучок, ние ќе ве известувам со оставање на порака Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА

Ако се земе голема количина,ве молиме да ни кажете комерцијална вредност,ние ќе ви помогнат да напишете

Силно се препорачува Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Или АлиЕкспрес Стандард за испоракаПопуларната

Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди

Please wait...