0
clear
  • Сапун Цвет Вештачко Цвеќе Hydrangea Главата за Свадба Оркестарот DIY Сапун Букет Додатоци за Денот на Вљубените Подароци 40pcs/кутија
  • -20%
  • -20%
Сапун Цвет Вештачко Цвеќе Hydrangea Главата за Свадба Оркестарот DIY Сапун Букет Додатоци за Денот на Вљубените Подароци 40pcs/кутија

Сапун Цвет Вештачко Цвеќе Hydrangea Главата за Свадба Оркестарот DIY Сапун Букет Додатоци за Денот на Вљубените Подароци 40pcs/кутија

DEN 1708.80

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте на нашата продавница. Се очекува да уживаат во шопинг ..
Сапун Цвет Вештачко Цвеќе Hydrangea Главата за Свадба Оркестарот DIY Сапун Букет Додатоци за Денот на Вљубените Подароци 40pcs/кутија
Објектот Специфики :
1.Материјал : сапун
2.Боја : 8colors, како слика
3.Големина : главата големина : 9cm, висина : 6.5 см.
Пакување Листа : 1* 40pc/кутија Опис на Производот : 1.Сапун цвет може да се користат за декорација, може да се претстави како подарок за пријател, можете да го направите меур бања.може да DIY цвет подарок кутија.
2.Се однесува на фестивалот, брак, Денот на Вљубените.Денот на мајката,Денот на Благодарноста, Наставникот Ден.
Неколку Цвеќиња покаже :
Answer : ___________________________ NOTE :
1.За време на транспорт, цвет ќе бидат деформирани. ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање
Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Ве молиме да ми кажете боја кои сакате да ги нарачате, или на друго место ќе превозот по случаен избор
2.Ве молиме проверете ја големината и бојата внимателно пред да го купат.Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. ви благодариме за вашето разбирање . Ви благодариме! Ви благодариме! Ви благодариме!

Кон својствата

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Бренд Име:
wsryxxsc
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Материјал:
пена
Број На Модел На:
AF175171
Стил:
Цвет
Тип:
hydrangea глава
Големина:
9*6.5 см
боја:
црвена, розова.светло розова, сина.зелена,бела,млеко бела,виолетова.

Производи во категоријата

Опис : 1 букет вештачки виолетова, изгледа реалнокако Идеална за дома, свадба, забава и др декорација Мат

500pcs / многу Вештачки Цвет Двојно Глави Stamen Pearlized DIY Занает Картички Колачи Оркестарот Цвеќиња за Дома Сва

Име : Мов ЗајакотГолемина : 20x16 cm.Материјал : лажен пена топката со лажни мосБоја : ЗеленаIs_Customized : ДаКатег

Опис* Име : LED вештачки lotсветилка* Материјал : Пластични+ЕВА* Може да плови на вода.* Со прекинувач( како шт

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки Која големина може да се вклопи во мене? Ни

Објектот информации : свадба и дома декоративни цветСостојба : новаматеријали : СТП реалниот допир чувс

ИМЕ : Романтични Зголеми Цвет ЛозаМАТЕРИЈАЛИ : Свила & ПластикаБОЈА : Шампањ, се Зголеми црвена, Бела, Роз

3cm Свила Stamen Daisy вештачко цвеќе за венци свадба декорација DIY Scrapbooking,60pcs / многу Материјали : свила +stamen Бој

Име : рачно изработени 5 компјутери Бања Сапун Зголеми Цвет Букет+Поздрав Картичка Држи Цвет За Мајка 's Da

7 Гранки Убава 25 Глави / Букет Мини Вештачки Calla со Лист Свила Лажни Лили Водни Растенија Дома Соба Декора

LED Врба Гарланд Светлина е Многу Мека и bendable , тоа е многу популарна за да го користите за вашиот сладок д

Вештачко цвеќе растенијата potted бонсаи лажни цвет растенијата борови дрвја за свадба дома декорацијаОп

Материјал : ЦветСостав : 7 предници, околу 460 ѕвездиГолемина : вкупна висина 40cm, цвет дијаметар од 0.7 cmБрут

144pieces Мини Свила Бебе Здив цвет Букет, Вештачки Ткаенина Цреша, Слива Цвет цвеќиња Венци Бележник декора

Произведе информации : Име : вештачки Maple leafМатеријали : свила платнодимензии : 60cm 50cm должина X ширинабоја

Спецификации Висина 40" со 3 Суб Гранки, 1' растојанието помеѓу гранкиВкупно 60 Компјутери Hight Светлината Т

Оддалечена Област : За Оддалечена област, DHL / ФЕДЕКС / UPSот ќе наплаќаат екстра "Remote Област Такса", ве моли

Please wait...