0
clear
  • Природни црвени гранат гем капка обетки 925 сребрен природни скапоцен камен обетки Стилски домот, жените bowknot Тенки Обетки накит
  • -20%
  • -20%
Природни црвени гранат гем капка обетки 925 сребрен природни скапоцен камен обетки Стилски домот, жените bowknot Тенки Обетки накит

Природни црвени гранат гем капка обетки 925 сребрен природни скапоцен камен обетки Стилски домот, жените bowknot Тенки Обетки

DEN 1536.00
DEN 1290.00

Достапност
Производот е достапен


Природни црвени гранат гем капка обетки 925 сребрен природни скапоцен камен обетки Стилски домот, жените bowknot Тенки Обетки накит
Ние ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање. Ние, исто така, ќе го избере подобар гем посветен на мојот драг пријател.
Ве молиме имајте во предвид :
(1) $32 е цената на еден пар обетки.
Скапоцени скапоцен камен : природни garent , Големина : 2 p5 *7mm
Метал тип : 925 фунта сребро , Заменик-камен : циркони
Ако сакате друга големина камења, можете да ни кажете, други големини за природни скапоцен камен може да се прилагоди .

Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
no
Број На Модел На:
ed322
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Повод:
Партија
Бренд Име:
URORU
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Certificate Type:
CNAS
Главниот Камен:
гранат
боја:
Црвена
Скапоцен камен:
Природни гранат
Метал Тип:
925 Sterling silver
Заменик камен:
Цирконот

Производи во категоријата

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да с

Плоча : Автентични 925 Фунта Сребро Обетки Големина : види слика на Овој скапоцен камен, според еу за живот

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Фунта Сребро,Количини : 1 Пар1 Целосна плаќањето мора да с

【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Шупливи Триаголник Форма Студ Обетки【Главниот Камен】 : Никој【Meterial】 : 925 Sterling Sil

【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : LotФорма Студ Обетки【Главниот Камен】 : Никој【Meterial】 : 925 Sterling Silver【Позлата】 : Сре

Свечено Ветување * Нашите продажба на чисто сребро производи со иста како вистински содржината на ознак

【 Бенд 】L&P【Stone Type】Природни Гранат / Ахат / CZ【Meterial】925 Sterling Silver

Jemmin Долги Обетки со Нови Посебни Затворач Јамка Чиста 925 Фунта Сребро Обетки Накит Companents за Жените Свадб

AGLOVER 9mm Бисер Обетки 925 Sterling Silver Жените Природните Слатководни Бисер Студ Обетки 100% Сребро Шарм Накит 100%

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА ГРАНАТ >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Класичен Гранат студ Обетки【Главниот Камен】 : 6mm 1.1 кт

Име на производ Класичен Дрвото на Животот Природните слатководни Бисер Булчински Обетки 925 sterling silver Би

Hongye 2017 Топла Продажба на Слатководни Природен Бисер Обетки реално Вистински Шарм Бисер Накит Бисер Цве

Име : Луксузен Бренд за Накит 100% Sterling Silver Лебеди Обетки Жена Булчински Обетки Плоча : Автентични 925 Фунта

Сјае Циркон 925 Sterling Silver Цутот На Црешни Цвеќиња Студ ОбеткиОпис на Бренд : Месечината &Пијано Име на Прои

Карактеристики на производот Стил : Жените Накит Обетки Материјал : 100% 925 Sterling Silver Димензии : Шоу На Фотог

Име На Производ Моден Бисер Обетки Долго Природните Слатководни Бисер Капка Earring 925 Фунта Сребрен Накит

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да с

ИзвестувањеОвој сертификат е за вашиот референца Ако ви треба сертификатот ве молам оставете ме порака

925 Означени Материјал : 925 Фунта Сребрена Боја : Сребро Количина : 1 Пар1 Целосна плаќањето мора да се изврш

【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Пеперутка Во Облик На Студ Обетки【Главниот Камен】 : Никој【Meterial】 : 925 Sterling Silver【

Почитувани, ви Благодариме да ја прочитате оваа порака Ние сме големо, продавница, сите предмети во супе

природни црвени гранат камен капка обетки 925 сребрен Природни скапоцен камен капка earring жените личност

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да с

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА АМЕТИСТ >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Виолетова Аметист Капка Обетки【Главниот Камен】 : 5x3mm

Плоча : Автентични 925 Фунта Сребро Обетки Големина : види слика на Овој скапоцен камен, според еу за живот

【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Едноставен Зелена Калцедон Студ Обетки【Главниот Камен】 : 4mm Квадратни Зелена К

Please wait...