0
clear
  • BM007 3D Бебе Силиконски Калап Фондан Занает Калапи рачно изработени Сапун Мувла Торта Алатки
  • -20%
  • -20%
BM007 3D Бебе Силиконски Калап Фондан Занает Калапи рачно изработени Сапун Мувла Торта Алатки

BM007 3D Бебе Силиконски Калап Фондан Занает Калапи рачно изработени Сапун Мувла Торта Алатки

DEN 330.24
DEN 297.00

Достапност
Производот е достапен


Опис :
Точка БР : BM007
Материјал : висок квалитет со силиконска
Мувла боја : автоматски
Контрола на квалитет : SGS.ФДУ
Калапи Тежина (g) : за 111
Мувла спецификација (cm) : за 5.3*4.5*6
Карактеристики :
Висока издржливост и флексибилност.
Таа ќе се одржи форма за години.
Еднократно, не-стап.
Лесен за употреба и чиста.
Рејтинг на температура : -50°c до +250°c
Пред да ја купите било производи од нашата продавница, ве молиме проверете ја ГОЛЕМИНАТА внимателно, благодарам многу.

Кон својствата

Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
BM007
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки

Производи во категоријата

Големина на : висок 8cmМувла тежина : 155 gМатеријал : храна одделение силиконскибоја : испрати по случаен из

6 дури и правоаголна форма на силиконски торта мувла 6 дури и студ тули три димензионални рачно изработе

Материјал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина на : H 8.5 cm, Кол 2431cmТежина : 460g / setПакување : OPP Кеси

Произведе Опис Материјал : Храна Одделение Силиконски Пакет вклучуваат : чоколадо мувла Забелешка : Раб

Homehow 1 PC / Многу Зима Волна Џемпер Ефект Најновите Текстура Силикони Торта Мувла 9.7*9.7*0.7 cm Кујна Додатоци Ф

На stainess челик кујнски алатки може да го изгребат вашето тавата Безопасни, nontoxic и висок квалитет на храна

СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати Сликите се само примероци за референца По пакетот се испрати н

Среќен Роденден Чоколадо Мувла Поликарбонат Тешко Бонбони Фах Карактеристики : Големина на МУВЛА : 28*10*0.

Одговор на вашето барање во 8 часа, се направи за испорака во 24hours 2 Ние сме 100% Задоволство гаранција на си

Главната Опис : 1 Pc Прекрасна Нестап Силикони Фондан Торта& Cupcake Украсување Цицање на Бебето Сапун одлуки

Сите производи нестап и отстранување од мувла е лесно и брзо.Стариот процеси како што се greasing или flouring с

Карактеристики На Производот 1.предност1.Служба : Ние обезбеди консултантски услуги за силиконска гума

Опис : Точка БР : W1006Материјал : висок квалитет со силиконскаМувла боја : автоматскиКонтрола на квалитет :

Ставка ОписМатеријал : СиликонГолемина на : 13*9*0.8 cmТежина : 79gБоја : автоматскиРабота температура : 40 centigra

1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.Тавата ќе го задржи својот облик, без користење на ск

.Испорака : 1.Предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни ден откако уплатата се населиле.2.Ве молиме п

2016 година Силикони Торта Мувла Зголеми Цвет Ливчиња Шеќер, Чоколадо Фондан Печење Алатки Торта Декорир

Карактеристики на производот : 1) силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA / LFGB

Сите силикони чипка душеци се произведени од страна на храна безбедно силиконски материјал со ФДУ и ЕУ

Нашите уметнички одделение и линија за производство техничари имаат повеќе од една деценија искуство в

2,Ако сте Купувачот итно треба вашата точка.опис : Материјал : храна безбедно силикониБоја : Боја Случаен

Превозот и Предавање на Сите предмети, може да се испраќаат преку ЕМС или DHL ви се допаѓа во рок од 5 работ

6pcs голема големина DIY Крем Шлаг Торта Цевки Млазници Тесто Совети Фондан Торта Декорирање Совет

Карактеристики на производот : 1) силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA / LFGB

Please wait...