0
clear
  • HH Вистинска Кожа Жените Паричници Алигатор Долг Hasp Патент Паричникот Дами Спојки Торба Чанта 2018 Нови Женски Луксузни Purses
  • -20%
  • -20%
HH Вистинска Кожа Жените Паричници Алигатор Долг Hasp Патент Паричникот Дами Спојки Торба Чанта 2018 Нови Женски Луксузни Purses

HH Вистинска Кожа Жените Паричници Алигатор Долг Hasp Патент Паричникот Дами Спојки Торба Чанта 2018 Нови Женски Луксузни Purses

DEN 1583.52
DEN 792.00

Достапност
Производот е достапен


HH Нови Пристигнување Патент Кожа Жените Паричници Hasp Патент Чанта Алигатор Спојки -17.98 /торба
Горниот Слој на Природата Теле Кожа
Денес цел ќе добиете Бесплатен Подарок
Ви благодариме за вашата нарачка, ви благодариме за поддршката!
1.Поради светлината разлика,боја може да биде малку поинаков.
2.Ве молиме овозможи 1-2cm (0.4-0.8") разликите поради прирачник за мерење
1. Сите производи ќе бидат испратени во рок од 3 работни денови по плаќање.
2. Сите производи се внимателно селектирани пред испраќање.
3. Времето за испорака зависи од дестинацијата, обично 7~45 дена, во редок случај на лоши временски услови или строги сопствени грешки, ќе бидете на време на испорака подолго, ве молиме да бидете трпеливи.
Ви благодариме за вашето разбирање.
1. Сите големи плаќање се прифатени.
2. Ве молиме плаќаат на време. во избегне на производот беше распродаден.
1. Ние ќе бидеме многу среќни да знае дека ви се допаѓа нашите производи.
2. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде на сите пет ѕвезди и споделување на радост со вашите пријатели. Ние ќе биде многу ценет. Вашата позитивни повратни информации е навистина важно за нас.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, нашите работници ќе ви одговори во времето. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.

Кон својствата

Тип На Објект:
Паричникот
Објектот Висина:
9.5cm
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
HH
Број На Модел На:
AE1519
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,За Држачот,Фото Носителот,Имајте На Ум Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Патент Poucht,Монета Џеб
Објектот Должина:
19cm
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Паричници:
Стандард Паричници
Паричникот Должина:
Долго
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
алигатор
Објектот Ширина:
3.5cm
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Hasp
Пол:
Жените
Декорација:
алигатор

Производи во категоријата

Fr ont НазадМоделTW2641Спецификација10.5 СМ*9 CM*2.5 CMМатеријалOuterside : Кравја КожаВнатре : Микрофибер Синтетички К

Адвокатско Кожа Магија Кредитна Картичка ID Носителот Пари Клип ПаричникФункција : 100% сосема нов и висок

Ausuky Сосема Нова мода Жените Паричници женски картички носители Бонбони бои СТП паричникот монета purses д

Вистинска Кожа Мажите Паричници Патент Чанта за Мажи Алигатор Мода Машки Долго Телефон Монета Чанта Ун

Информации за производот Бои за избор : Црвена,Кафе Главен Материјал : Вистинска Кожа Пакување Тежина : 0.

долар цена,паричник,чанта,carteira,паричници,мажите паричници,carteras,паричник мажи,кожа,carteira masculina,познатиот

Nesitu Лудиот коњ кожа мажите паричници Гроздобер вистинска кожа паричникот за мажи чанта каубој врвот ко

14280 Нови Вистински Кожен Паричник Ако сте заинтересирани во нив,pls се чувствуваат слободни да не контакт

Производ Карактеристики.100% Гаранција вистинска кожа (крава кожа).Хоризонтална големина приближно 11cm L x

Јапонски Аниме Едно Парче Кожа Краток Стил Кредитна Картичка Носителот Унисекс Паричници Краток Pures Ст

14698271440335170 Мали Пари Чанта парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Џ...

Карактеристики : Патент Околу Спојки Паричник со Мобилен Телефон НосителотМатеријал : Кожа СТПГолемина

Please wait...