0
clear
  • мега вокер 10pcs/многу Бесплатен Превозот Висок квалитет 150ML Гел Ice Pack /Торба Ладилник За Складирање на Храна, Пикник, Мраз Вреќа
  • -20%
  • -20%
мега вокер 10pcs/многу Бесплатен Превозот Висок квалитет 150ML Гел Ice Pack /Торба Ладилник За Складирање на Храна, Пикник, Мраз Вреќа

мега вокер 10pcs/многу Бесплатен Превозот Висок квалитет 150ML Гел Ice Pack /Торба Ладилник За Складирање на Храна, Пикник, Мраз

DEN 343.68
DEN 175.00

Достапност
Производот е достапен


мега вокер 10pcs/многу Бесплатен Превозот Висок квалитет 150 ML Гел Ice Pack /Торба Ладилник За Складирање на Храна, Пикник, Мраз Вреќа
Спецификација :
Боја : бела
Големина : 18.5*8 CM
Материјал : еко-пријателски Пластика(PE), Гел во прав(внатрешна страна)
Пакет : ниту еден пакет
Опис :
1.Отворете водата доводното,и додадете вода според 80150 ML
2.Да испушта воздух во рамките на ice pack,печат на водата доводното.
3.По неколку минути,материјалот во ice pack и вода реагираат во желе-како Гел мешавина.
4.Стави подготвени ice pack во Фрижидер замрзнувач за 8-10hours.Потоа во ice cube.
5.Ефект на ладење кој трае 10-24 часа.
6 Само инјектираат вода за едно време,и може да се користи постојано.Кога тоа е одмрзнати целосно,тоа ќе биде обновено желе-како мешавина.
Повторно да се користат од страна на замрзнување тоа. Повторете ја користите за повеќе од 1000 пати. На рокот на траење е 3 години, за нов ice pack,и 1-2 години за користени ice pack.
Answer : ___________________________ NOTE :
1.Не се стави заедно со топли предмети.
2.Избегнувајте цедење или допрете остри предмети.
3.Ii не е за јадење.
4.Фрли оштетени ice pack,и го стави далеку од дофат на деца.

Кон својствата

Бренд Име:
мега вокер
Материјал:
PE
Тип:
Изолирани
Употреба:
Храна
Број На Модел На:
MG17001
Големина:
18.5*8cm

Производи во категоријата

Спецификации На Stubby Носителот Може Да Ладилници1 : Neoprene Водоотпорен Материјал Стандардна Големина : Вна

Превозот За Може Или Шише Носители За повикување само (специјални ситуации предмет на вистинските прев

Превозот За Може Или Шише Носители За повикување само (специјални ситуации предмет на вистинските прев

Спецификации На Stubby Носителот Може Да Ладилници1 : Neoprene Водоотпорен Материјал Стандардна Големина : Вна

Грижа и ОдржувањеОваа пица торба може да се мијат во машина ниска tempratures на торби што треба да се мијат с

Спецификации На Stubby Носителот Може Да Ладилници1 : 3мм Neoprene Водоотпорен Материјал Стандардна Големина :

[име] отворено ранец кулер торба[size] Дебелина 16 X W 25 M x H 37cm[капацитет] 10 L[материјал] Оксфорд 420 D, PVC ,PE пена[о

ние прифаќаме прилагодено лого,pls испратите вашето ЛОГО за нас и ние ќе се направи уметничко дело за ва

Детална Спецификација за Производ Име Опис Големина надворешни димензии 43*35*53cm со PP Иверица поддршка Го

Спецификации На Stubby Носителот Може Да Ладилници1 : Neoprene Водоотпорен Материјал Стандардна Големина : Вна

Грижа и ОдржувањеОваа пица торба може да се мијат во машина ниска tempratures на торби што треба да се мијат с

Грижа и Одржувањеоваа пица торба може да се мијат во машина ниска tempratures на торби што треба да се мијат с

Превозот За Може Или Шише Носители За повикување само (специјални ситуации предмет на вистинските прев

VEEVANV Симпатична Цртан филм Ручек Кеси Жените 7 L Преносни Изолирани Кулер Термо Торба Ручек Кутија Девој

Спецификации На Stubby Носителот На Пиво Може Да Ладилници1 : Neoprene Водоотпорен Материјал Стандардна Големи

Грижа и ОдржувањеОваа пица торба може да се мијат во машина ниска tempratures на торби што треба да се мијат с

оГрижа и ОдржувањеОваа пица торба може да се мијат во машина ниска tempratures на торби што треба да се мијат

Грижа и ОдржувањеОваа пица торба може да се мијат во машина ниска tempratures на торби што треба да се мијат с

Спецификации На Stubby Носителот Може Да Ладилници1 : Neoprene Водоотпорен Материјал Стандардна Големина : вна

Спецификации На Stubby Носители1 Материјал : Neoprene СДР материјал, водоотпорен2 Големина : 6.5 см(внатрешно кол)

Спецификации На Stubby Носителот Може Да Ладилници1 : Neoprene Водоотпорен Материјал Стандардна Големина : вна

Please wait...