0
clear
  • 10pcs/многу Нов Лаптоп, DC Моќност Џек Приклучок Конектор Жица Темперамент за DELL Inspiron 15 3558 5455 5000 5555 5575 5755 5758
  • -20%
  • -20%
10pcs/многу Нов Лаптоп, DC Моќност Џек Приклучок Конектор Жица Темперамент за DELL Inspiron 15 3558 5455 5000 5555 5575 5755 5758

10pcs/многу Нов Лаптоп, DC Моќност Џек Приклучок Конектор Жица Темперамент за DELL Inspiron 15 3558 5455 5000 5555 5575 5755

DEN 1056.00

Достапност
Производот е достапен

Нов Лаптоп, DC Моќност Џек Приклучок Конектор Жица Темперамент за DELL Inspiron 15 3558 5455 5000 5555 5575 5755 5758 DC во Кабел бесплатен превозот 10pieces/многу
Ве молиме проверете го ова внимателно пред наддавање тоа,бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот лаптоп модел.
Информација за производот :
Бренд Нови
Компатибилен со : За DELL Inspiron 15 3558 5455 5000 5555 5575 5755 5758 Серија Лаптоп.
100 % Сосема Нов Замена Дел
6 Месеци Гаранција За Квалитет
Пакетот Вклучува : 10 x DC ВО КАБЕЛ Превозот Од Гуангжу детали за Производот :

Кон својствата

Должина на кабел:
Други
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
За DELL Inspiron 15 3558 5455 5000 5555 5575 5755 5758
Бренд Име:
WEIDEFUSIYUAN
Производи Статус:
Акции

Производи во категоријата

DC Моќност Џек Одбор USB 2.0 Порта Со VGA Одбор Оригинални За Dell Inspiron 1750 DC ЏЕК Одбор Стабилен Квалитет И Беспла

Објектот Спецификација : Лаптоп со LCD Кабел Замена За DELL Inspiron 14641.Верзија : LCD Кабел2.Тип : ЗаменаПакетот вк

Ние ќе се вратат сите пари, во прилог на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати

Објектот Спецификација : Лаптоп со LCD Кабел Замена За ASX551 X551 A X551 CA X551 M D550 M R512 M F551 MA1.Верзија : LCD Кабел2.Тип :

Џек за Lenovo IDEAPAD G50 G5070 G5045 G5030 G5040 G4070 G5080 DC31100 LD00 LG00 Лаптоп DC Моќност Приклучок Конектор КабелКвалитет Загар

5pcs200pcs FPC Кабел Конектор FH35 W Серија Ред на Контактот 21 / 23 / 25 / 31 / 33 / 35 / 39 / 41 / 45 / 61 pin 0.3 Задниот Поклопец LCD Ек

8211501А 8211347Втор HDD Двојна Хард Диск SSD Flex Кабел со Алатки за Mac Mini A1347 Серверот 0761412 9229560Објектот Спецификаци

SAMXINNO За ASK53 K53 SV K53 SD A53 S X53 S K53 S P53 S USB АУДИО ЏЕК ОДБОР IO ОДБОР​

1 U двојно плоча случај 770 со мрежа порт на серверот случај PC плоча 2 хард диск имиња цевки за индустриска

Сериозни изјава (На пазарот се појавува голем број на фалсификувани "FUERAN" марка производи, хаос бришење

100% Сосема НовДолжина : 6pin35cmSATA15cmSATAСе користи за DELL Vostro 3650 3653 3655 Десктоп Компјутер се Прошири повеќе HDD SSD !

Нови A1237 LCD ЕКРАН КАБЕЛ За Macbook Air A1237 A1304 Screen Flex кабел Спецификација : рок на Гаранција : 6 Месеци Состојба : 1

Ве молиме проверете го ова внимателно пред наддавање тоа,бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот

9.5 MM 2 SATA HD SSD Хард Диск Caddy Адаптер за Acer Стремат Е1510 Е1570 Е1570 G V3575 T7008 DA8 A6 SH GUA0 N DVD ЧУДНОПЛАЌАЊЕНие го прифат

Објектот Спецификација : Лаптоп со LCD Кабел Замена За DELL Inspiron 3521 3537 3737 5521 5537 5737 15 R Серија 15.6"1.Верзија : LCD К

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Flex Лента Столб Картичка.Нема Возачот е потребно, а н

******************************************************Повеќе детали : 7inch LCD LED polarizer поларизирана филм за лаптоплаптоп екран попр

Нова За ASUX32 UX32 L UX32 VD UX32 LA1 A 2 IN1 UX32 LCD КАБЕЛ 142201 Q50 AS БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТПЛАЌАЊЕНие го прифатат плаќање преку

Спецификација : Должина : 200mm Проред : 0.5 pin број : 30pin Кабел ширина : ≈15mm Конектор : Б( На двете страни Обрат

Новиот FR француски Clavier Тастатура AZERTY За 13" Macbook Pro A1278 20092013 годинаРаботи За да : 13" Mac Book Pro A1278 Состојба : Нов

Оваа High Speed HDMI со Етернет кабел е во согласност комбинира брз трансфер на податоци, како и аудио / видео и

Проверете слика на производот јасно на линкот ,бидете сигурни дека објектот е иста како и вашата оригин

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1USB 2.0 да SATA 15+7 pin конектор кабел.Погоден за 2.5" SATA Хард

Карактеристики : 100% сосема нов Универзален за сите USB интерфејс за PS / 2 конвертор ; Поддршка за користење

Please wait...