0
clear
  • Моден Relogio OYW Џеб Фоб Часовници Скелет Дизајн Механички Рака Правец Види Мажите Ретро Pendant Џеб Види Мажите Часовник Saat
  • -20%
  • -20%
Моден Relogio OYW Џеб Фоб Часовници Скелет Дизајн Механички Рака Правец Види Мажите Ретро Pendant Џеб Види Мажите Часовник Saat

Моден Relogio OYW Џеб Фоб Часовници Скелет Дизајн Механички Рака Правец Види Мажите Ретро Pendant Џеб Види Мажите Часовник Saat

DEN 1466.40
DEN 733.00

Достапност
Производот е достапен

Главни Карактеристики : 1. 100% Сосема нов и со висок квалитет 2. Посебни Скелет Случај Дизајн 3. Нерѓосувачки Челик Случај и Нерѓосувачки Челик Синџир 4. Напојува со рака ликвидација, без било батеријата. 5.Мали бирање е декоративни dial. Спецификација : Движење : рака-ликвидација Случај дијаметар : прибл 4.8 cm/1.872 инчен Случај дебелина : околу 1.5 cm/0.585 инчен Синџир должина : околу 34.5 cm/13.455 инчен Пакет Содржина : 1 x Џеб Види 1 x Синџир

Кон својствата

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Бренд Име:
OUYAWEI
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
OYW-P01
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
без батерија
Dial Дијаметар:
1.87 инчен
Пол:
Мажи
Движење:
Механичка Рака Правец
Dial Екранот:
Аналогни
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Состојба:
Нов со ознаки

Производи во категоријата

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Движење : КварцСлучај Дијаметар : За 4.7 cmСл

Денот на таткото подарок; Тато џебот види; види за отец; и дар на татко; подарок за таткото; бронза џеб вид

ниска цена и добар квалитет ретро гроздобер бронза човек класичен мажите татко ден подарок коска форма

Спецификација : Dial Дијаметар : 4.7 cmCasr Дебелина : 1.5 cmДолжина на Синџирот : 37.5 cmСлучај Материјал : Алуминиум

Игра на Престоли Ме слушаш Татнежот LANNISTER Тема 3 D Бронза Кварц Џеб Види Една Песна од Мраз и Оган со Произ

цртан филмвиди; montre; цртан филм види; relojes; relogio feminino; кварцвиди; auto; автоматско; fashion; секојдневен; облека;

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Движење : КварцДијаметар : Прибл 4.7 cmДебели

Механичка Рака Правец Џеб Види Карактеристики на Производот : Дијаметар : За 4.8 см Дебелина : За 2.0 см До

Купон за промет на големо купувачот цената добар квалитет нов бронза класичната гроздобер шие машина з

Жените се Смешка Лице Срцето ClipЗа Pendant медицинска Сестра Brooch Види ЏебОпис : 100% сосема нов и висок квалите

Спецификација : Dial Дијаметар : 2.9 cmCasr Дебелина : 1.5 cmДолжина на Синџирот : 80смСлучај Материјал : Алуминиумс

Карактеристики на производот : Дијаметар : Околу 3cm Големина : 4x3cm Вкупната Должина на Синџирот : За 80смПа

Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот : *Цел број*Сликата на неисправни монистра.Ни

Шупливи Sliver Лице Сирена Шема Џеб Види Жените Pendant Ѓердан Синџир Фоб Часовник Часовници Подароци LXH Опис :

џеб се види; Фоб се види;бронза џеб се види; месинг џеб се види; кварц џеб се види; антички џеб се види; рет

Гроздобер Сребро Шупливи Случај Класичен Часовници Половина Ловец Mens Рака Ликвидација Механички Џеб В

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Движење : КварцДијаметар : Прибл...

злато Механички Џеб Види мажите скелет steampunk човек фоб часовници римски антички гроздобер ретро Стилск

нова Мода трговија на Големо со добар квалитет Жените Дами девојка јазик уста слика сребро Џеб Види син

Please wait...