0
clear
  • HUGSIDEA Кул Диносаурус Печатење Перница Покритие за Троседот 3D Животинско Фрли Перница Случај Плоштадот 50x50cm Декоративни Cusion Маска
  • -20%
  • -20%
HUGSIDEA Кул Диносаурус Печатење Перница Покритие за Троседот 3D Животинско Фрли Перница Случај Плоштадот 50x50cm Декоративни Cusion Маска

HUGSIDEA Кул Диносаурус Печатење Перница Покритие за Троседот 3D Животинско Фрли Перница Случај Плоштадот 50x50cm Декоративни

DEN 623.52
DEN 355.00

Достапност
Производот е достапен


Плаќање :
1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.
2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот.
3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Превозот :
1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД ,поголемиот дел од земјите во 14-55 работни дена.
2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.
3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)
Се врати и Гаранција :
1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.
2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.
3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.
4.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.
Повратни информации :
1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4/5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Кон својствата

Големина:
50x50cm
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Полиестер / Памук
Бренд Име:
HUGSIDEA
Број На Модел На:
DG
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Техника:
Плетени
Шаблон Тип:
Животните
Употреба:
Софа
Тип На Објект:
гроздобер декоративни перница покрива
Големина:
50*50cm
Пад на превозот:
Yes
Се прилагодите:
Yes
Тип На Објект:
Дома Декор

Производи во категоријата

Секси Вештерка и Волшебник за ноќта на Вештерките Декоративни Перница Мотивационо Писмо за Печатење I lo

Шарени Геометрија Перница Покрие Дома Автомобил декоративни Фрли Перници Нови Пристигнување Брендира

[Патент] : Невидливи патент Со цел да се задржи кул боја, тоа е најдобро да додадете сол во водата за вашио

Meterial : Памук, лен Тежина : Околу 90g Големина : 45*45см Пакет се Вклучени : 1 перница покрие ве Молиме овозможи 1

​Miracille Памук, Лен Работи Коњ Перница Покрие Диви Животни Pillowcase Канцеларија Стол Половината Перница Слу

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА Тоа не е само многу удобна, но, ис

Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте

Стара Шик Круна Перница Перница Случај Гроздобер Марки Печатени Цртан филм Геометрија На Кралот Дијама

Гаранција 1 НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Транзит вр

Европски Стил Жолта Позадина Акварел 3Д Печатење на Сопствено Троседот Перници Дома Декор Фрли Перница

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од д

Тоа не е само многу удобна, но, исто така, совршен за апликации на чаир, троседот, автомобил, седиште деко

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен Ќе добиете парцела содржи како што е подолу...

Име : перница маскаСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерБоја : како на сликиДимензии

Ќе добиете парцела содржи како што е подолу 2 : перница поклопецот е 1 страна печатење...

100% Сосема Нов!Нови пристигнување Плетени Декоративни Pillowcase , 4 БОИ во акции .Совршен за дома, троседот, ча

Точка Име : Жакард Ткаени Перница Случај Ткаенини : Многу Мека Текстура & мала Тежина Жакард Ткаенина Сти

Please wait...