0
clear
  • 3D Врежана Европски Позадина Растенијата Позадина се Тркалаат За Дневна Соба Позадина Ѕид врежана Позадина се Тркалаат Дома Декор Ѕид Хартија
  • -20%
  • -20%
3D Врежана Европски Позадина Растенијата Позадина се Тркалаат За Дневна Соба Позадина Ѕид врежана Позадина се Тркалаат Дома Декор Ѕид Хартија

3D Врежана Европски Позадина Растенијата Позадина се Тркалаат За Дневна Соба Позадина Ѕид врежана Позадина се Тркалаат Дома

DEN 2043.36

Достапност
Производот е достапен


3 D Врежана Позадина Позадина Модерна Европа Позадина За Дневна Соба позадина Позадина врежана Позадина се Тркалаат Ѕид Хартија
Опис на Материјалот : Не-плетени ткаенини/Природен Материјал Позадини Објект Големина : 10m × 53cm / Тркалаат Големина : 33ft x 1.74 ft =57.4 квадратни.ft (со нозете), 10m х 0.53 m =5.3 квадратни.m (од метар) Дизајн повторување : Прибл 1.48 нозе Употреба : Дневна соба, Постелнина соба, Студија, Децата' соба, ТВ Позадина
Карактеристики : Добро Lightfastness, Еко-пријателски, Трајни, Мебел, Реновирање, Декорација, dustproof ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид :
1.Лепилото не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.
2.Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.
3.Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика.
4.Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот.
5.Клиентите од Бразил би сакал да брод од експрес, ве Молиме да обезбеди ме вашиот CPFor CNPJ Бр. под ред, ви благодарам
Топло Совети
Ако не сте сигурни колку ролни треба да се купи,ве молиме да ни кажете висина и ширина на ѕид,ние може да се препорача за вас.
Кога ќе купите повеќе од 5 ролни, Во многу земји, Ние може да ви понуди бесплатен превозот со DHL или Fedex. ТНТ.UPS-от. Aramex!

Кон својствата

Димензии:
53cm X 10m
Шема:
Флорални
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Површински Третман:
Врежана
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
ZCX-WP0010
Стил:
Модерна
3D Врежана Позадина :
Модерна Европа Позадина
дневна соба позадина:
Позадина врежана Позадина Rol

Производи во категоријата

Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина (ширина и висина)...

ве молиме да ни каже.Вебсајт цена е само за 1 метар квадратен, Било која големина на подот mural е за целата

Производи име : таванот мурали позадина ,таванот позадина , небото тавани ,3d позадина за таванот ,таванот

Материјал : неплетени Големина : 33ft × 1.74 ft = 57.4 квадратни.ft (нозе) Големина : 10m × 0.53 m = 5.3 квадратни.m (во метр

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs...

3 : Пополнете ги деталите ве молиме да ни каже Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Ц

Брилијантен површината Многу мека, водоотпорен, може да се стави директно во вода Позадина ЛОГОТО екран

ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина...

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare мет

Натпреварот pattem Подготви алатка Материјал : неплетени Цена : $ / метар квадратен Инаку после 24 саати, ни

Материјал : Неплетени Метрички големина : 10 m (должина) * 0 : 53 m (ширина) = 5.3 квадратни метри Кралскиот голем

05 m и на висина и ширина кога ќе се пресмета .Опис На ПроизводотОпис на производот Материјали : Свила крпа

Тоа ќе биде сече многу парчиња во цел дека тоа може да одговараат за меѓународен превозот Сјајна површи

Беж (JD90702) Се применуваат на паста Овој процес се нарекува " резервација.3 Контактирајте со нас преку email и

53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа Не ролни Ние ќе ви

Преклопуваат панели за координирање на сликата Се намали на ceter на преклопување Подготви алатка...

1 s quare метар = 1pcs Купувачот ќе добие соодветната големинаКоличина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ftКоли

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare мет

Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 = 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 = 2 s quar

Материјал : неплетени Големина : 33ft × 1.74 ft = 57.4 квадратни.ft (нозе) Големина : 10m × 0.53 m = 5.3 квадратни.m (во метр

Материјал : неплетени Големина : 33ft × 1.74 ft = 57.4 квадратни.ft (нозе) Големина : 10m × 0.53 m = 5.3 квадратни.m (во метр

Здраво! Ви благодариме за посетата на продавница!1 Производи Ефект2 Производ Мерење големина3 Купувачи м

Не ролни Анти влажност начин на плаќање : Ние сме тука за да се прифати Alipay.Ве молиме напишете вашиот оми

Please wait...