0
clear
  • 10pcs/многу растеглив сребрена алуминиум метал прилагодливи стегач за далечинска контрола на аларми екранот единица за паметен телефон трговијата на мало продавниц
  • -20%
  • -20%
10pcs/многу растеглив сребрена алуминиум метал прилагодливи стегач за далечинска контрола на аларми екранот единица за паметен телефон трговијата на мало продавниц

10pcs/многу растеглив сребрена алуминиум метал прилагодливи стегач за далечинска контрола на аларми екранот единица за паметен

DEN 15360.00
DEN 14438.00

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте во мојата продавница ,многу го цениме за поддршка на нас . Ќе се потрудиме да ви послужи. Кога ви треба ,јас сум тука. 5 сет со 1 buc далечински управувач Анти-кражба се залагаме за мобилен телефон ( таблет компјутер ) - Главните Карактеристики ♦ Брза Реакција брзина, се повлече или да се намали на USB кабел, Алармот за предупредување. ♦ Вградени алармни рог, висока јачина на звук аларм на дното, може да се избегне уништување на крадец. ♦ Со Далечински Управувач функција, лесно за ракување. ♦ LED светло се прикаже моменталната состојба. ♦ Широк опсег на Примена : мало синџир продавница или на изложбата центарот за Таблет КОМПЈУТЕР, Камера, Паметен Телефон, GPS и други експонати анти-кражба и еднократно. Мобилен Телефон Носителот -Функција 1. Аларм Функција : Cut и посебен кабел од експонатите на алармот ќе ве веднаш.и USB џек го исклучите алармот. 2. Полнење Функција : постојано полни со надворешни кабелот за напојување . 15 часа аларм продолжи кога моќта затемнување со bulty-во батеријата . 3.Далечински Управувач : Далечински управувач за утврдување и го откажете алармот

Кон својствата

боја:
Micro за android, Молња за apple, Тип Ц, мешајќи ве молиме забелешка
Лозинката Тастатура:
No
моќност:
5V1A
Видео Интерфејс:
No
Наоружува Тип:
FR Далечински-контролор
Големина:
95*55*155mm
Екранот:
No
Комуникациски Интерфејс:
Безжичната
Број На Модел На:
DZ07
Излез Број:
Континуирано алармот
Бренд Име:
MOFULONGSTAND
Алармот Тип:
Алармот

Производи во категоријата

Добредојдовте во мојата продавница ,многу го цениме за поддршка на нас Ќе се потрудиме да ви послужи...

>>>Функција : Моќ влез : DC 5 V(микро USB стандарден интерфејс за напојување) Работат на струјата : Режим на стр

започнетеWifi+3 G Безбедност Аларм СистемСТАН за Далечинска КонтролаДо 100 складирање локации за учење на re

Wifi+GSM+GPRS Безбедност Аларм Систем СТАН Далечински Управувач До 100 складирање локации за учење на remotes и бе

*Изграденаво моќни перформанси на ПРОЦЕСОРОТ господар врз основа на 32битна CortexМ3 јадро Телефонска функ

започнетеWifi+3 G Безбедност Аларм СистемСТАН за Далечинска КонтролаДо 100 складирање локации за учење на re

Испорака1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO)2 Нарачки обработени навремено по плаќање на пров

Опис На Производот : Мини Камера Снимање Пенкало IDV009 1080 P Спорт DV видео камера со Ротација за 180 Леќа / MP3 П

Пакување листаТаблета безбедност стојат метал таблета екранот Samsung таблета заклучите држачот рамка де

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Вие мора да му кажете

DualBand GSM+PSTN Burglar Аларм Систем1, PSTN ,Гласовен потсетник функција,2, IMEI кодот пребарување, поставување на бара

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Тоа е невозможно да се т

Оваа цел : 1 X одбор1 X говорникотПроизвод модел : генералниот СЕКРЕТАР 22Овој производ се зголемува сигна

90db Анти Изгубени алармот се Брани Волкот самоодбрана Безбедност Лична Паника за Силување, Напад Аларм з

Smart Аларм Безжична Android и IOS АПЛИКАЦИЈА за Далечинска Контрола GSM SMS Аларм Систем Home Security Стари лица Помош

Англиски руски француски италијански шпански чешка Глас Безжични GSM Аларм Систем за Домашна Безжична Б

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број ИЛИ, можете да изберете да имате замена..

Се назначи security guard мисија(јас Userfriendly СТАН операција искуство и кориснички интерфејс Врз основа на u COSIII

Работи како антикражба алармот, идеален за куќа, гаража, магацин, претпријатието и продавница итн.Тркал

започнетекрајот Wifi GSM Home Безбедност Аларм Систем G90 B Екран на Допир за Безжична Аларм Систем со Оган, Чад

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира.(Освен некои земји и AP

Etiger 300 МЕТРИ долги Безжична Врата, Прозорец Контакт Аларм Дома Burglar Аларм за Врата Windows Аларм Подесувате

Се тресат Аларм : Откако сте го направиле на тресат аларм за прилагодување,имајте на тракерот се стацион

GSM Високи Telecare Безжични GSM SMS Home Безбедност Аларм Систем со LCD Дисплеј СОС Повик за Стари лица за Нега на м

Please wait...